Jump to content

Haumarush, Syndrome, Extremno vazno!


Kole

Recommended Posts

Neko je ovde spomenuo da do lvl20 treba 20 sati igranja i kako je server up vec 3 nedelje... Evo moj slucaj. Ja igram ujutru malo, pre posla, pola sata, sat, nekada i vise... Malo na main, malo na hamarush, nema razlike, kako mi se sta igra ja igram... Onda radim pa opet pre rucka igram jedno pola sata-sat pa rucam pa onda opet igram pola sata-sat... Pa onda opet posao pa dodjem kuci pa igram pola sata-sat i onda veceram i onda, naravno, opet igram pola sata-sat, ustvari posle vecere odrapim jedno 7-8 sati, ali zna i to da bude sa prekidima, znaci igram 2h pa odmorim pa opet i tako... E sada, sve bi to bilo ok, ali ima Quee... Kako da cekam pola sata da udjem (a i vise) kada cu onda da igram 5 minuta ? Gro puta sam probao da udjem i nije mi se dalo... I taman kada sam sada lepo poceo da lvl-ujem, konacno sam presao u Barens, kickovan sam iz gilde... S time smatram, da je lepo moglo da padne neko upozorenje, ne meni, nego svima, tipa nedelju dana od sada i cao a ne kick bez da ste mozda nas low lvle pitali sta mislimo... Ja nisam kriv sto se nakupilo 30 magova od 120 membera, to ste Vi koji ste primali ljude krivi... Ma, nije mi jasni ni sto se cimam, meni je lepo na Dunamul-u a moglo je i ovde lepo da mi bude, mrzim samo kad me neko tera da igram brzo a ja volim polako, ja kad sam na Dunemaulu bio lvl40 vec ih je bilo lvl60 iz The Retards, jebiga, volim da igram opusteno a ne da mi neko stoji iznad glave...

I dalje cekam dogovor na pitanje iz proslog posta, ako treba da Vam ponovim samo recite...

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Interesuje me zasto Mohican nije nista postovao on jedini od vas oficira ima iskustva kako funkcionisu veliki gildovi i oni koji to hoce da budu.Teach procitaj malo onaj dijalog i vidi ko je koga prvi licno uvredio mislim da to nije govor jednog oficira,u velikom gildu bi snosio neke posledice.Teach ti si oficir u dva gilda u jednom nisi aktivan vise od mesec dana posto sad imas iskustva za takve stvari molim te da me posavetujes sta se radi u takvim situacujama?

E ovako

Interesuje me zasto Mohican nije nista postovao on jedini od vas oficira ima iskustva kako funkcionisu veliki gildovi i oni koji to hoce da budu

Ako/kada hocesh da prichash o nekim stvarima, onda ih bolje upoznaj i nemoj da dajesh komentare za neshto o chemu nemash blage veze.

Ti znash da ja nemam iskustva sa velikim guildovima? Reci mi bre shta ti znash o meni? Nego lupash bez veze. Kole je bio u istom guild u kome i mohi tako da ima on verovatno isto iskustvar koliko i mohi. MWO igra odavno mmorpg igre tako da je bio u dosta guildova tako da i on ima iskustva, ili greshim?

Teach ti si oficir u dva gilda u jednom nisi aktivan vise od mesec dana posto sad imas iskustva za takve stvari molim te da me posavetujes sta se radi u takvim situacujama?

Ako/kada hocesh da prichash o nekim stvarima, onda ih bolje upoznaj i nemoj da dajesh komentare za neshto o chemu nemash blage veze.

U koja dva guild-a? Prvi guild (u wow-u) u kome sam bio (i u kome sam josh uvek)

je dragonkin i u njemu NISAM officir.......

Teach procitaj malo onaj dijalog i vidi ko je koga prvi licno uvredio mislim da to nije govor jednog oficira,u velikom gildu bi snosio neke posledice.

On mene treba da psuje a ja lepo sa njim? napravio sam greshku, trebao sam lepo ODMA da ga stavim na ignore...

Neko je pomenuo "shta je sa matirijalima koje smo poslali za guild??"

