Jump to content

WCG rezovi...


Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

meni se totalna starkraftizacija wc3-a jako svidja... bas taj fazon peglanje na 100 strana, brda neizmikroisanih futica (zarad macra)... ne znam ipak je to profesionalna deformacija... ali uzivam da vidim kako cela mapa flashuje :)

toliko sam bio odusevljen vladicinim abuse-om da sam na ivici da pocnem da cepam wc3 ozbiljnije... ali kad bolje razmislim ogadicu svima igru sa partijama koje igram 1h i izgubim ^^

p.s. @vladica: i dalje tvrdim da niko (ukljucujuci kosooke) ne moze da te dobije 2 : 0, ako luzer bira mapu :)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam proshao... ^^

tnx za chestitke, da i ono za najnezanimljiviji turnir ..... slazem se bash su partije bile.... bar meni koji igram na mikro uglavnom vs humana a tu dobijem 2x vladicu koji igra na taktiq tako da nisam imao prilike da pokazem imba suroundove :) i btw sharky za onu partiju ...... neznam shta da kazem ^^ i posle mi govore u fazonu izgubio si shto ostajesh u partiji, nemozesh da dobijesh i onda se desi da dobijem partiju sa herojima.....nadam se da cu da sabijem u singapuru, vezbacu kolko i do sad mozda malo jache al nishta preterano :)) ......i jedino mi zao mileta koji je dosta vezbao a i lepo igra al o5 i ako imash 22 1 ili kolko vec treba do dodjesh na tur i da dobijesh vladicu ili duke-a npr koji izgubi na 10 0, i posle napravi npr 18 6 skor. Ima da sabijem u singapuru ^^

Link to comment
Share on other sites

gj duke,pre svega ona protiv sharkyja kad se digao iz mrtvih,tu je sharkyju odsevnula koncentracija...

gl u singapuru

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Mislim sta reci moj pulen(Vladica) se pokazao, ali vidi se da je bio premoren... Pa covek gazi mileta 2 partiju, ubije mu exp, ubije mu glavnu i celu vojsku sem 3 dzina, ima xp, 1500golda i kuca mentol gg go LT, ja mu kazem si normalan ostani i naravno da dobije partiju... Protiv duke-a partije sam jedva izdrzao da odgledam koliko su smor bile i koliko je lose odigrao... Svaka cast Duke-u , njegove sam skoro sve partije gledao protiv njega, i stvarno je odigrao sve pod konac, sa jako malo gresaka, sve tempirano u sekudnu...

Naravno da je stara garda bila jaci potencijal :)

retired...

Link to comment
Share on other sites

thx mom menadzeru razormanu koji je kroz sve prosao zajedno samnom :) i cestitam duku :) na prvom mestu ( i nadam da nece dobiti vizu ) :)))) kiding zasluzio je da ode shaki neigra jer nece a ne zato sto nema mogucnosti freeman isto nema net pa igra iz catacombe svaki dan highli1 good job :)

organizovao si tacno kako sam te ucio :) ja finale stvarno nisam imao snage da igram nekazem da sam bolji i bilo je jebano dobiti ali da sam bio odmorniji ko zna sta bi bilo :) ae sad da ozivimo scenu malu pravite neku lancinu btw thx za gisketovu ponovnu podrsu .

Btw razore jer sabijas bas cekila ?:)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

thx mom menadzeru razormanu koji je kroz sve prosao zajedno samnom :) i cestitam duku :) na prvom mestu ( i nadam da nece dobiti vizu ) :)))) kiding zasluzio je da ode shaki neigra jer nece a ne zato sto nema mogucnosti freeman isto nema net pa igra iz catacombe svaki dan highli1 good job :)

organizovao si tacno kako sam te ucio :) ja finale stvarno nisam imao snage da igram nekazem da sam bolji i bilo je jebano dobiti ali da sam bio odmorniji ko zna sta bi bilo :) ae sad da ozivimo scenu malu pravite neku lancinu btw thx za gisketovu ponovnu podrsu .

Btw razore jer sabijas bas cekila ?:)

Ahahahaah Bashcelik rofl rofl :) razore kako napredujesh ^^ ?

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

sto se tice organizacije bilo je kasnjenja zbog razigravanja ali to se mora,sto se tice tebe hajli po mom misljenju si odradio extra poso i svaka cast,pomenuo si nesto da likovi nisu igrali niti su hteli da te pitaju sa kim igraju nego su blejali,mozda si trebao da okacis grupe greed ispred stavis satnicu ko ne sedne da igra u roku od 5-10min max cao,mada opet kapiram nije lako reci nekom diskvalifikovan si :|.

sto se tice scene, nije ona losa nego jednostavno igramo relativno malo ako uopste i igramo,mile je vezbao svaka mu cast,za dukea ne znam,sharky nista posebno vise je visio u gradu nego sto je igrao,ali makar me je odusevio sa onom zurkicom :PPP,ghost,ja,riki,vladica ne znam da li smo odigrali 2h dnevno,sto rista rece dosao da vezba dan pre tur mile ga pita nube ae AT i on ode da igra at hehe :P.

