Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

probudio sam se malo zdraviji nego juče, al izgleda da me još uvek smara neki gripčić.. idem sad u radnju da kupim grejpfrut za koji mi laki kaže da je bolji od limuna, pa ću da uvedem praksu da svaki dan pojedem po jedan, ove zime se ne valja zajebavati sa virusima..

inače, mister lag mi je posvetio sjajan subtitle film, i ja sam mu zahvalan do neba :*

Dobio od jedne devojke sledeci mail i ostao zatecxen!!! Fuck, that hit me baaaaad...

...

...i dalje sam bez texta

odlična spika, mogla bi lepo da se uklopi u kratku priču.. :)

dosao sa rodj-a... blago nacirkan... blago skenjan...

e, da, šta je s tobom i tvojom devojkom.. sećam se da si pisao o nekoj s kojom si raskinuo, pa si hteo da se pomiriš, pa posle nisi pisao ništa i sad opet pišeš o nekoj ribi.. jel to ta ista ili imaš novu?

btw, nije ti loš PS skil, to sam skontao juče..

Link to comment
Share on other sites

@stator: Bole je definitivno u pravu - nemash pojma koliko je bogatstvo znati cirilicu i latinicu. Dovoljno je da izadjesh u centar Moskve i odmah provaljujesh ko ne zna cirilicu! [:D] btw nije tachno da smo mi jedina nacija sa dva pisma - mnoge bivshe republike SSSR-a imaju po dva pisma.

@shoosh: brate, da li si siguran da zelish da se druzish sa nekim ko ti pishe ovakva pisma?!?

@topic: juche sam nabavio quake4, uzeo sa posla GF6800 i zaglavio igrajuci do 5 sati ujutru... Mislim da je quake4 najbolji nachin da se id iskupi za blam koji se zove doom3 [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

@ Ivan_

nova je.. zena od metala [:D]

skroz cool devojka...

btw thnx za PS :]

@ topic

ustao u 15:20, rucao.. samleo kewi neki mak za kolace.. konacno seo za komp...

bacio par mailova, sad cu da bacim par postova, pa palim offline da malo igram Halo keca... (jbg.. kanta od masine.. o dvojci ni ne smem da pomislim :P)

i tako.. veceras ko zna sta ko zna gde.. verovatno priv. skupljanje, posto smo svi megadekintirani...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

@Ivan_: or LaG: strasno dobro :)

@ZerBah: E to je argument koji sam trazio :) (Kazakh, Belarusian)

@topic: i dalje polestan ceo dan danas me boli glava. Btw: srusio sam svoj rekort u uptime-u masine :) predhofni je bio 30 i kusur dana (RH9) a sada je 31 + kusur (SuSE 9.3)

Link to comment
Share on other sites

Bio sinoć da se vidim sa nekim ljudima koje dugo nisam video, bilo do jaja. Jutros sam se, treći dan uzastopno probudio sa glavoboljom.

Odgledao sam sad Lagov filimić i malko se nasmejao..

Statore, koji si ti geek... :))

Odo sad da kupim Pepsi, ponestalo mi kod kuće, a imam one fine staklene fla

Edited by Ivan
Link to comment
Share on other sites

@shoosh

Odgovorio bih joj da je ceka vruci kobaz i veliki crni gumeni dildo i da ce sve biti u prizmelju i da ne mora da se plasi.

@Stator

Jel smem tebe da koristim kao argument?

@Topik

Danas je divan, divan dan, a hejt samo pliva i cini ga lepsim.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

sad sam dosao kuci,smrzao sam se samo tako,duva vetar,hladno,znaci katastrofa ;))

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...