1. mnogo ste poslali pre 20lvl... nego samo da kukate :-)

2. cyra ili kole ne znam ko je tachno rekao da bez obzira shto niste u guiild da mozete ne /5 da trazite pomoc tj ako treba neshto da vam se napravi

To je ono vec poznato u srbiji, ovi shto vladaju ne valjaju ja bih to tri put bolje ;-)

@LOWRENCE

Kole, Mohi i ja smo sa shadowmoon-a, za NWO-a i Cyru ne znam na kom su serveru igrali

Ne kapiram shto su kick neki shvatili lichno..

I na kraju: Vas niko ne tera da igrate na haumarush-u ili da budete u syndrome. Pravila su takva, ako vam se svidja vratite se u guild kad budete 20lvl ako vas se ne svidja jednostavno ne morate da se vratite i idite u neki drugi guild.. Ili lepo poshto se otvara nov server ovi shto sve znaju neka naprave guild na njemu i HF GL, sve najbolje.. Znachi ako vam se ne svidja kakva su pravila (kako 'radi' guild jednostavno nemojte da budete u njemu i nemojte/nemorate da ga pljujete.

btw stvarno mi je smor da se preko net-a rasprravljam plus sa takvim likovima. Tako da vishe ne odgovaram na prozivke, ako neshto neko lepo pita onda oke.

I molim vas da ne prichate o nekim stvarima sa kojima niste upoznati i da shirite dezinformacije.

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Evo kao GM gilde o kojoj se pricha da bacim par rechenica.

1) Pominjali ste pitanje ZASHTO?

Pa iz prostog razloga zato shto je od prvog dana recheno da tje nash guild biti INTERNATIONAL i da tjemo pokushati da regrutujemo isqsne igrache koji imaju lvl 60 likove na drugim serverima. Od pochetka smo imali zelju da napravimo neshto ozbiljno sa high end ostvarenjem. U chemu je bio problem? Pa u tome shto smo dostigli broj od 147 chlanova gde je oko 70 ljudi ispod lvl 20. Lvl 20 se stize za 20h ingame igranja, ako neko hotje da posveti vreme igranju na ovom serveru, zeli da doprinese guildu moze da odigra tih 20h i da se vrati nazad. Niko, nikada ni u jednom trenutku nije pominjao gild gde tjemo da zovemo sve srbe bez obzira shto su oni lvl 5 vetj 2 nedelje i shto dodju na H. server da bi se isprichali sa ortacima, za to imate /channel serbia. Takodje ne kapiram zashto vsa toliko boli shto ste kikovani? Svima je preko ingame maila recheno da to nije na lichnoj bazi, da niste nishta skrivili sem shto niste bili u mogutjnosti da igrate u proteklih par dana. Svima je recheno da tje biti invajtovani odmah nazad chim dodju do tog req. levela.

2) Neko je spominjao zashto u ovom trenutku, tako od jednom.

Pa zato shto smo izgubili 5 stranaca iz gilde koji su hteli da pozovu kod nas josh par svojih ortaka. Ti ljudi su imali po 50+ MC runova i slichno, jedan od njih je i sam game master jednog jako dobrog guilda i njegovim rechima: "this guild is immature in many ways, also there is many esceptions where people talk on non-english, you guys didn't kick people who talked on serbian more then 5 times. also you invite everyone, this is starting to look like zerg guild and i don't wanna be part of that". U tom trenutku, kada je izashao 5. stranac i kada sam dobio josh par warninga da tje to uraditi i drugi ljudi sam se dogovorio sa oficirima da se nadjemo i raspravimo. Odlucheno je da uradimo to shto smo vetj uradili ali prva ideja je bila da prvo lichno kazemo svakome pre kika - ali to je 70 ljudi, 70 ovakvih razgovora + mnogi su bili away from server vishe od 5 dana i zato smo kikovali sve (bez izuzetaka) iz guilde koji su ispod lvl 20 i svakome, ali svakome sam poslao ingame mail sa objasnjenjem.

3) Chemu ovo?

