Jump to content

KONACNO!


el.Sendador

Recommended Posts

Je*em im ja mater tolike pare a ne mogu jedan glibavi sajt da odrzavaju,mislim da su pre-paid kartice zakon ima jedan sajt na kome ukucaj broj cc i jos neke detalje i posalju ti skeniranu pre-paid karticu na e-mail ukacas je i pici lagano,a ovo sto je tvome drugu sto mu odbija sve moguce kartice je to sto mu je na acc placanje karticom blokirano odnosno blokirana mu je kartica tako se kaze,treba da posalje e-mail blizz-u billing supportu i oni ce mu kao reci bice popravljeno za 2 dana najkasnije,tek  kad to poprave moci ce da plati preko cc do tad acc mu odbija sve zive kartice zato na pre-paid kartice ne moze da zablokira [:D] ,ja cu da narucim sjutra preko ovog sajta jednu pre-paid karticu pa cu da vam javim je su li pouzdani [;)]  [:D] ,jedan lik je narucio dva WoW cd key-a samo znaci bez cd-a i stigli su mi na e-mail za 15 min tako da cu da vidim ,isprobam to i da vam javim,ako bude radilo samo cu njih da kupujem necu da me blizz zajeba*a sa cc!

plz detaljnije oko blokiranja cc jerbo ja tek kreiram acc

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

plz detaljnije oko blokiranja cc jerbo ja tek kreiram acc

ovako znaci posto ti kad ukucas broj cc oni provjeravaju jedno 2 dana da li ima para na toj kartici i uzmu ti pare sa kartice ako ima naravno,e sadponekad dodje kao da banka ne odobri taj postupak da oni uzmu pare sa kartice pa ti kazu da ponovo ukucas cc opet dodje recimo da kao banka odbije zahtjev i kartica ti se blokira automatski,onda moras da saljes e-mail blizzu pa da cekas 48 sati dato srede i onda opet mozes da ukucas kod sa kartice to je malo bzv zato cu ja da predjem na pre-paid kartice,to ti je isto kao kad kucas dopunu na tel!

Link to comment
Share on other sites

aj vidi ti preko te pre-paid kartica pa ako je lakse i brze ti mi reci kako oko toga

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

ljudi pomagajte u vezi kreditne kartice

imam neki kurac elektron viza i tamo otkacim al kad treba da ukucam broj kreditne svaki put mi sukne?

pod 2.sajt rad jednom u mesec dana

sa visa elektron karticom ne mozes da vrsis placanja preko Internta.

Za to ti treba Visa Virtuon

Corto shaman at Eight Peaks

Link to comment
Share on other sites

Nego ljudi gde se kod nas u Bgu mogu nabaviti pre-paid kartice?

I kad se već ovde lepo odgovara da pitam.

Ako kupim wow i pre-paid karticu (znači nemam kreditnu) da li onda mogu da iskoristim onih mesec dana free + 10 dana o kojim ste pričači?

Kad bi to sve moglo, to znači imam 100 dana igranja? Wweee! ?

Sperminator - zaštitnik materice

Link to comment
Share on other sites

Mogu da se qpe u Platou, a mozesh i da kontaktirash Gorana iz Subotice.Cena je 2500.

Mozesh da iskoristish 10 free i onda samo da dodash pravi serial.Pre-paid karticu ne morash da qpujesh pre isteka 1. 40 dana.Kad pravish acc stavi nachin placanja pomocu cc i googlay da nadjesh neki broj.Posle pravljenja acc-a mozesh da menjash nachin placanja kad god 'ocesh. [;)]

.

Link to comment
Share on other sites

mnogo, zato lepo nadjesh nekoga drugara ili nekog ko je blizu tebe a ima adsl ili neki drugi vid

brze internet konekcije i da ti to sreze na cd. i ti posle lepo odesh kuci sav veseo.

mada za lvl mozes da igrash na modemu, neznam kako tje ti biti posle u vetjim instancama i u end game-u uopshte...

nema te logike koja ce me zaustaviti

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...