Jump to content

Treba mi pomoc oko MORROWINDA


RaVVeN

Recommended Posts

E ako neko moze da mi pomogne oko morrowinda to bi bilo strava.Poceo sam da ga igram pre oko 5 meseci i odusevio sam se igrom mislim da je to najbolji rpg koji sam igrao pored diabla naravno i wow.Ali sam dosao do problema koji nikako da predjem ubio sam onog Dagoth ur (valjda sam dobro napisao) i sta sad nekontam trebao bi da predjem na Tribunal i Bloodmon ali kako kad sam istalirao morrowin tad sam i tribunal i bloodmon.Nije mi jasno sta sad sta treba da radim trazim po netu pomoc ali niko da mi pomogne pise da se igra nastavlja kao i prica ali ja nemogu tako da ako neko moze da mi pomogne molim vas imate pivo od mene.Inace igram sa Battlemage i 43 sam level hvala u napred svima.

Link to comment
Share on other sites

E ako neko moze da mi pomogne oko morrowinda to bi bilo strava.Poceo sam da ga igram pre oko 5 meseci i odusevio sam se igrom mislim da je to najbolji rpg koji sam igrao pored diabla naravno i wow.Ali sam dosao do problema koji nikako da predjem ubio sam onog Dagoth ur (valjda sam dobro napisao) i sta sad nekontam trebao bi da predjem na Tribunal i Bloodmon ali kako kad sam istalirao morrowin tad sam i tribunal i bloodmon.Nije mi jasno sta sad sta treba da radim trazim po netu pomoc ali niko da mi pomogne pise da se igra nastavlja kao i prica ali ja nemogu tako da ako neko moze da mi pomogne molim vas imate pivo od mene.Inace igram sa Battlemage i 43 sam level hvala u napred svima.

Ako su te napali assasiani(dark brotherhood) onda idi u Ebonhart i javi se nekom generalu (zaboravio sam mu ime) on ce da te uputi kod mage-a koji ce da te prebaci u Mourhould i tu pocinje tribunal.

btw napad assaian-a je uslov da bi mogao da pocnes tribunal.Proveri journal da li su te napali assasiani :)

Proud to be SERB

Link to comment
Share on other sites

Ako su te napali assasiani(dark brotherhood) onda idi u Ebonhart i javi se nekom generalu (zaboravio sam mu ime) on ce da te uputi kod mage-a koji ce da te prebaci u Mourhould i tu pocinje tribunal.

btw napad assaian-a je uslov da bi mogao da pocnes tribunal.Proveri journal da li su te napali assasiani :)

E hvala puno mislim da jesu njih dvojica sa paralisa bodezima ali sam ih zajebvao sa levitacijom he he he he i sad su pokojni e hvala jos jedno mnogo.

Link to comment
Share on other sites

E hvala puno mislim da jesu njih dvojica sa paralisa bodezima ali sam ih zajebvao sa levitacijom he he he he i sad su pokojni e hvala jos jedno mnogo.

E opet ja uspeo sam da nadjem tog maga ia otisao sam dalje ali pazi sad ovo.Pocnem da ifgram i misija je da nadjem Dark Brotherhood i nadjem ih ja ko iz pice (i nije bilo tesko) kad dodjem do lika po imenu Dandras

Vules i krenem da se fajtem sa njim i samo sto ga ne ubijem on mi se obrati i tad se desi nesto sto nemogu da verujem popizdeo sam njegov teks se ponavlja samo po 100 puta.Nemogu nista da radim mis se tako uspori da nemogu da ga kontrolisem jedva izadjem iz igre nemogu da verujem doslo mi je sve da porazbijam(inace otisao mi mis malopre od udaranja).E jebote koji sam ja baksuz nemogu da verujem e to je svima primer nekupujte J....E PIRATE da neprodjete ko ja e hvala usvakom slucaju jos jednao na pomoci iako mi nista izgleda nije znacila.

Link to comment
Share on other sites

Nemoj da vredjas pirate,da nije njih igrao bi jos sugave igre sa buvljaka!!!!

To sto si opisao za Dandras-a je problem koji nastaje ako se instalira Bloodmoon i Tribunal zajedno.Mislim da sam procitao nesto na tu temu odavno na oficijalnom forumu.

Cisto da razjasnim,ako igra ima bug/glitch/error vezan za sam gameplay/grafiku/UI to je do same igre.Jedini problem koji moze da ti se javi ako koristis kopiju orginala ,tj. pirat, je da je disk pogresno narezan.

Igra je vrh,problema sa njom je mnogo.Kreni da gledas listu ispravki od osnovne verzije pa do sada.Ima da se sledis.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Nemoj da vredjas pirate,da nije njih igrao bi jos sugave igre sa buvljaka!!!!

To sto si opisao za Dandras-a je problem koji nastaje ako se instalira Bloodmoon i Tribunal zajedno.Mislim da sam procitao nesto na tu temu odavno na oficijalnom forumu.

Cisto da razjasnim,ako igra ima bug/glitch/error vezan za sam gameplay/grafiku/UI to je do same igre.Jedini problem koji moze da ti se javi ako koristis kopiju orginala ,tj. pirat, je da je disk pogresno narezan.

Igra je vrh,problema sa njom je mnogo.Kreni da gledas listu ispravki od osnovne verzije pa do sada.Ima da se sledis.

E salim se ja u vezi pirata ja pirate volim EEEEE PIRATI JA VAS OBOZAVAM jer bez njih nebi igrao bas ni jednu igru odakle brate kinta za originale ipak je ovo srbija.Ali jebiga malo sam popizdeo ipak igram vec 5 meseci i kad konacno posle dosta zezanja oko tribunala dobijem pomoc od onog lika(kome jos jednom se zahvaljujem) on se izbaguje pa ko nebi popizdeo.Slomio sam misa od nervoze ali ok probacu da sve skinem a ponovi instaliram ali ovog puta bez bloodmon-a pa cu videti oce li to resiti problem valjda oce(POMOZI BOZE) ili cu juriti neki drugi cd(opet piratski naravno) od jednog ortaka pa cemo videti.E da li je izasao Oblivion skinuo sam trejler za njega i odusevio se prosto sam ostao bez daha pa me zanima jel ga ima po hmmmm radnjama da nekazem tezgama.

Link to comment
Share on other sites

Josh malo, josh malo.... Oblivion, kao do kraja ove godine... :) Stoga batali prvi deo pun je bagova, zbog toga sam i prestao da igram...(ili mozda zbog toga shto sam ga preshao 4 puta :?) Loshe je to shto ta masa patcheva uopshte ne ispravlja neke jache bagove, npr. nisam mogao da budem glavni u Thieves guildu i u House Of Redoran-u, jer su mi kljuchni lkovi nestali... loshe... Enivej, morrowind jeste jedna od najjachih igara uopshte, pre svega po ideji i po nachinu na koji je odradjena.

Ja ne nosim gace.

Falcon.jpg

Nikada i nisam.

Link to comment
Share on other sites

ne znam o cemu ti, ja sam uspeo da budem guild leader u svemu sto se moglo uclaniti. bagovi su minimalni po meni, jos kad se skinu neki dodaci sto su fanovi pravili, kao recimo bolje texture, nove zivuljke muzika, feeling je neverovatan. morrowind = a pearl

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...