Chemu guild uopshte? Mi imamo guild od prvog dana a po statistikama nismo ni top 50 guild bash zbog toga shto nam je prosek uzasan bio. Takodje kako da ja invajtujem kul lika koji zeli ozbiljan high-end guild kada tje on da vidi da imamo vishe od pola ljudi ispod lvl 20 a postojimo od prvog dana? Takodje, ne zelim da igram sa ljudima koji ne mogu za 10 dana da predju lvl 20. Super je sve to, druzenje, zezanje, "svi srbi ispod jednog krova", ali ja bih radije da igram u international guildu koji tje biti neko i neshto za par meseci or something. Ponovo kazem, niko nikada nije rekao da tje ovo biti guild u kome tje biti samo nashih ljudi. Od pochetka smo zvali sve ljude iz sledetjeg razloga.. pretpostavili smo da tje svako ko napravi lika, krene da igra igrati bar dovoljno da dodje do nekog middle levela, ali to nije tako bilo.. ja sam pre ove chistke kikovao oko 10 ljudi koji nisu bili online 7 dana.

4) Bio sam bolestan, imao sam frku, bla bla?

Da li ste vi chuli ikada za ono, da kazete neshto ili najavite? Ja ne gledam u pasulj pa da znam da vam je umro neko iz rodbine or something. Par ljudi je lepo reklo da idu na odmor itd itd. Ne mozete samo da nestanete i ochekujete da tjete biti u gildi kada odluchite da se vratite.

Ono shto me najvishe nervira, jesu ljudi koje se drkaju! ZASHTO? Jel vam je ego povredjen shto ste kikovai? Jel vam je teshko da odigrate 20h ingame? Josh me vishe nervira vasha uskoumnost i to shto ne shvatate da je ovo za DOBROBIT GILDE!

Extra msg za Dalibora:

Znash sta, jebi se. Nisi tako bezobrazan kada dodjesh do mene & stuff ili kada treba da ti uplatim vreme licemerni skote. A za ono, da sam malo manji lvl i mene bi kikovali. Znash shta, od svega najvishe si me ti iznervirao. Ja imam 4 ingame dana igranja, ali ja choveche igram 2h dnevno a zajebavam se oko gilde 5h i slichno! Uvek sam mislio da si okej chovek (iako su mnogi koje poznajem govorili suprotno), ali sa ovime si dokazao da si jedna jebena pichka. Zavrshio sam sa svakim razgovorom, netju ti ni odgovoriti ako bilo shta napishesh posle ovoga.

Hvala shto ste prochitali i izvinite za ovaj mali deo posvetjen Daliboru, dovidjenja.

EDIT:

Hotju da dodam josh samo dve stvari koje sam zaboravio da addujem pri pisanju ovog posta.

1) Svako ko je bio u Syndrome-u ima tretman isti kao da je josh uvek, ja sam prvi - lichno (a to mogu i da potvrde ljudi) poslao torbice, materijale i iteme ljudima koji su lvl ispod 20. i nisu u guild listi. Uvek, kada vam neshto treba, dok ne stignete do tog req levela mozete da zatrazite na /channel serbia. Ako mi bilo ko spomene neshto tipa da smo iskoristili ljude or something, ima da poludim jer sam vishe od 200 puta rekao da su svi kikovani pozvani nazad u guild kada dodju do tog famoznog i "o zajebanog" lvl 20.

2) Za one koji se brane tako shto kazu "za nedelju dana bitje cap lvl 30 pa tako do lvl 60" - NE i opet NE!. Niko netje biti izbachen jer za nedelju-dve-tri nije lvl 30 or something, pomeratje se samo INVITE lvl cap, to jest posle nekog vremena zvatjemo u guildu ljude koji su lvl 30+ pa 40+ itd dok oni koji su vetj chlanovi netje trpeti vishe ovakve, da kazemo, ispade sa kikovima. Naravno, ako se neko ne javi - ne ostavi poruku na forumu ili ne whisperuje nekog od oficira i nema ga vishe od nedelju dana prvo tje dobiti warning a onda kick shto je sasvim normalno. Morate se svi sloziti da nije u redu da neko nestane, nema ga nedelju i vishe dana a da pri tome nije nishta nikome rekao a onda da ochekuje da tje ostati u guildu. Ako neko hotje, uvek, pa ne znam shta da mu se desi moze da stupi u kontakt sa nekim i da preko tog nekog obavesti _nadlezne_ zashto nije bio online vishe od nedelju dana - pogotovo ako gilda ima svoj forum (hint: net caffee, www.syn-wow.com, forum, "e ljudi eksplodirao mi je komp a pritom mi se zapalila kutja, netje me biti mesec dana.")!

