Jump to content

TUR


Recommended Posts

@SavKe : Ti si lud ali ae kako hoces...Ti se ne secas kakav je junk bio fazon u RoCu,ja tada nisam postovao ali sam od osnivanja sajta posecivao i gledao sta se radi tu...Tako da kad si ti dosao i onaj SlimJim ne mogu da zaboravim koliko ste vi gluposti pricali tada,ali nema veze necu da se svadjam sa nekim bez razloga ...Btw meni se za razliku od tebe nije desilo da poludim :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to su neki cobani budale...

nego mene interesuje gde ima da se nadje jeftini cvarci i kavurma :)

salu na straanu,kada bi mogle da se ocekuju grupe da znam sa kojiim gosuima cu da igram?

voleo bi da odigram jednu sa vladicom ili sa sarkijem,mada mrzim elfa al nek ide zivot :) mada nece biti u istoj grupi

T_T

Link to comment
Share on other sites

Ma grupe i sve na licu mesta, ne zna se ko ce sve da dodje, a i ovo prijavljivanje je go kurac chim se ne daje kesh unapred. Cenim da bar 5 ljudi sa spiska sigurno nece doci, a da ce doci jedno 7-8 van spiska. Ima u deusu kompomaster, on sve sredi za 5 minuta, tako da to nije nikakav problem.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj ....... da hoce li oci svi sa spiska jel nebi bilo lepo da se mi cimamo i dolazimo iz ns-a a da bude nas 15 ......... mislim stravnoo hans i ja ( BackToAction ) dolazimo sigurno a nemoj kada dodjemo da bude malo je mase nama tura ........lol pa onda buh se ubio ^^ . PS: nadam se da nece tako biti

Link to comment
Share on other sites

Ovaj ....... da hoce li oci svi sa spiska jel nebi bilo lepo da se mi cimamo i dolazimo iz  ns-a a da bude nas 15 ......... mislim stravnoo hans i ja ( BackToAction ) dolazimo sigurno a nemoj kada dodjemo da bude malo je mase nama tura ........lol pa onda buh se ubio ^^ . PS: nadam se da nece tako biti

Pa kada bi svi razmisljali kao ti bilo bi tako 100 %...

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

topic ce biti prosledjen adminima,a ti sigurno nemash pojma dal sam ja u pravu ili ne, jer ja forumskog staza u danima imam kolko ti postova, pa josh duplo toliko.a i vishe kad se sve srachuna.

dobro ajde sad iskulirajte i dosta ja sam rekao aj da iskuliramo sa off topicom,i ghost je nesto poslao i onda smo poceli nesto da se raspravljamo,i dosao i i upozorio i prestali smo,iii samo nesto ko je goga da me upozorava?... nikad nisam nikome nista komentarisao i ako sam imao dosta da prokomentarisem,a nisam hteo da uvredim nikoga...mislim da razumes? :)...dosta o ovome..

TUR TUR TUR [:D][:D][:D]

Link to comment
Share on other sites

dobro ajde sad iskulirajte i dosta ja sam rekao aj da iskuliramo sa off topicom,i ghost je nesto poslao i onda smo poceli nesto da se raspravljamo,i dosao i  i upozorio i prestali smo,iii samo nesto ko je goga da me upozorava?... nikad nisam nikome nista komentarisao i ako sam imao dosta da prokomentarisem,a nisam hteo da uvredim nikoga...mislim da razumes? :)...dosta o ovome..

TUR TUR TUR [:D]  [:D]  [:D]

Ja sam na ovome forumu isto shto i ti, samo sam rekao da stvarno nije u redu da pricate private chat preko foruma, molio bih sve da nepushu nishta vishe na ovu temu...