duke svaka cast, mogao bi neko da ti poradi na sablonu ali te boli uvo do ecg-wcg sledece godine makar ces videti singapurzanke,vladice to matori human FTW,mile svaka cast igrao si ko zmaj ali si se malo izglupirao onu na GW vs vladice ali sta je tu je warden nije DR :P ostalima gl na sledecim turovima toliko.

bila je satnica, grupe u nedelju od 10h, druge grupe od 13h i 1/4 finale od 16h, ali za prve grupe su kasnile sve nishlije, i josh neki likovi, te smo pocheli u 11.30h, dok se u drugima otegla vladicina i domi/voodoo/duke grupa..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Organizacija je bila ok ne mogu da se zhalim :) Mozhda Duke ne bi bio prvi da nisam uzeo Frost Armor vs njega ;) (Btw dobio sam ga jednu :D)

To Duke: Svaka chast Duke! Opravdao si Undead-ove :) Lepo se provedi tamo i sabij ih sve ;D.

To Highl1: Ja mislim da je tur bio smor zato shto Vladica igra partije od po sat vremena sa svojim tenkicima :))).

EDIT: Highl1 ja sam pokushavao da pustim Duke-a na LT-u ali nisam mogao toliko da ga pustim :)))

To Evil-Live: Evile ti reche sve cesh da sabijesh na ovom WCG? :)

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Shta da kazem gj za Highlya koje je sve ovo sam organizovao i siguran sam da je dao sve od sebe,shto se pobednika tiche uopshte nisam iznenadjen je duke je uvek znao da se pokaze kad treba,kad najmanje racunaju na njega...nadam se ta ce ovog puta imati vishe srece sshto se birokratije tiche jer je u potpunosti zasluzio da ode na WCG...

A ja se nadam da ce u taku ove skolske konacno stici cable net i kod nas(Jagodina),da se i mi ovde bacimo na posao jer kod nas ima jako,jako mnogo potencijala za War,ali su uslovi ocajni i iz toga razloga ljudi imaju jako malo volje da pocnu ozbiljije da igraju,sem par nas koji redovno prate deshavanja,medjutim i mi kao jedini practise imamo medjusobni LAN,i studiranje Repova,jer od ladderovanja na 56k nema vajde,samo for fan...

Toliko od mene,i ako sve bude bilo kako treba vidimo se sledece godine na WCG!POZ

vF.SavKe.war3

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Sve zavisi od provajdera....ali ako uspostavi connection od 52-54k,moze solidno da se igra,sa malim delay-om....

Nemojte vishe o internetu pls !

Nema veceg baxuza od mene u tome :(

Meni je 52 kad se konektujem uvek, nikad, ali nikad nije manje, ali mi uvek puca veza u warcraftu, niko mi nikad nije odgovorio zbog chega bash u warcraftu, ali je jednostavno tako.

Chak i kad sam u single playeru, puca mi veza, dakle samo sam konektovan, skidam neshto s neta i ocu da se zanimam gledanjem nekog replaya dok se to skida i ne vredi, uvek pukne posle nekih 10 minuta...

Link to comment
Share on other sites

Nemojte vishe o internetu pls !

Nema veceg baxuza od mene u tome :(

Meni je 52 kad se konektujem uvek, nikad, ali nikad nije manje, ali mi uvek puca veza u warcraftu, niko mi nikad nije odgovorio zbog chega bash u warcraftu, ali je jednostavno tako.

Chak i kad sam u single playeru, puca mi veza, dakle samo sam konektovan, skidam neshto s neta i ocu da se zanimam gledanjem nekog replaya dok se to skida i ne vredi, uvek pukne posle nekih 10 minuta...

softverski modem, a poshto wc3 optereti procesor previshe, veza puca, eto sad sam ti reshio problem igranja warcrafta na netu :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

softverski modem, a poshto wc3 optereti procesor previshe, veza puca, eto sad sam ti reshio problem igranja warcrafta na netu :D

Oh, prva informacija :)

Ali chekaj, ti mi nisi reshio problem, samo si otkrio koji je problem, ali kako da ga reshim ? Da zbudzim procesor ili sta ? ( pomalo sam noob za te stvari )

Shto se tiche mog procesora imam jednu, drugim ljudim smeshnu prichu, meni na zalost nije, posto bi me svi zajebavali necu da je ispricham :)

Link to comment
Share on other sites

Oh, prva informacija :)

Ali chekaj, ti mi nisi reshio problem, samo si otkrio koji je problem, ali kako da ga reshim ? Da zbudzim procesor ili sta ? ( pomalo sam noob za te stvari )

Shto se tiche mog procesora imam jednu, drugim ljudim smeshnu prichu, meni na zalost nije, posto bi me svi zajebavali necu da je ispricham :)

kupi hardverski modem, preporuchujem usr ili conexant hcf (ali pazi hcf je hardverski, hsf je softverski, da ti ne uvale ovaj drugi)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

dobro ljudi ajde sad nazad na temu kako sam predobar igrac :)) ovo nista nerazumem sta pricate :)

predobar si, ali uvek ima neko jachi (duke ^^)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...