Jump to content

Rogue talents????


yojimbo

Recommended Posts

Ova tema je verovatno raspravljana milion puta ali ja moram o5 da vas pitam....

Imam Undead rogue-a 19ti lvl (prvi char. u wow-u uopste) i kako nikada ranije nisam igrao wow imam problema oko razvijanja lika. Ne znam koji talenti su vredni za budzenje a koji su za bacanje?

Inace, planiram da razvijam sword roguea (na dager)... jedan talenat sam bzvz skrsio na Master of deception 1/5, a ostale na

S.S 2/2,

Malice 3/5(misam siguran da li se tako pise),

Ruthlessness 1/3 i

Improved Eviscerate 3/3

Ono sto bi voleo da mi neko objasni je kako da nastavim da razvijam talente u narednim nivoima ako bi vise voleo da se orjentisem na Combat i Assassination talents (naravno bez Backstab-a posto koristim sword?

Isto, imam velikih problema u duelima sa hunter-ima, usporavaju me stalno i nemogu da im pridjem a njihov pet me malo po malo sabija... [:)] Znam da kao pocetnik nemogu da ocekujem neke uspehe u PvP-u na pocetku ali o5 neki savet u vezi toga bi mi mnogo pomogao....

HVALA!!!!! [b)]

Link to comment
Share on other sites

[:)]  Mnogi ce se buniti sto sam ovo postavio jer vec isti topic, ali tamo nisam nasao ono sto mi treba, konkretno koje talente da izbegavam a koje da razvijam po zelji???

Za pvp nisam pronasao na ovom forumu...

Moj savet za PVP,ako koristis Daggere ti je 30/8/13 build. Idi na neki strani forum,nadji taj build i to ti je to.To je jedan od poznatijih.

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

Pazi moj ti je savet da cepas sa talentima po nekoj tvojoj logici i kako mislis da ti najvise odgovara. Pa kad dodjes na 60 lvl onda ces videti gde si pogresio( ili pitati tada nekog) i lepo platis 1g za prvo oducavanje,i onda promenis sve talente. Tako ces se najbolje snaci veruj mi. Preuzeti neki vec gotov talent build a pri tom se ne uveriti sam da je on zaista najbolji za tvoj nacin igre po meni nije pametno. A ako se na kraju ispostavi da se tvoj build poklapa sa nekim vec opste poznatim buildom onda ces lako respecovati talente. Ovo ti je moj savet ,a ti vidi kako ces. Poz!!!

Link to comment
Share on other sites

Ipak bi ti preporucio da se specijalizujes za daggere. Mnogo su brzi, a sa kasnijim enchantom od 1% na attack speed dobijas veoma brzo ubijanje. Ne kazem ti kako da igras igru, vidim sam si vec odlucio sto je super - samo je to moj predlog :) Cak i u opciju dolaze fist weapons koji su ko stvoreni za rogue-a

Link to comment
Share on other sites

Pa sto kazu ljudi lepo je sto si se ti odlucio ali rogue BEZ daggera u main handu je za mene uzasno glupo...pa za pola skilova ti treba dagger...

BTW ja imam 5 u master of deception i mogu ti reci da me super sluzi(lepo je kad te ne vide :)

Al ne razumem...ako si odlucio sto onda pitas :))

Edit:A da 30/8/13 je odlican(ja ga ne koristim jer mi ne odgovara sasvim ali ako ti lezi onda super :)

Edited by Chodah

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

Ajde mi objasnite nesto. Noob sam.

Orc Rouge, 14lvl.

Evo situacije:

Imao sam quest u kome treba da ubijem nekog badzu, 16 lvl, a cuvaju ga likovi 13/14lvl. Stigao sam do njega nekoliko puta i nema sanse da ga ubijem. I tu naleti neki Orc Warrior 13lvl sa istim questom i ja ga zamolim da se dzojnujemo, jer nisam mogao vishe, dosadilo mi... Ubi ga covek iz dva poteza!!

E sad ja vas pitam: Zar ne bi rouge trebalo da nanosi najveci demidz??? Kad sam se odlucivao za Rouge-a, najpre sam se odlucio za njega zbog toga. Ali aman, ja sam se do sada sa svim protivnicima istog levela muchio da ostanem ziv. I to sam morao da ih cepam jednog po jednog.

