Jump to content

Pomoc


~Z!~

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

strasno sta sam sve ovde procitao :))))

btw da se razjasni jedan stvar, video sam i u nekom drugom topiku, NE postoje orginalni i piratski diskovi za wow, diskovi su jedni jedini, i onaj prodavac u prolazu ispod zelenog venca ako ima wow to je normalna igra samo treba da se patch-uje kao i ona upakovana kupljena u platou, razlika je samo u tome da li igrac poseduje pravi account koji uredno placa ili ima neko cudo koje Udja ne moze da nadje a Undenis pokusava da mu objasni. ako ima pravi onda igra na orginalnim serverima i uziva ko covek dok nepocnu serveri da padaju i onda jebe mamu celoj postavi blizza ili ako ima piratski onda igra na priratskom i naviknut je na svakojaka sranja

Edited by /7ETPOC

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

strasno sta sam sve ovde procitao :))))

btw da se razjasni jedan stvar, video sam i u nekom drugom topiku, NE postoje orginalni i piratski diskovi za wow, diskovi su jedni jedini, i onaj prodavac u prolazu ispod zelenog venca ako ima wow to je normalna igra samo treba da se patch-uje kao i ona upakovana kupljena u platou, razlika je samo u tome da li igrac poseduje pravi account koji uredno placa ili ima neko cudo koje Udja ne moze da nadje a Undenis pokusava da mu objasni. ako ima pravi onda igra na orginalnim serverima i uziva ko covek dok nepocnu serveri da padaju i onda jebe mamu celoj postavi blizza ili ako ima piratski onda igra na priratskom i naviknut je na svakojaka sranja

Da u pravu si razlika u diskovima je nikakva samo sto uz original dobijes auth. key uz pirat ne jel ti ni netreba jer za pravljenje accounta na piratskom dovoljno ime i mail adresa

[}:)]

P.S a sto se tice ovog retarda gore provalio sam ga vec sam ga napusio u par topica ne prepucavam se s njim samo gledam koliko njegova glupost dostize!

Link to comment
Share on other sites

...

a pazi, mnogo gora varijanta je da je doticni ipak dao pare za original, placa mesecno, i zaglavi sa tobom u guildu, i ovo sve se dogodi u nekom raidu uz par wipeova :)

tako , pusti coveka da kuca, i dobro mu objasni kako da sto dalje ode od tebe..a i svih nas :) LEEROY!!!! lol

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

...

a pazi, mnogo gora varijanta je da je doticni ipak dao pare za original, placa mesecno, i zaglavi sa tobom u guildu, i ovo sve se dogodi u nekom raidu uz par wipeova :)

tako , pusti coveka da kuca, i dobro mu objasni kako da sto dalje ode od tebe..a i svih nas :)  LEEROY!!!!  lol

bas tako ne daj boze nikom ovakav!!

Link to comment
Share on other sites

Uveren sam da ovakvi topic-i nerviraju vecinu posetioca ovog subforuma, ali me chudi da do sada niko nije popizdeo i napravio kao neki FAQ za cracked wow, da ljudi vishe ne smaraju sa istim pitanjima....

Kada im kazhesh da pogledaju shta je pre postovano o tome, oni pogledaju par stranica subforuma u nazad, ne nadju nishta i ipak postuju pitanje koje je bilo vec jedno 200 do 300 puta....

Nije mi jasno shto se ljudi uopshte trudite da im objasnite....

All I've got... All I've got is insane...

Link to comment
Share on other sites

www.wowstatus.net

brate nema sanse da namestim realmlist

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Evo ja sam gore napisao mini Faq evo samo da dopunim ako gospoda ne zele da igraju na ABC serveru evo linka za privatne servere www.wowstatus.net

Tu se nalazi spisak svih servera postupak pravljenja accounta je isti za svaki!

Ljudi da li ima ikoga od nasih na nekom od servera koji su izlistani u www.wowstatus.net/serverlist.php , ili da pikam sa kojekavim nemcima, bracom rusima koje jedva sta razumem i nekavim amerima koji nemaju pojma sa pojmom?

Ima na toj listi puno servera koji malo laguju , questovi rade pa cak i previse(dupli npc-ijevi) , i u ostalim aspektima igre dosta dobro emuliraju blizzardove ali mene zanima da okupim drustvo na nekom praznom (pritom i brzom)

pa da pichimo. Imam nekoliko servera na umu, ko hoce da mi se prikljuci neka me kontaktira na mail atzaman85@yahoo.com ili me nadje na questwow, darkwow, blablablaitd wow privatnom serveru. Takodje postoji i jedan YU server koji radi na 1.60 verzji i zove se GromNET YU WOW Server. Za lakse koriscenje svih ovih servera preporucujem wowFE program sa sajta koji daje da se serveri ubacuju u favorites i tako sacuvaju radi lakseg pokretanja igre i manipulisanja accountovima. Za sve registracije accountova na serverima potreban je Internet Explorer(iskljucivo) i email adresa. Uzivajte i javite ako nadjete neki dobar! [:)]

Link to comment
Share on other sites

Brate kako nemozes nije mi jasno sve sam vam objasnio u ovom topicu?

kk uspeo sam

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

igrao sam na dunemaulu dok nije nestalo kinte i onda piracku

goli krs xp ocajan lag jos ocajniji non stop naki miss namozes ni zmiju da ubijes

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

ljudi oce li vec neko provaliti nesto za pretplatu gde su ti hackeri ili ja to moram da uradim :)

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...