Jump to content

Najlepse pivo....


Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovakav topic sam i ja mislio da pokrecem ovih dana ali sta je tu je...sad idem da spavam i mrzi me da detaljisem, pa u kratkim crtama:

svetlo: Fosters

tamno: Guinness

...razradicu tematiku sutra...trenutno sam previse lenj...;)

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Пио сам Чичу (тебра ружно пиво), MB (онако није лоше), Wieffert (пиво је ок само базди из уста у ПМ), Београдско (оно је ок), Јелен (ништа посебно ),Zoffman (ово је најбоље од свих) и ниједно више (ваљда).

EDIT: Пио сам црно хладно & точено у Домовини. Xtra.

Edited by Vodja
Link to comment
Share on other sites

Ako imam para:

1.Corona extra

2.Heineken

3.Calsberg

4.Bavaria <-- Sad se setih kad procitah neciji post , pivo je stvarno dobro , to smo u grckoj ljustili za male pare , imam druga koji bukvalno otkida na bavariju , ali ipak dao bih prednost ovoj trojci iznad ;)

5.Tuborg gold

Ako imam osrednje:

1.Becks

2.Amstel

3.Lasko

2.Tuborg green

Ako sam dekintiran:

1.Lav

2.Jelen

3.MB

Sto bi znacilo:

1.Corona extra

2.Heineken

3.Calsberg

4.Bavaria

5.Tuborg gold

6.Becks

7.Amstel

8.Lasko

9.Tuborg-green

10.Lav

11.Jelen

12.MB

I na kraju po mom misljenju najbolje pivo odnos cena-kvalitet-pitkost je BECKS , stvarno meni lepo pivo , mada mi i lav nije los mada kontam to je vishe stvar navike jer odkako je postao dobar samo njega pijem...

i da na kraju, obozavam pivo.

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Najbolja piva koja sam ikada pio su Cheshka piva - Staropramen, Kozel, Budvar (sva su dobra) i pri tom treba napomenuti da pravo Cheshko pivo moze da se nadje samo u Cheshkoj i Slovachkoj - postoje naprimer sva ova piva i u Rusiji, ali nije to to...

Od ruskih piva - po meni je najbolji Starij meljnik, pa onda Bochkarev, Sibirskaja korona i Baltika

Od nemachkih piva - Carlsberg, Bavaria

Heineken mi se neshto bash i ne svidja... 1864 iz francuskih piva, Foster kao australijsko i Miller iz americhkih.

Corona nije losha, a i brazilsko pivo Brahma je isto cool (onako laganica).

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...