Jump to content

Recommended Posts

[?] Ma bre kako mislite da ponovo ozivite ovu war scenu ako, vi isqusniji igrachi, ne preduzmete nesto po pitanju turnira ............ili bar neki  je.eni war dan u nekoj od igraonica(brate prochito sam da postoji dota dan SICK)

mislim ako ocete da war bude i sledece godine na wcg-u daj te bre malo organizacije pa da i mi noobovi pocnemo malo da se druzimo i igramo sa vama.

Mnogima bi to pomoglo bar bi im bilo opustenije da dodju na neki sl tur, bar bi meni ( bre krivo mi je sto se nisam prijavio za wcg )  [V]

Pa druzis se sa mnom, shta oces vishe :)))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa cekaj , nikada ne mozes svima ugoditi , shta tebe bole patka shto se tamo nekom peri nesto nije svidelo , ti si dao 100% od sebe i to je najvaznije...

A i to su najverovatnije neke sitnice , najvaznije je da je tur overall uspeo , znaci da je vecini bilo dobro.

pa onda neka vecina jednom zasuche rukave..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice odrzavanja turnira, mislim da ne bi bilo malo ljudi, jer su mnogi sad pod utiskom wcg-a i misle da mogu nesto bolje da postignu (ja npr.). Ako neko planira neki turnir nas iz Rume bi doslo bar 3, mozda i 5 (3 su sigurna). Uglavnom mislim da ce doci nas mnogo anonimus igraca...

Da predlozim nesto : neka neko otvori topic na kome ce reci mesto i priblizan datum tour-a i oni koji hoce da dodju, neka postuju i kasnije saberete i odlucite da li da pravite turnir.

(neki su ogorceni na tastature, neki na to sto nisu prosli kvalifikacije, sve u svemu mislim da ce biti dosta igraca ako se napravi neki turnir)

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice odrzavanja turnira, mislim da ne bi bilo malo ljudi, jer su mnogi sad pod utiskom wcg-a i misle da mogu nesto bolje da postignu (ja npr.). Ako neko planira neki turnir nas iz Rume bi doslo bar 3, mozda i 5 (3 su sigurna). Uglavnom mislim da ce doci nas mnogo anonimus igraca...

Da predlozim nesto :  neka neko otvori topic na kome ce reci mesto i priblizan datum tour-a i oni koji hoce da dodju, neka postuju i kasnije saberete i odlucite da li da pravite turnir.

(neki su ogorceni na tastature, neki na to sto nisu prosli kvalifikacije, sve u svemu mislim da ce biti dosta igraca ako se napravi neki turnir)

to sa prijavljivanjem moze machku o rep da se okachi, bilo 100x i uvek barem 30% ispali

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jbg, ali ako ipak neko odluci da organizuje mislim da se nece pokajati...

Mogli bi i ostali malo da podstaknu, da se neko lati posla i da odluci da organizuje tour :))

chek a shto vi koji uvek predlazete da neko uradi neshto ne uradite to vi?

Kazes da si iz Rume, znachi mora da idesh u neku igraonicu,a ta igraonica ima 10 kompjutera. Onda vas iz Rume igra wc3 10ak npr, plus srachujan vladicu,ristu,gogu,yurija i freemana iz ns-a koji bi dosli i nas 10ak iz bgd-a i to je vec 25-oro ljudi

josh par iz vojvodine i to je 32 choveka i eto turnira.

Fora je, nemoj drugima da predlazes neshto, vec to uradi sam, ako vec imash ideju. Lako je zanovetati i sedeti skrshtenih ruku.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

sry, nemoj me pogresno shvatiti, ja samo mislim da ako bi ja organizovao niko ne bi dosao. Ono kao "ma sta ima da idem bre nikad nisam cuo za lika neki noob 100 posto". Niko nije cuo ni za mene ni za jednog igraca wc-a iz Rume i zato mislim da niko ne bi dosao kad bi mi organizovali...

Evo ako neko hoce da ide na tour u Rumu neka postuje ovde... ali tek onda cu moci da vidim da li se nesto moze organizovati.

Kad bi neko garantovao da ce doci Rista, Sharky, Vladica, ne znam sad, Freeman, Yuri, (uglavnom bolji igraci)... tad bi verovatno u Rumi i organizovali tour !

Link to comment
Share on other sites

sry, nemoj me pogresno shvatiti, ja samo mislim da ako bi ja organizovao niko ne bi dosao. Ono kao "ma sta ima da idem bre nikad nisam cuo za lika neki noob 100 posto". Niko nije cuo ni za mene ni za jednog igraca wc-a iz Rume i zato mislim da niko ne bi dosao kad bi mi organizovali...

Evo ako neko hoce da ide na tour u Rumu neka postuje ovde... ali tek onda cu moci da vidim da li se nesto moze organizovati.

Kad bi neko garantovao da ce doci Rista, Sharky, Vladica, ne znam sad, Freeman, Yuri, (uglavnom bolji igraci)... tad bi verovatno u Rumi i organizovali tour !

chek a shto ne bi doshli, svuda smo bili,pa bi dosli i u Rumu :)

u zadnje 3 godine bili smo u Somboru, Zrenjaninu, Nishu, Bijeljini, Mostaru, Panchevu, vishe puta u NS-u, Sremskoj Mitrovici, pa shto ne bi ishli i u Rumu?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mislim da je ostalo jos jedan dan do skole :) ma bre uvek ima toorova kod nas uzicu i ponkad na zlatiboru al nema nikog da vas cimne pa vi da dodjete

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Nevredi organizovati tour po manjim igraonama... pre svega zbog opreme i sl.