Sta ne radim kako treba? Nesto se tripujem da od ovih bodeza i nema mnogo vajde. Ima tu dobrih skillova, da se razumemo, ali sve to ne nanosi dovoljan demidz. Nekako sam se smorio kad sam video da je ovaj sa dva udarca sasekao 3lvl jacheg lika od sebe... Ja tako ne mogu da sasechem 3lvl slabije:P

Znam da je 14lvl nishta, i da ce sad verovatno dosta ljudi reci da ja u stvari nisam video nista, ali jebes igru u kojoj moras da se smarash...:P Ja sam mislio da je svaki trenutak ove igre uzhitak:)

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Prvo stvarno proveri to za stranu kojom drmas protivnike :)) heeh ta je dobra

Drugo, warrior nosi mail armor ti leather. Znaci ne mozes na sebe da primis toliko udaraca, cak ni priblizno koliko moze warrior...Ti nanosis damage, ali to ces tek osetiti kasnije, tek mozda posle 25-og lvla, a do tada ces se smarati sa daggerima koji ne nanose skoro nimalo stete, gde nemas poisone koji ce ti zivot olaksati i ostale rogue-ove peripetije. Videces i osetices sam vec

P.S. Tvoja klasa se zove ROGUE, ne rouge - rouge znaci crveno na francuskom. Uh, sto to ume da nervira :)

Link to comment
Share on other sites

;-) Sta pricas da sa Rogue-om ne mozes u pve? Pa meni je on extra za pve, mala jeba je pvp jer mi je prvi leek i jos nisam dovoljno iskusan!!!!

A za dager ste u pravu, za duele su stvarno bolji, ali sword kida u pve!!! ;-)

Jos nesto, zasto u duelu ne uspem da pridjem magu sa ledja, uvek me otkrije i zaledi pre neko sto ja uradim bilo sta??? tnx

Link to comment
Share on other sites

Nije to do maga. Ako je human ima racial bonus pa te mozda zato vidi, a ako nije onda te jednostavno video.

Ma nema veze, to je bilo u duelu, mada sta i da ocekujem posle par dana igranja wow-a

u duelu sa nekim ko mesecima igra... ;-) Verovatno ce posle mesec dana sve to bolje ici...

Glupo mi je i bilo pitanje, to bi bilo kao da pitam nekoga "ej, kako tako pucas u counter strike-u?" ;-) To bi bilo tesko za objasnjavanje...

Hvala u svakom slucaju

Link to comment
Share on other sites

Pa sto kazu ljudi lepo je sto si se ti odlucio ali rogue BEZ daggera u main handu je za mene uzasno glupo...pa za pola skilova ti treba dagger...

nije glupo... cak daleko od glupog, samo smara mene licno posto treba stalno da spammujes ss i evisecrate... ali kida po dmg.

Jos nesto, zasto u duelu ne uspem da pridjem magu sa ledja, uvek me otkrije i zaledi pre neko sto ja uradim bilo sta??? tnx

pa jbg... u duelu si, sta ocekujes. on zna da ces ga napasti pa je spreman... zato mene smaraju dueli kad sam rogue, to je velik hendikep.

Link to comment
Share on other sites

"da baci erial of efect", "pa cim pocne duel godge" ? [roflmao]

To je ona prica za rodza koji koristi dedzere ?

Rogue je, po nekoj logici,ratnik u senci [citaj:stealth] i sto ne bi koristio svoju jednistvenu mogucnost, to je isto ko da bi rekao warrioru "imas stit al nemoj tankovati njime, vec koristi polearm"?

Ja retko kad vidim da je rogue napao warriora, shamana, paladina, pa cak i huntera. Vise vidjam da napada cloth wearere i s' vremena na vreme druide. Sve u svemu, po meni veoma zanimljiva klasa ali nezanimljiva za healere jer kasnije zbog leather armora pate od gubljenja healtha nenormalnom brzinom :) Feint, feint i prekrsti prste

Edited by Fillerco
Link to comment
Share on other sites

realno protiv humana se i radi duel bez stelta...

visish mu ispred face i chim pochne ide gouge...

protiv odredjenih klasa koje imaju aoe i znaju da ga koriste ista fora se koristi

a za huntere... hunteri su jadni, rogue koji pridje hunteru dobija duel

ja sam gubio od huntera samo kad me vidi dok idem negde pa mi baci mark

i onda je ubica... posle ga sat vremena ubijam i ne dam mu da se spawnuje

kad je retard on znam i ja da budem

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

Hteo sam da pitam nesto u vezi combo udaraca, koje volite da koristite, koji su najefektniji??? Cini mi se kao da S.S. pravi veci dmg od combo poena, mozda gresim??? Sta preporucujete da koristim?

I za kick, cini mi se kao da je extra koristan udarac u borbi sa casterima>>>

Edited by eX1|e
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...