TUR TUR TUR :)

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

dino nista se ti nebrini bice dosta ljudi :) doci ce brdo njih sto se nisu prijavili tipa targa i jos neki razor to su mi sad pali napamet a pola njih sto spamuju ovde na topicu ce imati neko iskrsnuce i nece moci da dodju tako je uvek :) uu da vi znate sta je bilo na junku znaci sevale su varnice highli me banovao ja popizdeo zovem ciru da sam ovog momenta odbanovan on krece highli sa druge strane odbanujes ga napustam forum cira jadan :) prebledeo i onda neki kompromis da ne ne odbanuje odma ali ne i za 5 dana nego neka sredina :) e to su bila stara vremena cenim da se od toga nestrecam oko foruma ko ni highli uopste :) btw a i za sve sto su rekli da sam opusten i u rl jesma :P :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Ma grupe i sve na licu mesta, ne zna se ko ce sve da dodje, a i ovo prijavljivanje je go kurac chim se ne daje kesh unapred. Cenim da bar 5 ljudi sa spiska sigurno nece doci, a da ce doci jedno 7-8 van spiska. Ima u deusu kompomaster, on sve sredi za 5 minuta, tako da to nije nikakav problem.

mile = compmaster?

taj fazon vladice

mozda bi trebalo da se echo pusti za prvih par kola a kasnije izbaci iz pula sta mislite?

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

@Zerox:ma kako god ti kazesh,zabole me da se svadjam oko toga,i samim tim spamujem :)...

@Vladica:Targa nece sigurno doci,jer tog dana on dolazi ovde kod mene u Jagodinu da igra DoTu,sa ovim mojim majmunima,shto napustili war zbog DoTe,i zbog kojih cu ja najverovatnije sam da se dovlachim do beograda...tt

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

cinjenica je savke da si zajedno sa stormscionom, kuyle-om i josh nekim bio najveci spammer, i gore od toga.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

PRIJAVE (do sada:)

1. jabre

2. Sharky

3. Anadrol

4. BratMisa

5. Testosteron

6. Goxy(TheArieL)

7. shqma

8. ZeRoX

9. Ghost

10. Mr. Zaba :)

11. Highl1

12 .Goga

13. VoOdoO_MaN

14. PweNt

15. Chobo_Freeman

16. Mario^^

17. AdriaN

18. DukeFED

19. SavKe

20. Vladica

21. Shiver [siD]

22. Crovax

23. Intruder

24. ice.GaChe

25. Grinder

26. hammertime

27. vidok

28. aaa

29. Migotti

30. HanSMiTraLjeZaC

31. BackToAction

32. Yuri

33. Sweet (mussawko:) pepsi.gif

34. Satan

35. m4rko

36. Gille

Moram da zamolim jos jednom : najbolje da mi saljete prijave na mail ili pm, jer moze se desiti da zaboravim nekoga ili sl. (iskreno, tako mi je najlakse:)

Prijave slati na : [:0]deus.joca@gmail.com [:0]

6.jpg126132.jpg
Link to comment
Share on other sites

joco daj promeni teks zvucis ko pokvarena ploca ;)) nego evo sada vidim dole u tasku da je igor online hahah covek samo posmatra i smeje se! :) a daj boze da bude lepo vreme pola ljudi ce se ozraciti ako bude padala kisa, znaci tur pocinje u ne odredjeno vreme ?:)

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

35 prijavljenih, znaci realnih <30, fino fino zavrsice se do kasne noci.

Neko je pitao za kostur/sistem takmicenja...nema poente praviti kostur ili slicno nesto jer nije sigurno da ce oni koji su se prijavili i doci. Verovatno ce biti grupe sa nosiocima, winner/looser sistem, standardne mape, verzija 1.19, sve se to napravi i rasporedi za manje od pola sata na licu mesta. Ja sam tamo od 10, bilo bi lepo da se do 11-11:30 skupe ljudi.

Za korisnike polupansiona u KLL, molijer je francuz, nas ekvivalent je sterija i kir janja, a ja cu onda na turniru imati sredjen tefter pa cu i ja malo da prozivam, a mozda budem i bas onako ekstra nadrkan.

Opet oko ufura, dogovorite se na licu mesta, meni je potpuno svejedno ionako sav kes ide u nagrade. Opet tamo cemo se dogovoriti oko raspodele kesa za prva tri mesta.

Bilo bi ok da se na licu mesta uploaduju repovi, jer kasnije je veliki smor juriti ih i kaciti.

