Jump to content

D&D populacija


Crazy GM Banchi

Recommended Posts

[:)] Ajde da cujemo kako vam idu sesheni, jel slusaju igraci,koji svet koristite ? Evo ja vec vodim pristojan frp 2 nedelje . Lepo svaki dan po 2.30 sati,imam 4 igraca od toga 2 momka i 2 ribe (dwarf'rogue',human'ranger',half-elf'druid i human'wizard'),preporucuje prvo proucite pravila OBAVEZNO!!!

Ja ko idiot poceo da igram sa ortacima(jedan od njih je FOXB) [xx(] ,onako sa izmisljenim pravilima i od toga samo je ispalo s***e!

Uh umalo da zaboravim jel pustate muziku za vreme seshena(obavezno isplati se)?Preporucujem BlindGuardian,HammerFall,Edguy !!!!!

Edited by Crazy GM Banchi
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Session :P

Sad frpam:

Modern - Haker.

D&D3.5 - Savanth (Telekineta, valjda)

Vampire The Masquarede - Ventrue

I spremam se da krenem da vodim neshto. Brate morash da me upoznash sa tim ribama shto frpaju - to se sretje jednom u zilion godina.

I ortak sad uchi Rolemaster, poshto svi hotjemo da ga igramo jer je realno najrealniji od svih sistema.

Link to comment
Share on other sites

Ako ima ovde neka ambiciozna persona koja je raspolozhena da se izbori sa ekipom koja previshe zna pravila i chesto smara povodom istih :) ali je jako dobra "glumachka" ekipa.. mozhda chak i previshe, dok sam vodio ginuli su uglavnom tako shto su se medjusobno ubijali, jedva sam jednog uspeo da sabijem ;) ali je bilo prilichno zanimljivo imati ekipu zlih i totalno suludih ljudi.. Epa, ja sam se sad smorio i zhelim da igram.. !! Jedino shto smo deafultare, pikamo uglavnom forgotten realms (imamo 99% knjiga za isti).

Eto, nije bolelo da pitam :) takodje ako nekome trebaju d&d 3rd&2nd edition knjige neka vrishti, imam vetjinu (na kompjuteru naravno, nisam burzhujchina).

Link to comment
Share on other sites

Pa zar neko u srbiji ima knjige ;)Pa najjace je igrati evil party..sto zbog roleplaya sto zbog enormne kolicine funa :))I meni se strasno igra posto dugo vremena nisam nasao dobrog gm-a...ne kazem da treba da zna svaku knjigu celu napamet al barem 50% svake [;)] I naravno da bude mastovit jer da mi se igra hack&slash igrao bih diablo [:D]

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam zainterosovan za igranje neke Evil druzine, mozda bih mogao i da je vodim -> mada chisto sumljam jel mi se trenutno strashno igra Evil karakter...posle toga mozda i vodim...

P.S. Ovo kazem na forumu jel ovi moj ortaci koji su u FRP vodama su svi u fazonu da nebudu Evil...

Link to comment
Share on other sites

E jebiga....de bas paladin [;)]Znam ja gomilu riba koje pice dnd..ono bar 10 komada.Igra se starwars..ja ne picim al moj brat ima neku ekipu od 10+ ljudi ,ako hoces mogu da te ubacim.Ma ono pici se muzika al neki ambijental ono bas kao u pozadini...gardijani i hamerfall su ti dnd music komercijala [:D] Zamisli da mi usred sessiona krene glory to the brave..pa pobio bih ceo party [:D][:D]

A da a ovi sto pice samo good party su uglamnom tek poceli,ne znaju 20% pravila i ne idu na roleplay...a ako znaju onda idun a ascetic monka [;)] e pa moj soul eater je bolji (roleplay i razbio bi ih [;)] ) [:D][:D]

Aj stvarno da nadje neko nekog super gm-a pa da picimo malo dnd..ma moze i good party [:)]

Edited by Chodah

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam od skoro poceo da igram to govno, nem pojma po kojim pravilima, u nekom fantasy okruzenju, uglavnom sam igrao dzi-ema, posto mnogo volim da pravim tenziju u partijama i da opisujem zvukove i bla bla bla, tako da sve ispadne kao neka horror prica, klasican pocetak: "izbio je plague u gradu , sve pod vatrom bla bla bla , vi ste se doteturali do najblizeg grada , onda ih posaljem u krcmu, onda tu naravno ima barfajt i / ili turnir u ispijanju piva(nakon turnira thief pokupi sve pare, to je moje omiljeno:)) ) , nakon toga odu u neku crkvu, pa onda ih pop posalje da traze neki amulet na nekoj poljani , i onda se sve zamraci krenu da iskacu kojekakve karakondzule , onda kad ih sabiju , vrate se do crkve i izvale da je i ovaj grad inficiran plague-om i onda dolaze do vrata crkve i onda u podzemlje itd itd..... mada stavim mnogo vishe detalja i gluposti , ako hocete mozemo da se skupimo za to govno. Ako nekom treba dzi em, nek kaze na forumu pa cemo se dogovoriti oko telefona i nalazenja [:p]

sto se tice mog tima , imam 2 elfa BARD / rogue, 2 dwarfa paladin/rogue , 2 humana mage / barbarian, josh riba igra hjumanku barberiana T_T .

