Jump to content

TURNIR U NET+


kajla

Recommended Posts

PES4 TURNIR CE SE ODRZATI U NEDELJU 04.09 U 12:00 U NET+ SVI KOJI ZELE DA UCESTVUJU NA OVOM TURNIRU NEKA DODJU NA DAN TURNIRA I PRIJAVE SE !!!!

PRJAVA ZA TURNIR JE 100 DIN.

I NARANVNO TURNIR JE REVIJALONOG KARAKTERA TAKO DA ZA NEKE NAGRADE NE MOGU DA GARNTUJEM. [;)]

UGLAVNOM MOLE SE SVI BOLJI IGRACI PES-a DA DODJU NA OVAJ TURNIR KAKO BI NAS BILO VISE I NARAVNO SAM TURNIR BIO BOLJI.

Link to comment
Share on other sites

PES4 TURNIR CE SE ODRZATI U NEDELJU 04.09 U 12:00 U NET+ SVI KOJI ZELE DA UCESTVUJU NA OVOM TURNIRU NEKA DODJU NA DAN TURNIRA I PRIJAVE SE !!!!

PRJAVA ZA TURNIR JE 100 DIN.

I NARANVNO TURNIR JE REVIJALONOG KARAKTERA TAKO DA ZA NEKE NAGRADE NE MOGU DA GARNTUJEM. [;)]

UGLAVNOM MOLE SE SVI BOLJI IGRACI PES-a DA DODJU NA OVAJ TURNIR KAKO BI NAS BILO VISE I NARAVNO SAM TURNIR BIO BOLJI.

brate ugasi taj caps, stvarno smara ovako.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Najlakse je da sa Zelenjaka uhvatite 75 ili 71.

Prodjete Mek na Fontani i sidjete na sledecoj stanici.

Silazite tacno posle skretanja kod Politehnicke Akademije (srednja skola).

Sidjete tu i videcete bele zgrade, produzite pravo pored plave kapije Studenjaka i ukazace vam se 2 kafica sa bastama( Nava i Domino) u podnozju zgrade. Tacno izmedju njih je Net plus.

Mozete doci i 65 icom ali sa druge strane. Silazite kod Carine i picite desno od stanice, ugledacete bele zgrade pa pitajte nekog.

Link to comment
Share on other sites

zavrsen je turnir u net+ pa cisto da dam informaciju ako nekog zanima!turnir je poceo sa malim zakasnjenjem jer su se neki od igraca noc pre iznapijali pa su malo duze spavali,bilo je oko 30-ak igraca,uglavnom svi boljeplasirani sa WCG-a.U finalu su se sastali prvoplasirani sa Wcg-a NIKLE i treceplasirani Bilke(tj,JA)!Nikle me je oprao 6:0!Katastofa!I sve snage sam se trudio da turnir osvoji ekipa koja nije real al izgleda da je to nemoguce,tako da se od danas pridruzujem i pocinjem da igram sa realom!!!Ako ih ne mozes pobediti pridruzi im se :)!!!Inace ja sam opet bio jedini od prve cetorice koji nije igrao sa realom!!!Za trece mesto Igrali su mali Cika Mika i neki lik(ne znam mu ime).Mika je dobio 4:3!!!Jos jednom hvala svima koji su dosli i cestitam niklovanom na jos jednom osvojenom turniru:)))

Link to comment
Share on other sites

zavrsen je turnir u net+ pa cisto da dam informaciju ako nekog zanima!turnir je poceo sa malim zakasnjenjem jer su se neki od igraca noc pre iznapijali pa su malo duze spavali,bilo je oko 30-ak igraca,uglavnom svi boljeplasirani sa WCG-a.U finalu su se sastali  prvoplasirani sa Wcg-a NIKLE i treceplasirani Bilke(tj,JA)!Nikle me je oprao 6:0!Katastofa!I sve snage sam se trudio da turnir osvoji ekipa koja nije real al izgleda da je to nemoguce,tako da se od danas pridruzujem i pocinjem da igram sa realom!!!Ako ih ne mozes pobediti pridruzi im se :)!!!Inace ja sam opet bio jedini od prve cetorice koji nije igrao sa realom!!!Za trece mesto Igrali su mali Cika Mika i neki lik(ne znam mu ime).Mika je dobio 4:3!!!Jos jednom hvala svima koji su dosli i cestitam niklovanom na jos jednom osvojenom turniru:)))

turnire je bio ok, prvi put smo dosli u net+, sjajna je atmosfera i svi ste super!

ja sam planirao da ispadnem, posto sam bio mrtav umoran, jos u kvalifikacijama i to sam i ostvario [xx(] , ali me Cika Muka smotao posto je raspalio po protivnicima, tako da sam sedeo i blejao u ekran kako Cika Mika puni svoje protivnike [;)]

mesto da odem kuci u 14h otisao sam u 19h, a Cika Mika se pokazao kao izuzetan talenat posto je u polufinalu igrao sa niklom i izgubio prvu sa 2:0 a drugu 0:0, moram da napomenem da cika mika nije na vreme pojeo senvich, pa je u pauzi izmedju 2 utakmice Murinjo dosao sa senvicima sto je Cika Miki dalo snagu da igra nereseno sa velikim Niklom i to celo drugo poluvreme sa 10 igraca!