Jedina mesta za organizovanje tourova su igraone po bg-u, u ns-u jedino CTB eventualno kum... I nemojte da ocekujete da pravite tourove po rumi, somboru velikoj plani i sl. jednostavno niko nece imati zelju da dodje... tako da ako hocete da organizujete neki tour pre metro cup-a, napravite to u bg-u ili ns-u....

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Problem je shto vishe niko ne ide na turnire zbog istih, nego samo zbog drushtva. Ima nas konstantnih 15-ak koji dolazimo na turnire, a osim toga bude max josh 10 ljudi iz mesta gde se pravi tur, i to je to.

A osim toga, ne verujem da ce se naci bilo ko normalan da organizuje turnir, jer se vec jako puno puta dogodilo da se najavi turnir, mi se skupimo i odemo, i na kraju mi organizujemo isti(Highl1, Crovax i ponekad ja), dok "organizatore" ili savrsheno boli kurac, ili nemaju ni predstavu kako bi turnir trebao da izgleda.

A i ako se neko normalan iscima da napavi turnir i sve lepo organizuje, uvek se nadju neki debili koji ce da kenjaju kako je organizacija neshto zasrala, kako je turnir kasnio i oduzhio se, a on je ustvari taj zbog koga je sve zasrano, jer se chekalo 2-3 sata da se on dovuche iz nekog sela na turnir, a posle se naravno izgubio i otishao da jede, ili neshto slichno.

I onda posle svega toga taj isti ti ne kazhe nishta u lice, nego dodje na forum i krene da te vredja preko njega, tebe da psuje zato shto mu ne odgovara mish/tastatura/slushalice, a ne mozhesh ni da ga prebijesh ko chovek, niti da se objasnish sa njim na neki slichan civilizovan nachin, jer se nece pojaviti na sledecem turniru, a kad se pojavi krenuce odma da se pravda da nije tako mislio, bla, bla, bla... I onda kad se zavrshi taj turnir, eto njega opet na forumu, i opet ista pricha. Taj vishe nece dolaziti na turnire, ali ce doci neki 2. slichan kreten, sa istim prichama. I tako sve u krug...

Link to comment
Share on other sites

sacekaj gogo toliko se zalis na jebenu tastaturu?kao prvo organizator je obavezan da obezbedi tastature,misheve,slusalice za tur citaj(koje rade) na wcgu je sve perfektno radilo tako da ne vidim razlog zasto toliko spominjes, svi smo prvi dan igrali na istim tako da je svima bilo podjenako tesko mislis da se niko nije drugi zbunio sa f-vima jeste naravno ali kako ti je tako ti je imas sve obezbedjeno sad sto se tebi ne svidja to je druga prica, mene je yurica pitao kakve su tastature mishevi reko sam mu da je mish ok ali da ponese tastaturu sto je on i uradio.tako da... hmm mogli bi da se skupimo za war u forumu da pikamo nocno ili tako nesto posto je od 10pm-8am 100 din ili tako nesto, pa dok ne bane neki turnir da peglamo u lanu, ne treba nikakva organizacija samo da se dogovorimo kad bi dosli.

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Evo ja bih mogao MOZDA da nagvorim gazdu jedne igraonice... ima dosta kompova, ali nisu bash u najboljem stanju... To je glavni razlog zbog kog nisam nikad prichao sa gazdom oko toga. Ako se to malo sredi i ako budem mislio da je moguce organizovati turnir na kome ne bi svi kukali na opremu, porazgovaracu sa njim, ali necu dozvoliti da se oburka ni on, a ni ja...

Ako do ovako necheg bude doshlo, trebace mi pomoc od nekog od vas koji su ranije organizovali turnir. Nece trebati pomoc tog dana kad se bude organizovalo nego samo malo oko pravila, satnica, kostura tur-a itd.

Btw, kad je metro cup tour ?

Link to comment
Share on other sites

Evo ja bih mogao MOZDA da nagvorim gazdu jedne igraonice... ima dosta kompova, ali nisu bash u najboljem stanju... To je glavni razlog zbog kog nisam nikad prichao sa gazdom oko toga. Ako se to malo sredi i ako budem mislio da je moguce organizovati turnir na kome ne bi svi kukali na opremu, porazgovaracu sa njim, ali necu dozvoliti da se oburka ni on, a ni ja...

Ako do ovako necheg bude doshlo, trebace mi pomoc od nekog od vas koji su ranije organizovali turnir. Nece trebati pomoc tog dana kad se bude organizovalo nego samo malo oko pravila, satnica, kostura tur-a itd.

Btw, kad je metro cup tour ?

oktobar, ali kako su rekli kojot and co, nece biti wc3-a.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ma ne verujem da nece biti... to je bila samo ona mala rasprava oko nagrada... Bice sigurno...

ako bude ko prosli put, bolje da ne bude..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Evo ja bih mogao MOZDA da nagvorim gazdu jedne igraonice... ima dosta kompova, ali nisu bash u najboljem stanju... To je glavni razlog zbog kog nisam nikad prichao sa gazdom oko toga. Ako se to malo sredi i ako budem mislio da je moguce organizovati turnir na kome ne bi svi kukali na opremu, porazgovaracu sa njim, ali necu dozvoliti da se oburka ni on, a ni ja...

Ako do ovako necheg bude doshlo, trebace mi pomoc od nekog od vas koji su ranije organizovali turnir. Nece trebati pomoc tog dana kad se bude organizovalo nego samo malo oko pravila, satnica, kostura tur-a itd.

Btw, kad je metro cup tour ?

[:D][:D] to je moj aladiN :))))) rodjen je za organizovanje,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...