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

I ortak sad uchi Rolemaster, poshto svi hotjemo da ga igramo jer je realno najrealniji od svih sistema.

U tek sam sad procitao...ma bataljuj to meni je gm bio nadrkan pa sam bacio 3/100 i slicom sebi odsekao kitu dok sam pisao a onda je cleric u pokusaju da me ishiluje bacio pogresan spell pa mi izazvao unutrasnje krvarenje i ja sam umro u najgorim mukama...a nije mogao da me rezurectuje jer mu je moja krv(u kojoj je bila kiselina ?!?!) prsnula u glavu pa je oslepeo i ogluveo i dok se teturao pao na barbarianovu sekiru i otsekao sebi ruku.....i sve to zbog 5-6 usranih rolova [:(]

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

ekhemm eekhhm !! Dobar GM [8D]

Jesi , jesi dobar si [^]not [xx(]

U tek sam sad procitao...ma bataljuj to meni je gm bio nadrkan pa sam bacio 3/100 i slicom sebi odsekao kitu dok sam pisao a onda je cleric u pokusaju da me ishiluje bacio pogresan spell pa mi izazvao unutrasnje krvarenje i ja sam umro u najgorim mukama...a nije mogao da me rezurectuje jer mu je moja krv(u kojoj je bila kiselina ?!?!) prsnula u glavu pa je oslepeo i ogluveo i dok se teturao pao na barbarianovu sekiru i otsekao sebi ruku.....i sve to zbog 5-6 usranih rolova

Holy shit [:0]

Taj je gori i od mog jednog bednog pokusaja da budem GM koji se zavrsio jako neuspesno (poznat nekima kao afera Pasulj [:D] )

Mada nije gori od jednog drugog GMa koji pravi jos apsurdnije stvari [:p]

Edited by FoxB
Link to comment
Share on other sites

U tek sam sad procitao...ma bataljuj to meni je gm bio nadrkan pa sam bacio 3/100 i slicom sebi odsekao kitu dok sam pisao a onda je cleric u pokusaju da me ishiluje bacio pogresan spell pa mi izazvao unutrasnje krvarenje i ja sam umro u najgorim mukama...a nije mogao da me rezurectuje jer mu je moja krv(u kojoj je bila kiselina ?!?!) prsnula u glavu pa je oslepeo i ogluveo i dok se teturao pao na barbarianovu sekiru i otsekao sebi ruku.....i sve to zbog 5-6 usranih rolova
Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Samo za Fox-a !!! E a mozda bi ti hteo da igas sa nama? Ako os ti ces biti 6 igrac!! Vrovao ili ne sada nas je 5 igraca 1 GM (ME). Taj novi je jedan momak koji obozava patuljke!,pa je on tuljpa BARBARIAN [:)] ! Svi osim njega i druidke su lv. 4 !roknuli su trola lv 13. Kakvi useri [}:)] nikad pre nisam video da nekog ovako kenja sa kockicama!!! Mrzim ih [xx(] jadan trol a tek sto mu je 3 glava izrasla Shmrk! [:(][:(] . Mada jnije to vazno ako si zaintere. igramo sada u garazi mog ortaka. Ima gigantski sto , mada imamo malo problema sa vremenom.Ljudi da li je normlno da geogra. zada da se napise 100 reka,100 planina i 100 jezera samo da bih vas izveo na kartu i da vas pita gde se sta nalazi UZASSS [:(!] [:(!]

MozdA je ovo bilo of TOPIC ali ebiga verovatno se nece ponoviti

Pa Are You IN or no B!!!? [^]

Link to comment
Share on other sites

Samo za Fox-a !!! E a mozda bi ti hteo da igas sa nama? Ako os ti ces biti 6 igrac!! Vrovao ili ne sada nas je 5 igraca 1 GM (ME). Taj novi je jedan momak koji obozava patuljke!,pa je on tuljpa BARBARIAN  [:)] ! Svi osim njega i druidke su lv. 4 !roknuli su trola lv 13. Kakvi useri  [}:)]  nikad pre nisam video  da nekog ovako kenja sa kockicama!!! Mrzim ih [xx(]  jadan trol a tek sto mu je 3 glava izrasla Shmrk! [:(]  [:(] . Mada jnije to vazno ako si zaintere. igramo sada u garazi mog ortaka. Ima gigantski sto , mada imamo malo problema sa vremenom.Ljudi da li je normlno da geogra. zada da se napise 100 reka,100 planina i 100 jezera samo da bih vas izveo na kartu i da vas pita gde se sta nalazi UZASSS [:(!]  [:(!]     

MozdA je ovo bilo of TOPIC ali ebiga verovatno se nece ponoviti

Pa Are You IN or no B!!!? [^]

odakle ste vi?

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...