Ronnie se pokazao kao jedini koji moze da potera neki drugi tim sem reala do finala i to i na wcg-u i na net+ turniru, dakle inter, i stvarno je steta sto nije pruzio veci otpor u finalu, iako je u pocetku dobro izgledalo.

Najvise me je inpresionirao trener Bayerna - veca, koji je non-stop davao podrsku svojim igracima na terenu, kad bi real imao takvog trenare stvarno ga niko nikad ne bi pobedio.

Jedan od najdramaticnijih meceva je bio izmedju rodmana i kajle, gde se kajla provukao i prosao dalje, ali je rodman pokazao zavidno znanje obzirom da je igrao sa Liverpoolom, rodmane svaka cast!

Kajla nije vise mogao da iscedi snage i volje iz svog bolesnog organizma, pa je izgubio od cika mike i otisao kuci da lezi i da se leci. (moram reci da je kajla stvarno neozbiljno shvatio svoje zdravstveno stanje i da ce odgovorni u net+ da mu zabrane dolazak u igraonicu dok ne ozdravi!)

u svakom slucaju jedan lep turnir i svaka cast na gostoprimstvu!

pozdrav Bati Gol [8D]

Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa Batijem. Turnir je bio dobar, uprkos svim tim sitnim glupostima koje su, ne mogu da kazem nebitne, ali vrlo lako popravljive (kasnjenja pocetka, nema mesta pa cekas da neko zavrsi, a moglo je da se organizuje da igrate svi, itd.). Ovo navodim ne zato da bih solio pamet, nego da bih poboljsao kvalitet nekog sledeceg turnira. [:D]

Kad smo dosli u igraonicu, ja sam Prijatelju (Iki) rekao da ode u knjizaru da kupi knjigu zalbi da zapisem zalbe - posto kad se igra WE8 ili PES4 kod mene, a igra se fala bogu redovno [;)] , onaj ko se zali npr "nije mi svirao cist penal" ili "lopta je presla liniju" bude upucen na knjigu zalbi. Kad sam se na kraju zalio Prijatelju (Iki) da su kompovi losi i da je to jedan od razloga moje lose igre, on me je uputio na "knjigu" sa izjavom da je u Gamerskoj Zajednici SCG najstariji izgovor "komp je los".

Tada sam shvatio i sada znam i sve mi je jasno! [:D]

JEDVA CEKAM NOVI TURNIR!!! (iako su me na ovom naguzili) [:(]

Link to comment
Share on other sites

Da kompovi nisu bas najsrecniji to je istina,al tako je kako je(bitno je da se igra fuca),ali ono sto bih ja prvo uveo to je da se zabrani igra sa realom(mozda sam malo dosadan al sta cu)!!Nije stvar u ronaldu koji je najbolji igrac,vec u tome sto je svaka odbijena lopta u nogama reala,sto se daju golovi sa 30 metara,koje taj isti real ne moze da primi!!!!A sto se tice turnira mi u netu svakih 3 nedelje organizujemo neki turnir,cisto da bi peglali fucu i malo radi prestiza tako da znate ce uskoro verovatno biti neki novi turnir,a svakog dana od 22h uvece uvek ima nekog u netu za igranje pa ko zeli nek svrati!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

cestitke svim ucesnicima i poklonice ove fantasticne igre.

Kao sto se da videti PES/WE konacno zavredjuju veliku paznju domace zajednice u obimu organizovanja lokalnih turnira. Sve pohvale na taj racun.

Nadamo se da ce organizatori u buduce, posvetiti malo vise paznje reklami, kao i detaljima oko identifikovanja tacne lokacije turnira (mapa, text, sl.), kao i na sirenju informacija o organizovanju istog auditirijumu sirem od zajednice Klanrur kao i nekoliko igraonica u prestonici.

Mali problemi tipa kasnjenja i rada hardvera su uobicajena stvar na svim svetskim turnirima tako da treba raditi da do toga ne dodje ali i prihvatiti kao cinjenicno stanje iz gore navedenog razloga ako do toga dodje.

U svakom slucaju jos jedna pohvala organizatorima na sirenju same ideje organizacije, neki ce reci najlepse igre PES/WE. Svetlo gledamo u buducnost i organizovanju daljih turnira.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...