Jump to content

Skovran feat DJ Dejan Milicevic


Recommended Posts

Bilo veceras od 9:10 do 21:55.

Bio sam. Kao fuzija elektronike i klasike (svirali su Mocarta), veoma neuspesna. Prvo je ozvucenje bilo veoma veoma lose na ushtrb klasike. Za gruvanje je bilo ok, ali ni jedan jedini visok ton nije mogao da se probije. Uglavnom su kombinovano svirali, a ponekad samo orkestar ili samo DJ. Bilo je mnogo, mnogo mladih ljudi i starijih koji su sedeli i pretpostavljam nisu znali sta im se desava. Ovo je prvi koncert sto rece jedan moj ortak gde se pilo pivo i slusala klasicna muzika, a bogme ni uz elektroniku ne ide pivo. Sve u svemu kao performans mozda ne bi bilo lose da je bilo bolje ozvucenje, ali kao koncert nikako ne moze da uspe jer je publika toliko raznorodna i nespojiva da nigde ne bi uspelo komercijalno. I pored svega drago mi je da sam bio jer sam sada siguran da neke stvari ipak ne treba meshati.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam video na RTS-u nesto kratko o tome,

kao fazon gledam onaj orkesar, i samo cujem klasicnu, i slucajno vidim Milicevica iza kako nesto radi, ja reko bice nastup POSLE toga, kad ono sledeca scena oni iza njega i on vrti UZ orkestar.

Znaci zivo me interesovalo sta je vrteo to.

Al' na kraju kad sam ga video kako daje intervju sa onim kacketom onako okrenutim na drugu stranu i kad je krenuo da pricha ko najgora gejchina razocharao sam se...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...