Link to comment
Share on other sites

Znate sta ja uopste nezelim da se raspravljam sa vama vidim da niste shvatili sta sam rekao.Ja nisam izbacivanje shvatio uopste licno ja cak podrzavam to i trebali ste ranije ali nacin je bitan i mnogo je ruzan.Znaci samo nacin je mnogo ruzan, da ponovim jos jednom.Sto se tice bolesti to je bilo licno objasnjenje Perunu znaci nema nikakve potrebe uzimati to kao primer ali vi izgleda samo ovlas procitate nesto i i onda pisete sta vam je volja.Teach covece ti posebno ne citas sta je napisano,oficir i clan si dva gilda DragonKin i Syndrom eto koja dva gilda.E sad najtuznije je sto ti ni neznas da si oficir zato sto nisi aktivan vec vise od mesec dana u DK zato te molim posto sad imas iskustva da mi kazes sta se radi sa ljudima koji su neaktivni vise od mesec dana.Znaci vrlo prosto sta se radi sa ljudima koji cak neznaju da su oficiri i da su neaktivni vise od mesec dana?E sad ovako zasto sam pitao sto Mohican nije postovao mislim da si dao sam odgovor doduse zaboravih na Koleta koji takodje ima iskustva sa velikim gildovima izvinjavam se.Znaci pitanje za njih dvojicu da li je moglo da se da tih 5 dana da ljudi dostignu 20 lvl i ostanu u gildu bez izbacivanja ili se i u svim velikim gildovima izabacuje bez ikakvog upozorenja,pa cemu vam sluzi gild mesidz i sajt ako ne za to?Teach ti nemas nijedan lik 60 lvl nemas pojma da si oficir u DK mislim da ovo drugo dovljno govori o tome koliko ti znas o gildovima i koliko te isti interesuju, NWO i dalje misli da je druid MT a za Cyru necu nista reci procitaj njegove postove,zato sam pitao sto Mohican nije postovao a posto sam zaboravio na Koleta mogao bi i on.

P.S Teach svrati do DK da vidis da si oficir,posto ja nemam pojma o cemu pricam

Link to comment
Share on other sites

Ljudi cemu ovoliko gorcine i zuci? :)

Da vas podsetim, sve je to samo igra :) Tu smo prvenstveno da se zabavimo a ne da nerviramo jedni druge.

Za one koji su iz vrlo opravdanih razloga bili uskraceni za vise in-gejm vremena (veliki queue, more/letovanje, obaveze na poslu i sl.) predlazem sledece : dajte da se organizujemo i odvojimo nekoliko popodneva za grinding neke low level instance (RFC, WC, BFD, SFK whatever). Posto sam ja (u sadejstvu za burazom) bio najvredniji i vec dogurao do 40 lvla mogu da se ubacim u tako organizovane grupe da bi proces bio brzi , a taman cu da sacekam i ostale ljude koji nemaju bekap igraca da se sretnemo tu negde oko 40 lvla i onda ko prava gilda krenemo u prve ozbiljnije akcije.

Ako je predlog glup izvinite sto sam vam oduzimao vreme......

poz

Salac

Link to comment
Share on other sites

@LOWRENCE

Kole, Mohi i ja smo sa shadowmoon-a, za NWO-a i Cyru ne znam na kom su serveru igrali

Ne kapiram shto su kick neki shvatili lichno..

Hvala na informaciji, mislim da je i NWO sa SM-a a Cyro je insajder sa svih servera...

