Jump to content

TUR


Recommended Posts

Kao sto sam vec rekao,provericu ja sve i bus i Z i reci sve u sredu,ako vladica i goga hoce da idu u 9:15 neka idu bole me kurac za njih,ja cu da idem kada je mislim da treba,da kasnim i da zurim na turnir i da placam kartu 800 din tamo i nazad ne pada mi na pemet,tako da kada vidim sav info javicu sve,btw Hans ako je to stvarno tako kao sto si ti rekao posto si se raspitao onda ponuda stoji,verovatno u 7::15 onda tamo,josh cu ja nazvati i videti.Javicu vam svima koji hocete da idete iz NSA

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kao sto sam vec rekao,provericu ja sve i bus i Z i reci sve u sredu,ako vladica i goga hoce da idu u 9:15 neka idu bole me kurac za njih,ja cu da idem kada je mislim da treba,da kasnim i da zurim na turnir i da placam kartu 800 din tamo i nazad ne pada mi na pemet,tako da kada vidim sav info javicu sve,btw Hans ako je to stvarno tako kao sto si ti rekao posto si se raspitao onda ponuda stoji,verovatno u 7::15 onda tamo,josh cu ja nazvati i videti.Javicu vam svima koji hocete da idete iz NSA

bus ima u 9 : 30 karta je 520 dinara povratna...

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Kao sto sam vec rekao,provericu ja sve i bus i Z i reci sve u sredu,ako vladica i goga hoce da idu u 9:15 neka idu bole me kurac za njih,ja cu da idem kada je mislim da treba,da kasnim i da zurim na turnir i da placam kartu 800 din tamo i nazad ne pada mi na pemet,tako da kada vidim sav info javicu sve,btw Hans ako je to stvarno tako kao sto si ti rekao posto si se raspitao onda ponuda stoji,verovatno u 7::15 onda tamo,josh cu ja nazvati i videti.Javicu vam svima koji hocete da idete iz NSA

reci im frimene [:D]

"keep the change u filthy animal!!!" [peep] [rocket]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

PRIJAVE (do sada:)

1. jabre

2. Sharky

3. Anadrol

4. BratMisa

5. Testosteron

6. Goxy(TheArieL)

7. shqma

8. ZeRoX

9. Ghost

10. Mr. Zaba :)

11. Highl1

12 .Goga

13. VoOdoO_MaN

14. PweNt

15. Chobo_Freeman

16. Mario^^

17. AdriaN

18. DukeFED

19. SavKe

20. Vladica

21. Shiver [siD]

22. Crovax

23. Intruder

24. ice.GaChe

25. Grinder

26. hammertime

27. vidok

28. aaa

29. Migotti

30. HanSMiTraLjeZaC

31. BackToAction

32. Yuri

Moram da zamolim jos jednom : najbolje da mi saljete prijave na mail ili pm, jer moze se desiti da zaboravim nekoga ili sl. (iskreno, tako mi je najlakse:)

Prijave slati na : [^]deus.joca@gmail.com [^]

6.jpg126132.jpg
Link to comment
Share on other sites

bus ima u 9 : 30 karta je 520 dinara povratna...

gogo , ae ustanite malo ranije , kuntajte u bus-u, ako treba ja cu da vas sacekam na stanici, cisto da turnir pocne ranije [:D]

joco , nadam se da igor ne otvara deus, posto ako igor otvara , onda da kazemo lepo ljudima da dodju oko 12 pola jedan [:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

bus ima u 9 : 30 karta je 520 dinara povratna...

E valjda mi nismo rtdi isli smo danas i raspitali se za sve i najeftinija je kod laste povratna 450 dinara ato sto ti nisi otisao tamo i video to je tvoj problem . bus je u 20 do 8 ili 7 i 40 h... ko hoce neka dodje kod lokomotive u 7 i 15 h.... Toliko PS: Vidimo se tamo .....

