Jump to content

WCG Quake3 turnir


Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

glup je tibore,ne shvata on to :)

ono u fazonu vudua svi mrze,a toe jer slusa rmba koji baca hejt na sve zive iza ledja :)

btw isto sve shvata u pogresnom kontekstu,kad god opsujem nekoga na serveru on u fazonu AAA MAJKU TI JEBEM SVE PSUJES LOL :))

bato opusti se malo

I WILL EAT SHIT IF THEY MAKE ME BIG

= rumbl3 a.k.a vuduu =

Link to comment
Share on other sites

OK, prestanite da smarate :)) Sto se tice nagrada sto je neko gore pitao, prvo da se zahvalim onima koji su morali da cekaju jedno 3 sata svoje graficke ;) onima koji su dosli po graficke i tome slicno. Sto se tice same vrednosti, situacija je sledeca:

MSI GeForce 6600GT (220 evra) -- 2. mesto

MSI GeForce 6800Ultra (430 evra) -- 1. mesto

Ovo su svezhe cene iz cenovnika koji sam sad iskopao, pa ako su tu pogresne, sorry. Defitnitivno mi je drago sto smo mogli da podelimo ovako vredne nagrade quakerima, kapiram da do sada nije bilo takvog nagradnog fonda na nekom Quake turniru, a inace veliko hvala Simi, Niku i ostalima koji su pomogli u organizaciji turnira. Bilo je ono kasnjenje i frka zbog onog net kabla, al' sta da radimo, valjda je i moralo nesto da bude cisto da se turnir ne bi zavrsio na vreme. Srecom pa kasnjenje nije bilo nesto bas ekstra veliko pa smo sve lepo odradili u neko normalno doba.

Sve u svemu jedno veliko hvala Lucky!

Link to comment
Share on other sites

OK, prestanite da smarate :)) Sto se tice nagrada sto je neko gore pitao, prvo da se zahvalim onima koji su morali da cekaju jedno 3 sata svoje graficke ;) onima koji su dosli po graficke i tome slicno. Sto se tice same vrednosti, situacija je sledeca:

MSI GeForce 6600GT (220 evra) -- 2. mesto

MSI GeForce 6800Ultra (430 evra) -- 1. mesto

Ovo su svezhe cene iz cenovnika koji sam sad iskopao, pa ako su tu pogresne, sorry. Defitnitivno mi je drago sto smo mogli da podelimo ovako vredne nagrade quakerima, kapiram da do sada nije bilo takvog nagradnog fonda na nekom Quake turniru, a inace veliko hvala Simi, Niku i ostalima koji su pomogli u organizaciji turnira. Bilo je ono kasnjenje i frka zbog onog net kabla, al' sta da radimo, valjda je i moralo nesto da bude cisto da se turnir ne bi zavrsio na vreme. Srecom pa kasnjenje nije bilo nesto bas ekstra veliko pa smo sve lepo odradili u neko normalno doba.

Hvala tebi matori, ispalo je super na kraju sa mejn stejdzom + super finalni mech...

Za nagrade nemam rechi, stvarno si se iscimao.

Isto stoji i za organizaciju, svaki put kad je neshto trebalo bio si tu i izashao u susret.

Svaka pohvala i chast! :)

Nadam se da nije posle bilo problema sa mrezom i da su ostali turniri proshli okej. Krivo mi je shto nisam imao jos vremena i opreme da vam pomognem oko mreze, jos me je zanimalo shta se desilo na kraju i zashto..

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

rmb, nme, vudu,.. chill

mali pas mnogo laje

a ti vudu ako te vec 'zabole za igricu" onda ostavi ljude na miru i bavi se nechim drugim, eto tim bildingom i steroidima..

rmb valjda znash za bolje, nme budi pametniji pa iskuliraj - ima i mnogo boljih stvari od prozivanja, a ako vam treba neko uzbudjenje trazite ga negde drugde..

molim moderatore da sankcionishu ovu dvojicu ako nastave ovako :)

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

MSI GeForce 6600GT (220 evra) -- 2. mesto

MSI GeForce 6800Ultra (430 evra) -- 1. mesto

Ja te uvek zezam, ali si ovaj put prevazisao sebe sto se tice nagrada...kao i same organizacije...svaka cast....