Evo ja sam licno shvatio kick i sta sad ? Nije moj fazon kada me neko uslovljava da uradim to i to i mrzim to, znaci kada sam imao 15 godina i tata mi kaze idi u radi to i to ja mu kazem jebi se i onda odem i radim nesto deseto a sutra uradim to sto mi je rekao juce... Gild nisam shvatio da ce biti neka vrsta tiranije ali sa ovim <20lvl kickom ste to postigli, znam barem 10 ljudi sa Dunemaula koji su se nasli uvredjenim zbog kicka... Ali necu da daljim pricu i da davim, Vi ste tako odlucili, ja sam odlucio da se necu vratiti u Syndrome do lvl58, a i onda cu da razmislim (naravno, ako me tada budete hteli... ili ako Vas ja budem hteo)...

Npr mogli ste da kickujete ljude koji se nisu logovali 3 ili 5 dana, kladim se da je njih bilo 50 najmanje a da ostavite ovih 20-30 koji se loguju svaki dan... Ovakav kick iza ledja i poruka na email je bezobrazna i cuocite se sa time, isto kako smo mi uvredjeni sto ste bas NAS kickali tamo meni nije jasno kako vi mozete biti tako BEZOBRAZNI i odluciti na konto lvl-a ko je ozbiljan a ko ne, zar ne ? Jel lvl odraz ozbiljnosti ? Onda ste Vi svi smesni jer ima vec likova lvl60 a Vi ste 20... Right ? Trba Vas sve kickovati iz gilde :P

Ma suvisna je bilo kakva prica.

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Pa zato shto smo izgubili 5 stranaca iz gilde koji su hteli da pozovu kod nas josh par svojih ortaka. Ti ljudi su imali po 50+ MC runova i slichno, jedan od njih je i sam game master jednog jako dobrog guilda i njegovim rechima: "this guild is immature in many ways, also there is many esceptions where people talk on non-english, you guys didn't kick people who talked on serbian more then 5 times. also you invite everyone, this is starting to look like zerg guild and i don't wanna be part of that". U tom trenutku, kada je izashao 5. stranac i kada sam dobio josh par warninga da tje to uraditi i drugi ljudi sam se dogovorio sa oficirima da se nadjemo i raspravimo.

Svaka cast Cyro za post... Ali, za ovo gore Vam nismo mi krivi sto nismo bili aktivni, krivi ste Vi aktivni ljudi, sto ste dozvolili da se prica Serbian na gchatu ? Serbian kanal je problem, ljudi se opuste, pricaju tamo lepo srpski i onda dodju na gchat i nastave, pa kazu ups, onda neko drugi nastavi i ode u kurac... Ja sam protiv bilo kakve komunikacije osim na engleskom, izuzetak moze da bude samo /w a i tada koristim pola english reci jer mi je lakse :) Dakle, sve ovo sto je covek naveo je greska aktivnih ljudi i glavnih ljudi a ne nas koji smo ozbiljni a nismo lvl20. Ja sam ispod lvl20 i odmah nisam ozbiljan ? A kad budem lvl20 onda sam ozbiljan ? Kakvo je to rezonovanje... Kako su u The Retards lepo funkcionisali ljudi lvl60 i lvl1 ? Da nas nije Blizz sjebao sada bi radili MC verovatno svi zajedno... To je "frendly" gilda, mi smo kickali ljude samo zbog neaktivnosti, pa makar bili 35lvl i zbog unosenja nervoze na gchatu (to je mohi cini mi se osetio na svojoj kozi) [:D] A pri tome nismo imali ni sajt ni planove ni nista, samo smo igrali igru.

Elem, srecno [8D] Nisam ljut na nikoga, pogotovo ne na tebe, i sam znas koliko sam se iscimao za tebe licno na Dunemaulu, i to ne samo za tebe vec sam se tako isto cimao za jos jedno 15 ljudi i nikada mi nije bilo tesko biti sam zalio gold... Bas zbog toga mi je krivo sto recimo ja nisam bio officir (i ujedno bio predstavnik svih ljudi sa duneta) jer bi se onda sve drugacije izdogadjalo, jebiga, sam sam ovo izgleda trazio...

