Jump to content

Warrior vs Palamudin


Fillerco

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sta to napisa kukavico ljuta? Da nema paladina ne bi bilo wow-a???? :) Mozda i ne bi jer veci deo populacije [12 i manje godina] bira paladina. Sto se mene tice, mogu sutra da ga obrisu ionako nije bitan lik. Ni za grind nije dobar, dps je ocaaajaaan a na high end lvlima bice srecan ako ubode koji HK... Ja paladine zovem u grupu jedino kad nam treba neko ko ce da ressurect-uje inace ih zaobilazim u sirokom luku...

Link to comment
Share on other sites

Maud> niko nije reako da za paladina treba nula mozdane mase. poenta je u tome da ako hoce da ubije warra i ne treba mu neki pvp skill ... samo dovoljno poznavanje svog lika. Warru treba urodjeni talenat ( ili supadupa gear) da bi ubio lika u plate armoru, koji se vise od dva puta izhiluje na max ... kthnx ;)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

rofl , decko nije cuo za diablo i sc ...

Ne pratis dobro. Namerno sam izostavio Diablo i SC jer nemaju, ama bas blage veze sa War serijalom.

SC je radio jedan tim koji se posle raspao, a Diablo drugi tim koji se isto raspao i od njega su nastala 2 tima (jedan je napravio GW, a drugi pravi Hellgate London).

Jel sad malo jasnije. [}:)]

Link to comment
Share on other sites

Sta to napisa kukavico ljuta? Da nema paladina ne bi bilo wow-a???? :) Mozda i ne bi jer veci deo populacije [12 i manje godina] bira paladina. Sto se mene tice, mogu sutra da ga obrisu ionako nije bitan lik. Ni za grind nije dobar, dps je ocaaajaaan a na high end lvlima bice srecan ako ubode koji HK... Ja paladine zovem u grupu jedino kad nam treba neko ko ce da ressurect-uje inace ih zaobilazim u sirokom luku...

Osecam da ti se grupa svaki put raspadne u startu ako nemas palu pored sebe da ti cuva ledja.

[viking]

Link to comment
Share on other sites

Pala je diablo char , koji je preuzet od vecine mmorpgeova koji postoje josh od pre xyz godina ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

lol, jesi ti upravo rekao da je [demon2] djubre ?

Pa da. Diablo je po meni, ali "po meni" tropa od igre. [}:)]

Ne vidim nista zanimljivo u tome da skrolujes ekrane i da ostavis 1.000,000 creepova iza sebe.

Pa i WOW se na to svodi. creepujes, malo za promenu ides u instance, ubacen chat klijent da malo pricas sa ljudima dok odmaras mozak posle milion udaraca, malo trgujes, raidovi i onda opet ispocetka. Znaci za mesec i nesto vise dana poubijas 300000 creepova i zakucas 60lvl i sta posle?

Najsvetlija tacka igre je rat sa Hordom.

Posle 7 meseci igranja pitam sebe, ali zasto igram i dalje, zasto???

Blizz ima jednu jako dobru stvar. Tera te da se divis. Zato sto su ljudi u Blizzu vise slikari , a manje programeri. U tome je catch. Zato i dalje igram WOW i ako nema smisla, mrzim Diablo iz dna duse i jedva cekam Oblivion. [:p]

Link to comment
Share on other sites

Hheheh ovo je zanimljivo :) Milioni igraca drze da je diablo jedna od najj igrica koja je napravljena a nadje se jedan ovakav da prosipa 'pamet'... Ok-tvoje je misljenje i stam briga realno, al tako nesto napisati je bukvalno smesno... Da nisi ocekivao da se neko slozi sa tobom?

Odgovor: ne raspadne se grupa, tu je uvek neko ko stiti healere... Dovoljan je jedan dobar war i situacija je under control. Mogu da brisu paladina-evo moj glas...

Edited by Fillerco
Link to comment
Share on other sites

Hheheh ovo je zanimljivo :) Milioni igraca drze da je diablo jedna od najj igrica koja je napravljena a nadje se jedan ovakav da prosipa 'pamet'... Ok-tvoje je misljenje i stam briga realno, al tako nesto napisati je bukvalno smesno... Da nisi ocekivao da se neko slozi sa tobom?

Odgovor: ne raspadne se grupa, tu je uvek neko ko stiti healere... Dovoljan je jedan dobar war i situacija je under control. Mogu da brisu paladina-evo moj glas...

Ma svako ima svoje misljenje.

Imas gomilu ljudi koji ce se sloziti samnom i gomilu koja nece.

Pa, mogu da ga obrisu, a onda to vise nece biti WOW. [viking]

Edited by posmatraci
Link to comment
Share on other sites

Brate smorili ste za medalju sa pala-hejterskim topicima..ti imortalise prvi,a ako ti se ne svidja i ne igras ga i smor ti je najzesci zaobidji ga ali zaboga prekini te vise da smarate!Svaki topic gde se pomene pala se pretvori u topic tipa "pala smor", "pala za decu ispod 10god" pala ovo,pala ono..Pa dokle ovako bre?

Link to comment
Share on other sites

ja stvarno ne mrzim paladine, jednostavno su mi jadna klasa, to je moje mishljenje, ali nikako hejt. I ako si nashao neshto shto lici na hate,to je sigurno nesporazum ili zajebancija. [:D] .

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Dokle? Dok kukanje nasih istomisljenika [kojih ima na milione] ne izazove brisanje doticne klase iz wow-a, a mogu da ga zamene cime god hoce. Nece nedostajati i serveri ce se malo filtrirati. Trcis trcis pa paladin... IF na dmawu su preuzeli rogue-ovi i paladini, drugih klasa nema ili se kriju po IFu... [:0]

[:D][:D]

Link to comment
Share on other sites

Dokle? Dok kukanje nasih istomisljenika [kojih ima na milione] ne izazove brisanje doticne klase iz wow-a, a mogu da ga zamene cime god hoce. Nece nedostajati i serveri ce se malo filtrirati. Trcis trcis pa paladin... IF na dmawu su preuzeli rogue-ovi i paladini, drugih klasa nema ili se kriju po IFu...  [:0]

[:D]  [:D]

Pa vecina igra palu zato sto je najjaci.

Zato su serveri puni pala.

[viking]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...