Jump to content

Koji Ati?


Crash Override

Recommended Posts

Pa za cenu od stotinak evra neki 9600PRO moze da se nadje opusteno, verovatno cak i XT (za malo vise od 100;)), ili da probas da ulovis neki 9800SE od nekoga koga znas pa da ga modujes... U svakom slucaju 9600PRO ti je najsigurnija varjanta i sa najmanje cimanja ako vec uzimas ATI (aj da te ne smaram sa pitanjima zasto si se odlucio bas za ATI;)), a i performanse su OK (mada opet, zavisi kakve igre igras), ali ce pocetkom sledece godine i moj GF6800 biti zastareo, tako da na duze staze ne znam koliko se isplati...dunno...

BTW Jel ozbiljno sviras ili samo terorises prste?

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

probaj sa MSI fx 5700 ona je negde oko 100 (+)~(-) ili naravno opet MSI 6600,vidi ako mozes naci polovnu....to ti je moj predlog!

A pazi sad naslov topica:

Koji Ati?, od oko 100 EUR

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

polovan r9800pro je oko 130eur a to se realno ne isplati jer za te pare mozhesh da uzmesh karticu novije generacije nv 6600 a za 20e vishe polovan 6600GT. r9600xt je odlichna kartica, uz ok procesor jednostavno ne postoji igra koju ne mozhesh da igrash u medium detaljima. meni je source zakucan na 100fps-a a imam a64 3000+, 512 rama i r9600xt. ako si zainteresovan ja bash prodajem svoj za 90eur, sapphire-ov model i chini mi se josh par meseci pod garancijom. razlog prodaje - kupovina r9800pro AIW. pa ako si zainteresovan shibni pm.

Link to comment
Share on other sites

e jbg. nevideh zaleteo sam se, :(,a mozda ga i ubedim da uzme nes' drugo osim ati-a? :)) naravno slicnog-boljeg kvaliteta za 100 jevreja! :)

Ja sam od ubedjivanja odustao cim sam video naslov...ali lepo sto si pokusao... [;)][:D]

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...