Link to comment
Share on other sites

i da da da Dino postavlja neverovatni ultimatum Vladici i Gogi i ostalim NS gosuima,da li ce prihvatiti ovu ucenu ili ne sanzajte u sledecoj epizodi "Kad selo ide u grad" :) Ghoste siso aj podrzi me neki put ti si majstor za te americke sapunice kao Stiveno Spilbergo iz simpsonovih :)

Link to comment
Share on other sites

i da da da Dino postavlja neverovatni ultimatum Vladici i Gogi i ostalim NS gosuima,da li ce prihvatiti ovu ucenu ili ne sanzajte u sledecoj epizodi "Kad selo ide u grad" :) Ghoste siso aj podrzi me neki put ti si majstor za te americke sapunice kao Stiveno Spilbergo iz simpsonovih :)

Ali dino nezna da njegova tetka od mamine sestre zvana Maria Antonieta De los Dolores ce da ga spreci u tom pokusaju. Dok ce Vladica i Goga upasti u gej eksurzijski autobus. Dali ce Dino ipak uspeti da se odupre zlim planovima njegove tetke od mamine sestre zvane Maria Antonieta De los Dolores i dali ce Vladica i Goga uspeti da sacuvaju dupe, videcemo u nastavku serije "Selo i Grad".

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

E valjda mi nismo rtdi isli smo danas i raspitali se za sve i najeftinija je kod laste povratna 450 dinara ato sto ti nisi otisao tamo i video to je tvoj problem . bus je u 20 do 8 ili 7 i 40 h... ko hoce neka dodje kod lokomotive u 7 i 15 h.... Toliko PS: Vidimo se tamo .....

Kao shto rekoh ja i vladica idemo sami ko hoce moze sa nama :)

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

ko dira mileta ima posla sa mnom :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

PRIJAVE (do sada:)

1. jabre

2. Sharky

3. Anadrol

4. BratMisa

5. Testosteron

6. Goxy(TheArieL)

7. shqma

8. ZeRoX

9. Ghost

10. Mr. Zaba :)

11. Highl1

12 .Goga

13. VoOdoO_MaN

14. PweNt

15. Chobo_Freeman

16. Mario^^

17. AdriaN

18. DukeFED

19. SavKe

20. Vladica

21. Shiver [siD]

22. Crovax

23. Intruder

24. ice.GaChe

25. Grinder

26. hammertime

27. vidok

28. aaa

29. Migotti

30. HanSMiTraLjeZaC

31. BackToAction

32. Yuri

33. Sweet (mussawko:) [pepsi]

34. Satan

Moram da zamolim jos jednom : najbolje da mi saljete prijave na mail ili pm, jer moze se desiti da zaboravim nekoga ili sl. (iskreno, tako mi je najlakse:)

Prijave slati na : [;)]deus.joca@gmail.com [;)]

Edited by DeuS I M@XImuS
6.jpg126132.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ali dino nezna da njegova tetka od mamine sestre zvana Maria Antonieta De los Dolores ce da ga spreci u tom pokusaju. Dok ce Vladica i Goga upasti u gej eksurzijski autobus. Dali ce Dino ipak uspeti da se odupre zlim planovima njegove tetke od mamine sestre zvane Maria Antonieta De los Dolores i dali ce Vladica i Goga uspeti da sacuvaju dupe, videcemo u nastavku serije "Selo i Grad".

I onda se desava neocekivani preokret,Dino je zapravo sa majkom u talu poslao Vladicu u autobus za Krusevac da bi bio najbolje rangirani NS player i tako osvojio brdo devojaka koje prave #1 docek ispred novosadske skupstine(ako je imaju).Vladica i Goga ce zalutati i dospeti u diskoteku "deus" u krusevcu i bice izvrnuti ruglu jer je Goga poneo tastaturu i misha.Da li ce Vladica uspeti da organizuje put nazad do BGa i da li ce osujetiti Dinov plan videcete u sledecoj epizodi serije "selo i grad"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...