Jump to content

Priest vs. Warlock


Myst

Recommended Posts

Uopste je tesko razmisljati o takom necemu, nevezano za klasu. Ja nemam uopste predstavu kako istog ubiti osim ako nisi rogue i pridjes mu sa ledja dok ovaj pije vodu :)

Ako je warlock demonology specd ja zaista ne znam kako ga ubiti, cak ne znam ni sa kojom klasom... Mozda mag ako ga prvi vidi, mada ako warlock prezivi prvi napad mag nece imati mane da izbaci bilo koji spell. A priest uh fear, shield i bezi :)

Link to comment
Share on other sites

samo ako si bar 20 talent poena stavio u shadow mozes da razmisljas o duelu/borbi

ja ne menjam moj talent bild samo zbog silence-a

mada sam mogao da stavim jos 1 poen za vampiric embrace, mada bi s time pravio nenormalan aggro

evo mog char-a

http://wow.allakhazam.com/profile.html?323138

a evo i taktike:

inner fire/shield (on ce verovatno imate demon armor pa ga dispeluj)

kad pocinje duel bacis mu silence+SWP

mindblast /devouring plague(kao UD) /fear /mind flay /mindblast

(posto mana burn nije toliko dobar talent njega nisam stavio pa ga ni ne koristim, osim ako protivnik ima malo mane

mind flay (ako opet baci demon shield opet dispel) /fear i onda da bi cuvao manu wand-ujem ga

posto imam bolesno dobar wand koji pravi kritikale i do 241(max koliko sam napravio)

opet SWP ako ima oko 1/3 hp /silence /mindblast i tu bi vec trebao da bude podosta odvaljen =)

najvaznije je kao prist da kombinujes silence i fear

kada vidis da protivnik nesto pocne da kastuje odma bacaj silence ili ako je na cd onda fear

eto.. ako ima nekih dilema pitajte

na pitanja odgovara pro priest WuDu ;)

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

ako lock ima onog peta koji ima dispell onda je bacanje PW:Shield samo trosenje mane. takodje moras raunati da ces ti cesce biti u fearu nego lock. medjutim u slucaju da te ukenja Unbreakable Will i on ne uspe da te fearuje prva dva do tri puta, a ako si UD priest (20% sanse) imas i WotF, onda imas sanse. normalno basis mu SW:Pain, Mind blast, (ako si UD) Devouring plague, i naravni silence kada vidis da baca onu magiju koju castuje 6 sekundi. ali najvaznija stvar koju moras da uradis kao Priest protiv Warlocka je da dispelujes svaku dotu koju mozes, a koju on baci na tebe. i oprezno sa koriscenjem svog feara jer ima mnogo duzi cooldown od lockovog, pa ga treba koristiti u pravom trenutku.

Link to comment
Share on other sites

Evo i ja malo da solim pamet [;)]

Problem u WuDu-ovoj taktici nastaje kada Warlock ima Felhuntera!

1. Stavu Felhuntera na stay!

P: baci Silence, SW:P, mindblast, fear (W:spell lock na Mindblast, Devour Magic, ukjuci Shadow ward), Napuni Priesta sa 2-3 Shadow bolt-a i par Searing Pain!

Baci mu CoT, Fear, Immolate i spamuje Searing Pain!

Najlakshe [:D]

@Hellboy

ali najvaznija stvar koju moras da uradis kao Priest protiv Warlocka je da dispelujes svaku dotu koju mozes, a koju on baci na tebe

Lock moze da baci CoA i Coruption (lvl1) mnoooogo puta, zato shto je mana cost mali, a Priest ako svaki put dispeluje mnogo vishe mane potroshi, a kad ostane bez mane zna se [xx(]

Edited by Tarabash

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Mag ne moze da dobije demonolgy locka ni 5 lvl manjeg ako ima felhuntera ... To je nemoguce ...

sto se tiche shadow preista , njemu je laskshe , ali opet ni on nema sanse ...

aj uzdravlje ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Lock moze da baci CoA i Coruption (lvl1) mnoooogo puta, zato shto je mana cost mali, a Priest ako svaki put dispeluje mnogo vishe mane potroshi, a kad ostane bez mane zna se [xx(]

Priest sa Mental Agility+Mental Strenght talentima (a skoro svaki Priest ih ima) ne moze da ostane bez mane pre warlocka. Sa ovim talentima Dispell kosta oko 100 mane... a warlockove dote kostaju sigurno vise od toga. uostalom dok priest dispeluje svoje dote, dotle SW:Pain i DP skidaju 2000+ hp preko 24 sekunde... sve je ovo naravno ako lock nema felhuntera. ali ako ima gg za warlocka...

Link to comment
Share on other sites

Za Mysta , da peta ne treba dirati

Za ostale : Open kazem , warlock demonology spec >>>> svakog kastera pa i shadow preista , skoro da ga sam fel hunter moze da dobije ...

Mozesh da imash koliko god hocesh mane i kolikog god hocesh taentanta za reduce mana , ali warlock ce uvek imati vishe mane , osim ako nije ret naravno :)

end of story for power and glory

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Za Mysta , da peta ne treba dirati 

Za ostale : Open kazem , warlock demonology spec >>>> svakog kastera pa i shadow preista , skoro da ga sam fel hunter moze da dobije ...

Mozesh da imash koliko god hocesh mane i kolikog god hocesh taentanta za reduce mana , ali warlock ce uvek imati vishe mane , osim ako nije ret naravno :)

end of story for power and glory

Life Tap [;)]

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...