(za one sa jeftinijim ulaznicama, ja sam trazio da budem samo member, cak i nize od toga, ali mi je sada krivo sto nisam bio oficir, to je poenta zadnje recenice) [:D]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Oladite bre malo i ne pisite gluposti ovde. Ovo pisem po stoti put i mnogi se zale kako su mi postovi isti. Pa isti su kad se svi ponasate ko da ste President of US. Izbaceni ste iz guilda da bi mogao guild da deluje ozbiljno i da bi dosli stranci da imamo normalan guild(jer od pure serbian guilda nema leba). Pritom imate sve povlastice kao da ste u guildu. Ja stvarno ne vidim sta je problem. Te price nisam/jesam sujetan,nacin na koji je uradjeno mi smeta, te price nemaju pojma. Znajuci srbe svi su uvredjeni iskljucivo zbog sujete. Prema tome svi koji su kickovani imaju sve povlastice kao i ja koji nisam kickovan, tako da tu ne vidim nikakav problem...I ajde jos jednom da se ponovim , idite ljudi igrajte wow a batalite da lupetate po forumu...

Poruka za cyru: svaka ti cast za cimanje oko ovoga...Izdrzi samo i imacemo dobar guild veruj mi...

Link to comment
Share on other sites

Haha, citam ove postove i neverujem,pa zar toliko ljudi mogu da budu smeshni. Ovo je neshto shto je moralo da se uradi. Tjira je lepo poslao mail i objasnio stvari. Kako moze neko da se uvredi tako , meni se vishe cini da ti ljudi vishe hejtuju nego shto su "ljuti". Uradjeno je na strashno ruzan nacin, LOL !, Cira je svima poslao mail i objasnio o cemu se radi , o kakvom ruznom nacinu ovde pricamo

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Teach ti stvarno imas neki problem zasto stalno moras da psujes covece jel to neka frustracija sto nemas nijedan lik 60 lvl pa zato nemozes da igras klikere,sa nama koji imamo?Stvarno mislim da svi treba da procitaju svaki post ponaosob i da vide ko kakve reci upotrebljava i ko hejtuje.GM-u Syndroma da li je normalno da jedan oficir ovoliko psuje a da mu nije upucena nijedna ruzna rec? Teach ovo je treci put da te pitam sta se radi sa ljudima koji nisu aktivni vise od mesec dana u gildu?Nerazumem nesmes da odgovoris?Immo nacin je bitan,aj sad i ti mi odgovori zar nije moglo da se da 5 dana aktivnim ljudima da stignu 20 ti lvl i da ostanu u gildu, svi bi videli upozorenje mislim cemu sluzi sajt i gild mesidz?Teach kazi kuci da prodju sa tobom jos jednom lekcije o lepom ponasanju, a ja odoh da igram klikere, pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

ha ha pa to ti je najveca srpska prevara 'ne smeta nam sto smo izbaceni nego nacin na koji je to uradjeno', to je knjiga za predskolsko...

bez ulazhenja u polemiku oko opravdanosti izbacivanja, mogli ste da sve to uradite mnogo bolje.

Npr. okachite obaveshtenje 24h pre izbacivanja, ili kontaktirate ljude pojedinachno i pitate koje su im ambicije za taj server. Ovako imate situaciju gde se lik budi, posle pola sata chekanja se kachi na server i vidi da je kickovan iz guilde. Posle toga teshko da ce lik da trazhi ulaz u gildu kad izleveluje.

