Jump to content

Turnir u Deusu


Recommended Posts

,Sep 22 2005, 15:12]Beast master ne moze nishta da uradi ako nije nalevelovan, cim elf uzme beasta znaci da ce brzo ici na velik creep, u pocetku ako mozes smarash mu wispove ako ne onda se

snadji shta ti je najbolje, sakupish 2 - 3 grunta i creepjackujesh ga na svakom vecem creepu i ubicesh mu bar 2 arch po creep jacku... tako da taj elf ne moze creepuje, a i znash i sam da elf suxa bez te masse archa koje je izvukao u pocetku...

gledao si kako sam liku ubio par wispova i ne 2, nego nekih 4,5 arcera pa je o5 elf dobio ><, necemo vise mislice ljudi da sam vajner :)

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma da, od mase vrajtova se branish 100%, znaci sa zergom , odesh na hidre i zabodesh krdo ali KRDO overlorda iznad hidri i on ti dodje sa  5-6 valkajra i otera ti overe i ispresavija, dok ti sa masetinom klokovanih vrajtova kida hidre, sa mutama necu da spominjem sta se desava. onda ti dovedesh josh par overa na to mesto, ubijesh mu valkire, i onda ti ode na glavnu i rushi seljake , pa na exp , pa na drugi exp , pa ti pokida overe koji su tek izashli na expu. gledao sam vanilu u deusu kako je maltretirao retardirane koreance, tako da nemoj da pricash ...

Scourge-evi??? Mozhda?

Idesh na malo Lingi i njima mu ne dash da se expanduje, ti se shirish ko lud, 2-3 kolonije na svakom expu i tu ti ne trebaju overi, a ovako od mase idesh na hidre i na samoubice jer cesh imati gasa vishka, i urnishesh ga najopushtenije.

verujte mi na rec kad vam kazem da se u starcraft razumem mnogo mnogo bolje od obojice i verujte mi kad vam kazem da legacy of char LT bifrost valhala i mape tada su bile mnogo izbalansiranije nego mape koje su se igrale prosle godine na wcg-u neznam za ovaj ali prosle godine su bile sve teranske mape od gorkih pa nadalje bw sam igaro 2-3 godine(aktivno na turovima) i bio sam najbolji u zemlji i znam sta pricam

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

ko spomene sc josh jednom u postu, najebace.

btw. joco prijavi mog burazera filipa.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

dosli bi  i ja i bloodmoney iz SU , ali retardirani vozovi neidu do BG-a , a bus je 500 din. u jednom smeru @.@ ...  mozda ako uvatim nekog pa da odemo kolima :)

vidi koliko je povratna ona je verovatno samo nekih 50din skuplja, pa onda mozete uzeti povratnu, a ona vazi mesec dana tako da je opusteno

Link to comment
Share on other sites

Najavljeni takmichari:

1. jabre

2. Sharky

3. Anadrol

4. BratMisa

5. Testosteron

6. Goxy(TheArieL)

7. shqma

8. ZeRoX

9. Ghost

10. Mr. Zaba :)

11. Highl1

12 .Goga

13. Damirce

14. PweNt

15. Chobo_Freeman

16. Mario^^

17. AdriaN

18. DukeFED

19. SavKe

20. Vladica

21. Shiver [siD]

22. Crovax

23. Intruder

24. ITWasAGoodDay

25. Grinder

26. hammertime

27. vidok

28. aaa

29. Migotti

30. HanSMiTraLjeZaC

31. BackToAction

32. Yuri

33. Sweet

34. Satan

35. m4rko

36. Gille

37. HiddeN

Prijave slati na : [:D]deus.joca@gmail.com [:D]

*Ufur 200-300 dinara, odredice se na licu mesta, kao i sistem takmichenja. *Mape standardne sa wcg-a + mozda wc3l mape, nije sigurno, takodje ce se sve razreshiti na licu mesta.

*Pocetak oko 11h

6.jpg126132.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...