Jump to content

komunizam


Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Yupiiiii! Radi forum!!!

Sad kad smo skinuli tu malu stvar sa dnevnog reda....

Dve opcije,dva odgovora.

Opcija jedan:

Smatras da bi trebalo da se uvede "komunizam" ,tj. kapitalizam posto komunizam je jednakost svih ljudi, sa nekom vrstom merila vrednosti ma koliko fiktivna ta vrednost bila,gde bi nekolicina imala neku vrstu uticaja na ostale ili vece privilegije,sta god.

Odgovor jedan:

Ja licno bi pokrenuo revoluciju protiv te grupe ljudi,izasli bi na ulice,koristili pistaljke,lupali o lonce,itd.

U prevodi seva mi paja.

Opcija dva:

Ti smatras da ta grupa ljudi vec postoji,zelis da se pridruzis ili pak rasturis taj sistem.Ili mozda prosto pitas da li takva opcija postoji i sta ti treba da se uzdignes na taj nivo.

Odgovor dva:

I dalje mi seva paja.

Jedini oblik vladavine na ovom forumu je pravilo jaceg,ili pravilo piramide.Znate onu "I iznad popa ima jos veci pop"? Evo kako to ide,uprosteno:

korisnik->moderator->admin->server operator->cistacica

Zato da bi bili glavni metle u ruke i pravac zgrada gde je server.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

da li novi chlan treba da se pokaze normalnom osobom sa kojom se moze voditi inteligentan razgovor pre nego pozeli da isteruje svoja prava i vredja druge chlanove. to je poenta

da li mogu da budu ravnopravni zerbah(1. mi pao na pamet kao primeran chlan foruma) i neki noob upravo registrovan u ovo vreme kada svaka budala ima pristup netu

Edited by KalElen_

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

da li novi chlan treba da se pokaze normalnom osobom sa kojom se moze voditi inteligentan razgovor pre nego pozeli da isteruje svoja prava i vredja druge chlanove. to je poenta

da li mogu da budu ravnopravni zerbah(1. mi pao na pamet kao primeran chlan foruma) i neki noob upravo registrovan u ovo vreme kada svaka budala ima pristup netu

Hvala na objasnjenju.

Ne.

Normalne osobe ne postoje.

[:D]

Salu na stranu,moze taj n00b da vredja do mile volje,posto to jedino i moze,prava nema koja bi mogao da isteruje,rekoh da je ovo diktarura [:D]

Nego vidim da ce ovo da udari na nesto ozbiljno,tipa:

Taj i taj je tom i tom uradio to i to, i ako je taj i taj to i to a taj i taj sto je uradio tom i tom je to i to,zato trazim da taj i taj uradi to i to tom i tom.

Prosto,zar ne?

Edited by Seth Fix

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

da li novi chlan treba da se pokaze normalnom osobom sa kojom se moze voditi inteligentan razgovor pre nego pozeli da isteruje svoja prava i vredja druge chlanove. to je poenta

da li mogu da budu ravnopravni zerbah(1. mi pao na pamet kao primeran chlan foruma) i neki noob upravo registrovan u ovo vreme kada svaka budala ima pristup netu

ako malo razmisliš izvan kutije, što bi rekli na b92, odnosno ako staviš sebe na mesto admina, shvatićeš da je pitanje pomalo besmisleno (nhf).. prosto, zerbah nema šta da ima veća prava od noob-a, jer je normalan a niko normalan nema potrebu da krši pravila ponašanja..

ako si pak mislio na cimanja tipa "promeni mi nick, stavi mi titulu, jel smem ovaj avatar od 103 KB" itd, to opet zavisi od slučaja, jer posle pet godina aktivnog moderisanja možeš da namirišeš retarda na pola kilometra..

edit: sad vidim da ovo može da ispadne kao hejtovanje kalelena.. e pa, nije :)

Link to comment
Share on other sites

topik je univerzalan, nikoga nizashta ne optuzujem ali mislim da je ovo zanimljiva tema

nemam nisha protiv prozivanja, medju ljudima koji se relativno dobro znaju preko ovog foruma, ali mislim da bi za sve nove lorisnike bilo dobro da sebe smatraju na "uslovnoj" dok ne pokazu da su ok. mnogo ljudi pochinje da se svadja pre nego sho pogleda sa kim se svadja sho je glupo; postoji ovde par ljudi koji traze frku, ali vetjina dolazi ovde radi zabave i rekreacije i ne zeli nikakve neprijatnosti; kada vidish n00ba koji tje da se napravi faca tako sho tje nekoga da spusti i onda odvali "uglednog chlana foruma", da li tog n00ba treba kazniti? ja kazem da

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

pa dobro.. tu se sad vec ulazi u moderatorski nacin ponasanja.. ja bi prvo opomenuo q fino, drugi put ostro.. pa onda krljanje...

a sad jbg.. nikad ne znas da li je nekom los dan ili stavec... svima dodje "izete mi kurac" period...

a naravno da jednakih nema.. cak ni medju starim clanovima... uvek neko ima prednost (nekad neznatno malu, nekad veeelikuu) zbog godina na forumu, poznavanja clanova, nacina postovanja, kolicine korisnosti (OMG!) itd...

ja sam uvek bio za diktatura fazon... tu znas na cemu se [;)]

[:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

kale, to o čemu pričaš je pokriveno pravilnikom (sad ispada da se držim pravilnika ko pijan plota al mislim da ovde svi znaju bolje ;)

s tim što se prag tolerancije spušta na nulu ako se izvali da je neko registrovao user samo da bi nekog opljunuo (što opet namirišeš na kilometar ako imaš iskustva).. ako novi korisnik uđe u neku raspravu i napravi neko sranje, treba mu to tolerisati jer će u većini slučajeva da skonta da je ispao glup i da se popravi..

zapravo, do sada pamtim dvojicu kojima ovakav pristup nije pomogao.. a obojica su vas neizmerno zabavljali, i obojica su na kraju banovani.. :)

Link to comment
Share on other sites

odgovor na topic: tvoje pitanje je regulisano rankovima, koji oznacavaju kolika prava ima ko and that is the way it is supposed to be.

Moje telo nije stvorio Bog nego kevina materica.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

da je bog hteo da svi budemo jednaki svi bi se rodili isti.

Svi su ljudi jednaki u Božijim očima. [:)]

btw. nije fer deliti korisnike na korisnike sa xxxxx postova i na noob-ove.

To bi bilo isto kao kada bi neki deda sa 8, 9 decenija vredio više od deteta

koje ima desetinak godina, samo zato što ima veće životno iskustvo.

Edited by lomai
Link to comment
Share on other sites

Svi su ljudi jednaki u Božijim očima.  [:)]

A zasto je onda Isus tako poseban?

Nego da ne idemo u off topik definitivno nemaju svi isti tretman na forumu i to je ocigledno & normalno a pri tome ne mislim na admin/mod-ove. Od nekih ljudi procitas post za zadovoljstvom od drugi procitas i zaboravis a od trecis procitas i iznerviras se kako neko moze biti tako glup/neobavesten/plitak...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...