Link to comment
Share on other sites

brate .. koliko buke niokochega [roflmao]

ne znam samo o kakvoj sujeti i kakvim povredjenim koje chemu prichate .. oni koji su "kikovani" nekao samo zamene tu rech sa suspendovani i bice vam mnogo lakshe ako vas je to toliko vec pogodilo mada ne vidim razlog za to

manje kenjanja vishe igranja .. za pojedine ljude koji su toliko srali na ovom topicu bolje bi bilo da su to posvetili igri i vec bi bili inside

ps: cali .. wtf are u doing here :P

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Aj ovako jednom za svagda makar bio izbacen iz jebene gilde zbog ovoga..... NI NE ZELIM DA VIDIM U GILDI "AKTIVNE" IGRACE KOJIMA TREBA 5 DANA DA STIGNU DO LVL 20. Ili si aktivan i stici ces do lvl 20 no frke ili NISI jbno aktivan i trebati 5 dana, u tom slucaju se pokazuje neozbiljnost prema gildi, bez obzira na objasnjenje furo sam maina, posto ti je u tom slucaju main ozbiljna zanimacija a gild neozbiljna.

ZASTO ste fucking uvredjeni i povfredjeni i shvatate licno koji moj? kakav nacin crni na koji je uradjeno ako nije uradjeno nista vredno pomena. jedino sto je crno u celoj prici je sto postoji ta rec KICK u celoj prici koja se koristi u drugom kontextu. slazem se da je trebalo malo ranije ili malo drugacvije od pocetka ali ni ovako nije neka greska vredna pomena uradjena.

za sve one koji su "ozbiljni igraci" i koji misle da druge gilde rade cakum-pakum i da bi to oni drugacije ili neznam sta vise..... vi niste ozbiljni igraci nikako, ni pod razno, ponasate se ko decica neka makar imali i 5 lvl 60 likova negde. sto se mene tice odvajam vreme od bitnijih stvari from rl da igram wow sa ortacima i pravimo neku gildu koja treba da lici na nesto i iskreno lose mi je da kad mi budemo po lvl 55+ vi krenete da igrate ozbiljno i ocekujete da ste povlasceni u gildi.

za sve koji su u gildi atm svaka cast, ima nas dovoljno nacicemo jos neke strance i par ovih nasih sto budu hteli da se vrate i pikamo MC za mesec ili 2 no frke. nemam nijednu zamerku osim te da se ipak vise pazi sa engleskim u g chatu.... i malo smo zardjali sa profesijama.. osim migse treba mi ostali da se organizujemo ividimo da bucamo main tailore/enchant/alchemy... pa cak i neki kuvar za one deviate recepte.

p.s. najgore od svega je sto je ovo RUR i mi kominiciramo izmedju sebe i na ovom forumu pored wowa, a ovde se prepucavamo pa ce posle biti a znam ga ja zbog njega sam izasao iz gilde pichka itd na nekom topicu o exitu ili whateva..

mali edit: ovo nevazi za igrace koji su otisli na odmor ili nesto slicno... mada oni se ni neljute kolko vidim

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

Lepo je rekao Cali...

Meni licno ne smeta sto sam kikovan, nema problema, kad budem mogao da igram igracu, i uci cu u guildu kad ona bude imala neke koristi od mene.

Samo eto nije trebalo tako da ispadne, sve ove svadje itd...

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

ma meni je svejedno shto su kickovali...

al tako se ne radi... ako smo u guildi nema kickovanja (tu smo al nismo tu)

realno... smejacu se kad pochnu da kickuju ljude jer nemaju attunement za mc

ili nisu zavrshili onyxia chain... onako sa porukom

josh ste u guildu... samo smo vas kickovali dok ne zavrshite attunement i ony chain

we are very sorry lol

i onda svi lepo cepaju po blackrock mountainu srecni shto ce biti primljeni kad to zavrshe...

odlichna organizacija...

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

@Miwi

Rekao sam ti da necu vishe da troshim rechi na tebe ;-)

Koliko vidim 4 lika se bune shto su kikovani od njih 60. Shto je veoma prihvatljivo ;-)

@pimpin'

Uzmi otvori jedan topic i ispishi se lepo ko chovek, lepo nas sve ispljuj onako kako treba zato shto vishe necesh igrati sa nama, pa cesh onda valjda biti srecan i moci da spavash mirno.

