Jump to content

Ima li jos ovakvih igara?


millanče

Recommended Posts

Sta je to zajednicko gore pomenutim igrama?Kao prvo,dopadljiva grafika (u slucaju Fate-a FENOMENALNA,za igru te velicine!),velika doza zaraznosti i,mozda najvaznije,dovoljno mala kolicina megabajta da mogu bez veceg nerviranja da skinem sa neta preko dialupa.

Posto su mnogi u topicima o ovim igrama pominjali kako ima slicnih i boljih stvari na taj fazon,zamolio bih da date linkove ka sajtovima tih igara...

Kriterijumi su pomenuti gore,napomenucu da graficka komponenta i nije toliko bitna ako u odgovarajucoj meri to nadoknadjuje...ostalim elementima,a velicina recimo do 30Mb,pri cemu,ako je stvar garantovano extramegagiga dobra,moze i da prekoraci tu granicu...

I da,ne mislim na logicke-decje-infantilne-ilirecimoZUMA igre...dakle nesto relativno ozbiljnije,pucacina,RPG,strategija,i slicno.

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Fate je slicna Diablu,ali sa zapanjujuce dobrom grafikom,a topic o njoj imas u rpg forumu.Adresa je playfate.com,installer je tezak oko 25-30 mb,preporucujem da skines ipak sa nekog drugog sajta,jer nesto secka download sa ovog :-( posle ti treba jos 6 mb za 'licencu'

Kucaj u google recimo 'crimsonland official website',ili sta vec,lako ces naci,installer je oko 6 mb,takodje 'demo',dok se ne otkljuca placanjem 20$ ili na neki drugi nacin :-)

Na sajtu monkkonen.net ima nekoliko dobrih igara,ali meni licno installer Notriuma sa ovog sajta nije radio...I da,ove su ti skroz besplatne :-)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

btw. da se i ja javim poshto sam pre par sati inst. CrimsonLand, i sada znam da celu noc necu da spavam [:D]

Btw. bash mi je drugar dao ovu igru, kao i Platypus, igrica kao sa arkada, samo malo lepsha grafika, klasicha scroll. pozadina, i sa svojom letilicom napucavash letece tanjire, imash 5 vrsta pucaljki, kao i 3 bonusa... nenormalno zarazno...

Link to comment
Share on other sites

platypus sam igrao ranije... jedno pola godine sam se muchio dok nisam nashao crack... ali xtra igritza... (shto dokazuje moje muchenje) 2player mod included

Ph0r3w3r0-va privremena signa:

(u okviru Koletove aktzije "Ko-ti-je-kriv-shto-chitash-signature?")

Incest is the best, put your sister to the test

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...