Jump to content

Luuciferr odro Gruby-ja 2-0


Recommended Posts

Mislish kao madfrog shto je sanjao u starim danima da ce ovako da igra?, aether je imao mnobo bolji ghoul micro.

stfu smorio sam se vishe ovih sranja u busu kada smo se vracali za NS :) tako da off topic ^^,znaci ja sam se smorio ceo put sam lupao neke gluposti nisam znao gde se nalazim,pricao sam o nekim kurcima imbama,umirao od smeha itd,cak sam sanjao kako Vladica tuce miletovog MGA da ga ubije ocajnicki i ovaj ga TPuje na 50 hpa lol i onda se trgnem, lol kakva tripcina ...........

Gj sve u svemu luciferu.....

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Mislish kao madfrog shto je sanjao u starim danima da ce ovako da igra?, aether je imao mnobo bolji ghoul micro.

E Kralju vidi se da nisi upucen u Wc3

Od MaDFroGa su oni svi to videli i naucili zato nemoze niko od njega biti bolji

He is Master of the UNdead understand???

A Luciferu respect bije Coil nova ni ne vidim kako brzo to radi :D :D

Link to comment
Share on other sites

hehe, ne volim lucifera, jedan od razloga zasto vishe volim da gledam replaye Grubija nego Luciferove je taj sto igram sa orcovima.

Nego, sta ja rekoh pre nekih mesec dana da se bojim da ce Grubija na WCG-u dobiti mozda neki undead, onda su ljudi pomislili da sam mislio na Fova i kad sam rekao da mislim na Lucifera onda ste rekli da nema sanse zato sto ga Grubby stalno pegla, ko je odgledao sve replaye izmedju njih dvojice znace da su partije uvek bile guste i da je grubby skoro uvek uspevao jedva da se izvuche... Nisam odgledao ova 2 replaya sto si postovao, ali osecam da je bilo mass destro pa na burrowe... jos ako Grubby nije upgradeovao arrmor burrowsima onda znam kako to izgleda... Uvek tako igra smarach... ali mu prolazi...

Link to comment
Share on other sites

risto majke ti, gde si nasao tog macka sa lubenicom na glavi za avatara

da pogledam ima li neki dobar i za mene

hehehe

a sto se tice lucifera i grubija.. pogledajte repove... mislim da je imao par destrosa tu i tamo u 2. partiji ali kao podrsku, ili gresim.... vise je bio fiends push u prvoj partiji a u drugoj ga izvadili jaki heroji i ultimate spell kod DK (lvl6)

ONE & ONLY: XWOLF

Link to comment
Share on other sites

^^konacno,jeste provalili da samo udovi mogu da natresu grubbyja,kao naprimer winner,fury,madfrog(nekad)

zaba im u gace,zmija im u oci.....

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

sto njemu ,znam da je ud ali sto?

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Jebiga, ja sam VIP na MYM sajtu,pa ja mogu da skinem, evo vam zip fajl sa oba repa :)

Replays

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ovaj Higlhi je stvarno neki dobrochinitelj :)

Bash sam gledao i video sam da si VIP, jedini iz SCG, tu su josh i Grubby, Roterdam i ostali sabijachi, kako li si se ti tu stvorio ? :)

zato shto sam bio wc3l admin, i kul sam sa quishom, norhdalom i armyjem iz mym-a, kao i sa ysk-om,ali je on inactive

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

E Kralju vidi se da nisi upucen u Wc3

Od MaDFroGa su oni svi to videli i naucili zato nemoze niko od njega biti bolji

He is Master of the UNdead understand???

A Luciferu respect bije Coil nova ni ne vidim kako brzo to radi :D :D

Pa nisam upucen kao ti :(, a i pre 10 dana sam upalio wc3 izvini shto sam te uvredio kad znash vishe od mene :(((....

Predpostavljam da ne znash ko je aether?

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

E Kralju vidi se da nisi upucen u Wc3

Od MaDFroGa su oni svi to videli i naucili zato nemoze niko od njega biti bolji

He is Master of the UNdead understand???

A Luciferu respect bije Coil nova ni ne vidim kako brzo to radi :D :D

E moj idiote, lucifer je sada u boljoj formi nego shto je frog bio ikada .... a i aether nikada nije bio bolji od froga nego je imao jebeni ghoul micro najjaci...

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Grubby >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> All bilo , bice , ostace jedina prepreka da osvoji WCG ce mozda ali sam omozda biti Spirit_Moon (orc>>elf) a sto se tice lucy v grubby 2;0 lol pa koliko puta ga je do sada grubby oprao (na prste nemozes izbrojati) red bi bilo i ovaj da ga dobije ponekad zar ne......?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...