Ne znam da li treba da ponovim ali ponovicu mozda je nekom omaklo. Lepo smo se izvinuli shto ste kikovani i ako vam se svidja bice nam veoma drago da se vratite u guild a ako vam se ne svidja onda JEDNOSTAVNO ne morate da se vratite (niko vas ne tera na nishta niti ce da vam zameri), imate druge guilde i servere i neka vam je sa srecom, samo nemoj da nas pljujete ako vec nece da igrate sa nama (ovo za pljuvanje ne vazi za pimpin-a zato shto on dechko ne moze da spava mirno ako nas ne ispljuje, tako da je njemu dozvonjeno).

Ja bi molio modove da zakljuchaju topic ili ga obrishu, svejedno i da svaki topic/post u kome krene pljuvanje da ga obrsihu ili zakljuchaju, sem naravno ako pimpin napravi topic.

HF GL

seeya ingame

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Ajde josh jednom da sumiram onaj moj dugachak topik poshto verujem da mnogi nisu prochitali.

Prva ideja je bila da svima lichno kazemo za kick, ali to je otishlo u k* kada smo provalili da tje biti kikovano oko 70 ljudi zato sam ja napisao svima mail uz kick i svima koji su me startovali na /whisper objasnio o chemu se radi. Zapravo meni je iskreno zao shto je do ovoga doshlo, ne u ime gilde - ne u ime oficira.. vetj u moje ime se izvinjavam svima i nadam se da tjete se vratiti u nashe redove uskoro. Josh par odgovora:

Npr. okachite obaveshtenje 24h pre izbacivanja

Vetjina ljudi koja je kikovana nije bila online vishe od 2 dana, pored likova koje sam ja kikovao pre ove chistke koji nisu bili vishe od 5 a neki i 7 dana. Zbog toga ova ideja nije imala smisla.

bilo kakvo obaveshtenje pred kick

Kao shto sam u par navrata rekao, bila je prvobitna ideja da se ljudi obaveste ali iz sledetjih razloga (neke tju da ponovim po 10. put) nije do toga doshlo:

a) Kikovano je oko 60+10 ljudi (10 dan pre nego shto smo se dogovorili ja sam na svoju ruku kikovao ljude koji nisu bili online vishe od 5 dana).

b) Na Message of the Day je stajalo vishe od 24h da pravimo raid. Od 147 ljudi iz gilde odazvalo se oko 15 a mnogi su pitali "raid? where? when?".

c) Pre svi kickova na istom tom MOTD je stajao message "Every members with alt character, please whisper officers or gm" (ili tako neka slichna poruka, ne mogu sada da citiram ali kapirate poentu). Niko, ali niko se nije javio dva dana iako smo znali da ima 6 igracha sa altovima.

Iz svega ovoga, zakljuchujem, da smo postigli mnogo vetji uspeh tako shto smo svakome poslali ingame mail sa razlogom kicka.

Lowrence

Meni je stvarno krivo shto si ovo shvatio lichno, ja tebe mnogo gotivim i poshtujem ali plz pokushaj da shvatish da je ovo bilo za dobrobit gilde! Mi smo kikovali sve, bez selekcije, ja sam kikovao brata i 4 real life ortaka i mnogo ljudi koje gotivim.. ali od samog pochetka je recheno "bez prijateljstva i protekcija", svi su se slozili jednoglasno - a mi smo sada postupili kako smo rekli da tjemo raditi u ovakvim situacijama.

Shto se tiche ozbiljnosti, ne radi se to o takvoj vrsti ozbiljnosti. Niko ne kaze da su ljudi lvl 20> mature and stuff samo eto da imaju vishe vemena za wow i da su se posvetili igranju a time pomazu u celini Syndrome guildi. Da je gilda od pochetka napravljena kao jedan community koji tje da okupi sve srbe bez obzira na njihove obaveze, zelju i posvetjenost naravno da niko ne bi bio kickovan ali iz proste ideje da napravimo neshto veliko, internacionalno i poznato doshlo je do ovih kikova.

Ja te molim da se ne ljutish, da shvatish ovo na drugi nachin, ja sam se eto izvinio i stvarno bih voleo da chovek kao shto si ti i mnogi drugi budu chlanovi gilde.

Pozdrav i hvala na razumevanju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...