Link to comment
Share on other sites

Ok Highli,ali dobro znash da to "sa josh nekim",pretstavlja podugachku listu na to je zaista nebitno sad...

Nego ja bih da prijavim josh jednog coveka na turnir po nickom HiddeN,stavi te ga na listu.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

PRIJAVE (do sada:)

1. jabre

2. Sharky

3. Anadrol

4. BratMisa

5. Testosteron

6. Goxy(TheArieL)

7. shqma

8. ZeRoX

9. Ghost

10. Mr. Zaba :)

11. Highl1

12 .Goga

13. VoOdoO_MaN

14. PweNt

15. Chobo_Freeman

16. Mario^^

17. AdriaN

18. DukeFED

19. SavKe

20. Vladica

21. Shiver [siD]

22. Crovax

23. Intruder

24. ice.GaChe

25. Grinder

26. hammertime

27. vidok

28. aaa

29. Migotti

30. HanSMiTraLjeZaC

31. BackToAction

32. Yuri

33. Sweet

34. Satan

35. m4rko

36. Gille

37. HiddeN

Saljete nam prijave na mail ili pm !!!! (ovo je bilo za Fatu:)

Prijave slati na : [:D]deus.joca@gmail.com [:D]

Edited by DeuS I M@XImuS
6.jpg126132.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ok Highli,ali dobro znash da to "sa josh nekim",pretstavlja podugachku listu na to je zaista nebitno sad...

Nego ja bih da prijavim josh jednog coveka na turnir po nickom HiddeN,stavi te ga na listu.

podugachka lista od 5-6 imena, da.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mozda bi trebalo da se echo pusti za prvih par kola a kasnije izbaci iz pula sta mislite?

Koji si kralj za retardirane predloge :)) Ako se uopshte izbacuje mapa iz nekog dela pool-a, treba da se izbaci iz prvog, jer bi dobri igrachi koji doguraju dalje trebali da znaju sve mape.

cinjenica je savke da si zajedno sa stormscionom, kuyle-om i josh nekim bio najveci spammer, i gore od toga.

Auuuu, taj kuyle, kad se setim samo... Dechko nije normalan.

35 prijavljenih, znaci realnih <30, fino fino zavrsice se do kasne noci.

Neko je pitao za kostur/sistem takmicenja...nema poente praviti kostur ili slicno nesto jer nije sigurno da ce oni koji su se prijavili i doci. Verovatno ce biti grupe sa nosiocima, winner/looser sistem, standardne mape, verzija 1.19, sve se to napravi i rasporedi za manje od pola sata na licu mesta. Ja sam tamo od 10, bilo bi lepo da se do 11-11:30 skupe ljudi.

Opet oko ufura, dogovorite se na licu mesta, meni je potpuno svejedno ionako sav kes ide u nagrade. Opet tamo cemo se dogovoriti oko raspodele kesa za prva tri mesta.

Bilo bi ok da se na licu mesta uploaduju repovi, jer kasnije je veliki smor juriti ih i kaciti.

Ma 11:00 i 250 kinti, dogovorili smo se vec, nemoj da bude odstupanja, narochito od vremena, jer ce biti kashnjenja u tom sluchaju.

Link to comment
Share on other sites

Masa hoce grupe... definitivno... govorim u svoje ime, a i siguran sam u ime svih koji nisu "pro" pa bi im bilo veliko cimanje da dodju na tur, izduvaju ga u prvom mechu i odu kuci... da ne pricham o ljudim koji dolaze iz drugih gradova... Zamisli, predjes pola Srbije, dodjes na tur, u prvom kolu ti ispadne neki jak igrach, oprashi te i ti oped ceo dan putujesh...

Link to comment
Share on other sites

neslusajte freemana radite kako masa oce a masa oce winer loser :)

mnogo si debeo i ne znas igras war sem da pravis tenkove i kulice

veliko si drwo,a jos veci tocak,sine prvo nemam sta da ti popusim a to sto ga siljis na sorserke...a nisi ti kriv priroda je cudo vladoica:"mene niko ne moze da pobedi ja idem provereno u singapur mngoo sam dobar i mnogo dobro igram war"

debeo sam i srecan sam zbog toga drvo jedno

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...