Jump to content

Otju kile


Recommended Posts

Nije da se razumem u ta sranja, niti sam ikada bildovao, niti cu, tako da moram da verujem na rech, a nije da mislim da me ortak lazhe:) Tako da, verovatno greshim, al' svejedno mi ne pada napamet da uzimam veshtachke stvari da bih mogao da se divim svom liku u ogledalu :)))

Meh, ne znash shta valja. [:D] Brate, nisam te ja ubedjivao da uzimash kreatin, samo ti kazem da on nema ono sporedno dejstvo koje si mu ti tj. tvoj ortak pripisao.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

neko na pm da mi pojasni kako da se ugojim i to pre nove godine ! :)

ovde ti je navedeno bar 10 razlicitih nacina kako da dobijes tezinu. izaberi jedan.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Yeah, right. Taj lik je garantovano imao problema i pre kreatina.

Mnogo se cimam po lekarima (nazalost) i znam o cemu pricam.

Kada je u pitanju zdravlje vidi sa doktorom. Makar preko mejla.

Drugari hoce da pomognu, ali nisu strucni. Sem ako se nedruzis sa doktorima. :)

Link to comment
Share on other sites

Koliko se ja secam kreatina and things postoje vishe kvaliteta kao i kod svega ostalog. Zatim imash vec smuckan sa nekim stvarima tipa proteini an' things. Drugo kreatin samo omogucava da ti celije upiju vishe technosti da bi:

Bolje izgledao zbog povecanja celije,

Second, da bi tezhe dehidrirao i na taj nachin oshtetio sve to oko chega se bacash(mishicna masa).

Al generalno, bez obzira na kreatin il' heroi...aditive, konsultacija sa docom - kao i kod bilo kog sporta.

Link to comment
Share on other sites

Dobro onda, reci cu mom profesoru iz fiziologije (inache doktoru, inache doktoru koji leb zaradjuje u sferi sporta i, eto zanimljivosti, ima i knjigu o dodacima ishrani) da prestane da predaje kako do sada nije primeceno nijedno negativno, po zdravlje opasno sporedno dejstvo sumplemntacije kreatinom kod zdravih osoba. [;)]

I btw, drugari, nazalost, chesto umeju da budu po tim pitanjima i struchniji od prosechnog doktora koji bi trebalo da ownuje takvu temu...

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Taj rad, nasi em nemaju pojma, em ih boli kara...ja ne mogu da zamislim kako to uopste ide kod nas, kao, hoces da odes kod nutricioniste nekog da se posavetujes oko ishrane. Rekli bi ti "mali aj nemo' da jesh govna"

dno.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

cica podeli jedno 8 obroka dnevno (piletina,biftek,neku mesinu,ribu itd,povrce,izbaci slatko da se nebi natovio salom )

idi u teretanu,kupi neke proteine i kreatin i za 5 meseci si nov covek!

bolje misici nego salo...

I WILL EAT SHIT IF THEY MAKE ME BIG

= rumbl3 a.k.a vuduu =

Link to comment
Share on other sites

proteini su hrana za misice bez njih ne mozes biti "veliki" :)

ja licno unosim oko 300 grama dnevno,toe malo previse za pocetnike

ali za dobar napredak je dovoljno i 2x SVOJA KILAZA znaci ako imas 80 kila uneses oko 160 grama proteina.

kreatin je produkt bogat energijom i nalazi se u misicima.

nije stetan,zadrzava vodu,sluzi za brz oporavak misica.

iskreno kreatin je zivo sranje,mozes sa njim dobiti 5 kila za mesec dana ali

ces svu tu vodu izbaciti kad prestanes da ga pijes... ostace ti napredak u snazi jedino

steroidi :)

uzimaju se injektivno i oralno(injektivni brze deluju i sigurniji su,oralni su vecina c-17 toxicni lekovi i jako teski za jetru,bubrege...)...ko se ne bavi bodibildingom ili nije profesionalni sportista (bokser,rvac itd)

nema potrebe da ih uzima. ako vec neko to oce da uzme neka uzme nesto lagano kao winstrol ili primobolan za definiciju.

btw sve se moze postici pravilnom ishranom,velika volja,rad i disciplina :)

Edited by pOpeYe

I WILL EAT SHIT IF THEY MAKE ME BIG

= rumbl3 a.k.a vuduu =

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...