Jump to content

TUR


Recommended Posts

Masa hoce grupe... definitivno... govorim u svoje ime, a i siguran sam u ime svih koji nisu "pro" pa bi im bilo veliko cimanje da dodju na tur, izduvaju ga u prvom mechu i odu kuci... da ne pricham o ljudim koji dolaze iz drugih gradova... Zamisli, predjes pola Srbije, dodjes na tur, u prvom kolu ti ispadne neki jak igrach, oprashi te i ti oped ceo dan putujesh...

stoji sve to,ali pogledaj wcg qualije u zemljama zapadne evrope

single elim, na bo3, u kini se igrali chak bo1 do finala, pa ti vidi. Samo mi imamo grupe, i winner/loser posle na bo3, pa wcg traje do 4am :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mnogo si debeo i ne znas igras war sem da pravis tenkove i kulice

veliko si drwo,a jos veci tocak,sine prvo nemam sta da ti popusim a to sto ga siljis na sorserke...a nisi ti kriv priroda je cudo vladoica:"mene niko ne moze da pobedi ja idem provereno u singapur mngoo sam dobar i mnogo dobro igram war"

debeo sam i srecan sam zbog toga drvo jedno

Mnogo si ljubomoran, mene bi bilo sramota da tako neshto pishem a da nestavim svoje ime jer mnogo jadno izgleda :/

Edited by Goga[TT]
bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

stoji sve to,ali pogledaj wcg qualije u zemljama zapadne evrope

single elim, na bo3, u kini se igrali chak bo1 do finala, pa ti vidi. Samo mi imamo grupe, i winner/loser posle na bo3, pa wcg traje do 4am :D

Da, za wcg se slazem... ali kako sam ja skapirao, oni su valjda imali neke predkvalifikacije preko neta, pa su tek na kraju odigrali tih najboljih 8. Na kraju krajeva, to je bio wcg. Ovo je ipak neki tur na kome bi trebalo druzenje da bude u prvom planu i svak bi malo da se igra za, ajde necu reci svoje pare jer nisu neke pare, ali ajde nek bude vreme... Ovakvim turnirima se popularizuje warcraft i kod nas koji smo manje vishe noobovi ili manje poznati u nashoj w3 sceni.

Za wcg se slazem, trebalo je da bude manje ljudi koji su stvarno dobri... ovo je ipak jedan tur za zezanje i svi bi da nekako nadju shansu da se igraju shto vishe, bar ga ja shvatam tako.

Link to comment
Share on other sites

Da, za wcg se slazem... ali kako sam ja skapirao, oni su valjda imali neke predkvalifikacije preko neta, pa su tek na kraju odigrali tih najboljih 8. Na kraju krajeva, to je bio wcg. Ovo je ipak neki tur na kome bi trebalo druzenje da bude u prvom planu i svak bi malo da se igra za, ajde necu reci svoje pare jer nisu neke pare, ali ajde nek bude vreme... Ovakvim turnirima se popularizuje warcraft i kod nas koji smo manje vishe noobovi ili manje poznati u nashoj w3 sceni.

Za wcg se slazem, trebalo je da bude manje ljudi koji su stvarno dobri... ovo je ipak jedan tur za zezanje i svi bi da nekako nadju shansu da se igraju shto vishe, bar ga ja shvatam tako.

pogreshno shvatash, turnir se organizuje da se okupe ljudi, i da naravno neko pobedi, a ne da noobovi odigraju po 15 partija u grupi, i da odu kuci srecni zbog toga shto su odigrali 15 partija. Nemoj neko pogreshno da me shvati, i ja sam noob ali ono u subotu mi je svejedno kolko partija cu da odigram, i dokle cu da prodjem. Samo paljevine se loze na to "e proshao sam 2 kola pa sam izgubio od duke/sharkyja/vladice i sl".

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pogreshno shvatash, turnir se organizuje da se okupe ljudi, i da naravno neko pobedi, a ne da noobovi odigraju po 15 partija u grupi, i da odu kuci srecni zbog toga shto su odigrali 15 partija. Nemoj neko pogreshno da me shvati, i ja sam noob ali ono u subotu mi je svejedno kolko partija cu da odigram, i dokle cu da prodjem. Samo paljevine se loze na to "e proshao sam 2 kola pa sam izgubio od duke/sharkyja/vladice i sl".

Lako je tebi da prichas kad igrash sa njima svaki dan :)

Ja sam kazem da bi mi bilo cimanje da odem tamo, a da ne odigram minimum 3 mecha. Dakle, meni i sistem sa x grupa po 4 igracha odgovara pa nek ide samo 1. dalje...

Link to comment
Share on other sites

Lako je tebi da prichas kad igrash sa njima svaki dan :)

Ja sam kazem da bi mi bilo cimanje da odem tamo, a da ne odigram minimum 3 mecha. Dakle, meni i sistem sa x grupa po 4 igracha odgovara pa nek ide samo 1. dalje...

al je chast igrati sa sharkyjem :)

imash 10x bolje igrache na bnetu.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Lako je tebi da prichas kad igrash sa njima svaki dan :)

Ja sam kazem da bi mi bilo cimanje da odem tamo, a da ne odigram minimum 3 mecha. Dakle, meni i sistem sa x grupa po 4 igracha odgovara pa nek ide samo 1. dalje...

