Jump to content

TUR


Recommended Posts

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da jesam ja sam propali counteras koji je presao na war :D ^^ TE_TE! :)...

sledeci wcg vodim ekipu za sors , da vidish sta je skill :D, izvalili smo jedno 7 stekova na trainu , igrica pocinje da lici na call of duty, mnogo mi se svidja :D, jebote mozesh da se popenjesh gde hocesh ako znash da skacesh kolko tolko :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Lepo si nas skidao snipom na cbble-u mada je to bio prventveno rezultat nervoze nasheg neiskusnog klana :P

pa nekada sam bio dobar snip,a i sa ostalim sam oruzijima ukidao...bolje da cutim ubice me war-craftasi...necemo o cs ovde ovo je wc3 forum :) ali o5 AdriaN 15-3 ^^ rulam...a koji siti bio od onih gligorie? :DD

Link to comment
Share on other sites

sledeci wcg vodim ekipu za sors , da vidish sta je skill :D, izvalili smo jedno 7 stekova na trainu , igrica pocinje da lici na call of duty, mnogo mi se svidja :D, jebote mozesh da se popenjesh gde hocesh ako znash da skacesh kolko tolko :)

ocu ja sa tobom da igram ti imas skroz is3povane taktike [:D][:D][:D] ,igram s tobom ja sors sled. wcg [^]

Link to comment
Share on other sites

uuu shakale,cool..extra pucate,taktike cini mi se da nemate kao i mi ^^...mi smo smisljali na sponu(freez time:))..

Potpuno ista situacija na nashem sponu :D

Nikako da se nakanim kuci da instaliram 1.6 pa da pogledam po koji demo :)

Btw, reci liku koji u vashem klanu vodi tim na esl-u da prepravi rezultat, napisao je 12:13 shto je nemoguce, jelte, zato shto zbir mora da bude 24, tako da je bilo 11:13 :)

Ajde da batalimo off topic, samo me to zanimalo :)

Link to comment
Share on other sites

Potpuno ista situacija na nashem sponu :D

Nikako da se nakanim kuci da instaliram 1.6 pa da pogledam po koji demo :)

Btw, reci liku koji u vashem klanu vodi tim na esl-u da prepravi rezultat, napisao je 12:13 shto je nemoguce, jelte, zato shto zbir mora da bude 24, tako da je bilo 11:13 :)

Ajde da batalimo off topic, samo me to zanimalo :)

ok recicu mu...odo da reinstaliram war,pa da svuchem sa b.neta 1.19 :) da vezbam za tur:))) poz chovek!

Link to comment
Share on other sites

kad smo bili na wcg-u igrali 2 lika koji pikaju cs, jedan stariji (nixon) i ja i moj ortak sto nismo igrali cs josh od 2001 na kraju smo ja i moj ortak jurili zenski mojo tim po mapi sa shotkama , skor je bio 16-1 na kraju ;P, ali  smo zato pukli od kbg-a 16-3... dobro je za 1vi put , josh je ekipa bila spojena cisto radi reda  [:D]

mogao bi joca da se otvori za neko sponzorstvo , pa da se uozbiljimo i krenemo da sabijamo  [:D]

eextra :)).. pa pricamo o turu(sledecem wcg-u za cs) :)) salim se^^

@goga:ok kako ti kazes ;)

eee ozbiljno dosta o CS-u ovo je topic o turu u WC3...DOSTA!

Link to comment
Share on other sites

Gogo... haha, ladno trazis da se neko na war3 forumu pridrzava topica... Pls, aj mi pokazi jedan topic gde se nije islo u off, a da je imao vishe od 10 reply-a...

u redu je kada je off topic ali nije u redu kada 2 coveka pricaju privatan razgovor na forumu, sorry ali zigleda kao da vi to hocete da svi znaju kako gadjate sniperima etc...

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

goga je u pravu, mario i adrian jedno upozorenje, na sledece cete da dobijete po bambija.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...