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

E ovako da cestitam

ZeroQL za osvojeno 1 mesto

remedy za osvojeno 2 mesto i za trpljenje mene i odgovaranje na 200 pitanja:)

cwd za osvojeno 3 mesto (nemoj da mislis da si mi ubio volju za igru:)))))

Hvala Niku za filmove i q3

Overk1nd nadam se da mu se svidjaju filmovi

Simi za organizaciju i da dalje ne smaram

Dobro je bilo i ako sam ja Noob :))))))

Link to comment
Share on other sites

E ovako da cestitam

ZeroQL za osvojeno 1 mesto

remedy za osvojeno 2 mesto i za trpljenje mene i odgovaranje na 200 pitanja:)

cwd za osvojeno 3 mesto (nemoj da mislis da si mi ubio volju za igru:)))))

Hvala Niku za filmove i q3

Overk1nd nadam se da mu se svidjaju filmovi

Simi za organizaciju i da dalje ne smaram

Dobro je bilo i ako sam ja Noob :))))))

Filmici extra, hvala jos jednom. Pridruzujem se pohvalama i nadam se da ista izdasna :) ekipa organizuje i naredni dogadjaj.

Drago mi je da sam konacno i licno upoznao neke ljude sa RUR-a...

Edited by oveRk1nd
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Kad smo vetj kod hejta i slichnih stvari.. mogu samo da kazhem da mi je drago shto je svima turnir proshao dobro, trudio sam se koliko sam mogao (u onim suludim uslovima) ali bih se posebno zahvalio niku na tehnichkoj podrshci, da nije bilo njegovog cimanja ko zna dokle bi turnir doshao.. stvarno svaka chast.. koliko se cima ovde da odgovori na sva pitanja koja ljudi postavljaju toliko se trudio na turniru da kompovi & cela mrezha prorade.. chak smo doneli od njegove gajbe dva kompa i na njima digli servere..

I da nisu nagrade tako vredne (to me je dosta uteshilo), moj utisak o celoj organizaciji i nije bash neki. Ja sam morao da se svadjam non stop sa ljudima da bi uopshte izgurao turnir do kraja.. kasnili su kompovi, kad su doshli onda su zakucavali, posle toga su hteli da nam pootimaju i ono malo kompova shto nam je bilo dodeljeno, video bim niko nije ni nakachio samo je zvrndao tamo ceo dan bezveze.. nestalo je struje u sred mecheva, i na kraju je cela mrezha pukla i neko je iseko internet.. brate..

ALI, jedno veliko ali.. polufinale i finale na main stage-u je bilo jebeno predobro.. stvarno profi.. samo su mogli oni ekranchitji da budu malo vetji.. ali je sve izgledalo DO JAJA.. stvarno sam bio odushevljen.. Ovo i nagrade su skroz izvadili utisak.. da su kompovi radili i da su se neki ljudi na shtandu malo bolje dogovorili oko programa, turnir bi mozhda bio najbolji do sada..

Posle ovoga na wcg-u, i posle onog metro nacionalnog kupa u relaxu.. (chuveni turnir sa klimom) nisam siguran da li tju ponovo organizovati neshto.. ako mogu da stignem dotji tju na svaki, i malo pomotji ako treba.. ali lichno sam zavrshio sa ovim sranjima.. sledetji turnir tju praviti na mom shtandu i na mojim kompjuterima.. if ever.. ;)

moram da kazhem da se ova chetvorka najzad progurala, svi su predobri igrachi.. ali nikada da se uguraju u to polufinale.. sad najzad, totalna promena u top 5.. velike chestitke od mene! :)

gg svima.. i sorry shto je onako ispalo..

Edited by Sim-A.Fuse
Link to comment
Share on other sites

ma odlichno je bilo, mejn stejdz i bimovi.. ludilo :D

grupe, meni se chini da je sve bilo fantazija dok je radilo (do polufinala) a s obzirom da je polufinale premeshteno na mejn stejdz gde je bilo 10x bolje onda je utisak ... luuuudilo :D

heehh

ovaj.. hejt na dzima za pokushaj teranja ljudi, koliko sam razumeo, sa mashina ako je dogovor sa lakijem bio 20 mashina za q3 od 9h do 22h

ako je na mojo mashine instaliran q3 (kojih je bilo 15) + na deus (5 mashina) isto onda se na tih 20 igra q3 turnir od 9h-22h ---> ako vam to nije odgovaralo onda ste trebali na vreme da nam kazete da ce se q3 igrati na net+/pakom rachunarima kako bi instalirali sve na vreme (onda bi se ut igrao na mojo mashinama - a on je bio valjda od 9-17h)...

nemam rechi za takvo glupiranje i pravljenje ludila..

jos jednom svaka chast lakiju za mejn stejdz, nagrade, uopshte za prihvatanje q3 klanrur wcg turnira..

simi isto svaka chast shto uvek izdrzi svo drndanje i besmislice koje mu serviraju.. (relaks --100stepeni, wcg "bezite sa rachunara" itd.)

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...