Tako odigrash samo 3 partije, jer se sigurno nece igrati vishe od jedne partije svako sa svakim.

U winner/loser systemu od pochetka isto odigrash najmanje 3 partije, tako da ti dodje na isto.

Link to comment
Share on other sites

T_T ovo ce najverovatnije biti prvi TFT turnir na koji necu doci,imam puno obaveza ali videcemo ... :((

nemoj da si jaje, gde da bude turnir bez sk06 reprezentativca :)

jebo obaveze

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nemoj da si jaje, gde da bude turnir bez sk06 reprezentativca :)

jebo obaveze

Znam to mi kaze i Enrique ali sam mu rekao da cu da budem inactive 2 dana samo tako da me je razumeo :),videcu jbg imam 4ocas voznje,polaganje testova u ponedeljak i plus bolesno mnogo za ucenje+kad vidim koliko ce da traje...

SK06-ZeRoX over n out :))

Link to comment
Share on other sites

Znam to mi kaze i Enrique ali sam mu rekao da cu da budem inactive 2 dana samo tako da me je razumeo :),videcu jbg imam 4ocas voznje,polaganje testova u ponedeljak i plus bolesno mnogo za ucenje+kad vidim koliko ce da traje...

SK06-ZeRoX over n out :))

prodo si se ko sharky na wcg-u (i to mislim oba puta :D )

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Sta si time hteo da kazes lebati ^^ ( samo sam naglasio da bude odrzan tur ma koliko ljudi bilo zbog ovih sto se cimaju iz drugih mestaa ) PS: Hoce li biti neki has organizovan od strane organizatora ??

naravno, pekinshka patka i jastog u sosu od kestena, uz to najfinija gushchija pashteta, kristal i uvozno pivo iz cheshke :D

gde ti zivish bre, sad treba josh i da te nahrane i napoje za 250 dinara ? :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

naravno, pekinshka patka i jastog u sosu od kestena, uz to najfinija gushchija pashteta, kristal i uvozno pivo iz cheshke :D

gde ti zivish bre, sad treba josh i da te nahrane i napoje za 250 dinara ? :)

LOL paljevine pa zeza bree ko bi lood dao has za nas 40 lol . Samo kako kazete da je vladica debeo ( to vi kazete ) zamislite samo on koliko moze da pojede a ne jos nas 39 lol. Nego neka se igra po grupama a ne da neko kako je mario rekao dodje iz pizde materine a popusi u prvom kolu. ja prvenstveno idem radi druzenja i upoznavanja ljudi koje jos nisam upoznao iz nase w3-scene tako da to je to . PS: Vladice ako si se uvredio sry psto se ovi sale na tvoj racin stalno a posto se neznamo ono nismo ortaci sry unapred ( ako si se uvredio ) ^^ .. E da hoce li doci mozda Ristica ....

Link to comment
Share on other sites

LOL paljevine pa zeza bree ko bi lood dao has za nas 40 lol . Samo  kako kazete da je vladica debeo ( to vi kazete ) zamislite samo on koliko moze da pojede a ne jos nas 39 lol. Nego neka se igra po grupama a ne da neko kako je mario rekao dodje iz pizde materine a popusi u prvom kolu. ja prvenstveno idem radi druzenja i upoznavanja ljudi koje jos nisam upoznao iz nase w3-scene tako da to je to . PS: Vladice ako si se uvredio sry psto se ovi sale na tvoj racin stalno a posto se neznamo ono nismo ortaci sry unapred ( ako si se uvredio ) ^^    .. E da hoce li doci mozda Ristica ....

par chinjenica

1. vladica nije debeo, izgleda normalno

2. mario nije ko zna odakle, vec je iz beograda

3. ako se igra w/l do ispadanja imash minimum 3 partije, kolko bi ih i imao u grupi od 4 coveka npr.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

LOL paljevine pa zeza bree ko bi lood dao has za nas 40 lol . Samo  kako kazete da je vladica debeo ( to vi kazete ) zamislite samo on koliko moze da pojede a ne jos nas 39 lol. Nego neka se igra po grupama a ne da neko kako je mario rekao dodje iz pizde materine a popusi u prvom kolu. ja prvenstveno idem radi druzenja i upoznavanja ljudi koje jos nisam upoznao iz nase w3-scene tako da to je to . PS: Vladice ako si se uvredio sry psto se ovi sale na tvoj racin stalno a posto se neznamo ono nismo ortaci sry unapred ( ako si se uvredio ) ^^    .. E da hoce li doci mozda Ristica ....

Nisi ti josh video koliko sharky moze da pojede ....

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Predrag Grujicic sine ja nisam ljubomoram samo pricam istinu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oces adresu mob fiksni sta oces?

hehe kako se slatko nasmejem kad vidim ovo ti zaista mislis da mene boli kurac sta neki lik koga i neznam misli o meni ti da si covek ti bi meni to reko u lice a ne pod nekim nickom za koji nije niko cuo na forumu daj broj i mozemo sve nesporazume da razresimo ja ti razor uzivo

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...