Jump to content

Meridijan Superliga 2005/06


Devean_George|3

Recommended Posts

realno ove sezone se par mecheva domatje lige i mozhe pogledati. neko moje mishljenje je da zvezda ima mnogo kvalitetniji tim i jednostavno igra lepshi fudbal dok je partizan u proshloj sezoni bio daleko sigurniji nego u ovoj sve vreme igrajutji na rezultat. kapiram da prodje ovih par kola, da se oprave basta i rnic, zvezda da se navikne na zengu, partizan da prezhali artmediu i nastavitje se sve kao proteklih godina. shanse kao i na pochetku svake sezone 50:50 ali mislim da zvezda ipak ima malu prednost (mozhda subjektivno ;). datje bog da se i jedni i drugi plasiraju u ligu kupa uefa pa da imamo jednu stvarno zanimljivu sezonu.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je sramota za nas fudbal!Prvo dosudi penal za njih, Randjelovic odbrani a ovaj debos dosudi opet penal kao izasao ranije sa gol linije....na kraju tekme uz sve one prekide i bezbroj izmena sudija dosudi produzetak 3 minuta ! [upyours]

J*bem ti takvo sudjenje. [:(!]

btw - Ofk pobedio Partizan na JNA sa 0-1 [8D]

--------------TABELA POSLE 4. KOLA---------------------

Meridijan Superliga 2005/06

Tim Ut Pob Ner Izg Gol razlika Bodova

1. OFK Beograd 4 4 0 0 6:0 +6 12

2. Zemun 4 3 1 0 6:1 +5 10

3. Partizan 4 3 0 1 5:2 +3 9

4. Zeta Golubovci 4 3 0 1 3:3 0 9

5. Borac Čačak 4 2 1 1 5:4 +1 7

6. Smederevo 4 2 1 1 4:3 +1 7

7. Budućnost Banatski Dvor 4 2 0 2 3:3 0 6

8. Vojvodina 4 2 0 2 3:2 +1 6

9. Budućnost Podgorica 4 1 2 1 5:6 -1 5

10. Crvena zvezda 3 1 1 1 6:5 +1 4

11. Vo

Link to comment
Share on other sites

Ma do jaja... [:D] iako smo ispusili protiv OFK-a, nekako mi je interesantno sto vise ne moze da bude da dva kluba ladno dobijaju sve tekme, a u derbiju kao resavaju titulu...Iako mi je ceo domaci fudbal mnogo smesan mozda odem i da pogledam neke tekme koje ranije sigurno he bih...

Inace penal je bio cist ko suza u Cacku, i ono ponavljanje izvodjenja je bilo skroz na mestu, jer golman uopste nema pravo da izlazi sa linije (moze naravno da se pomera levi desno), dok igrac ne uputi udarac... [;)] Budite objektivni.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

stigoh sa tekme i nikad nisam opustenije podneo poraz... zabole me, posle Petrzalke mi je svejedno!

Zato vishe volim basket, u basketu ne mozes da ne das kos... :))

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

lepo je bilo sinoc na stadionu 15 soma ljudi, pesma i sve to samo jos ovi nashi idioti koji za razliku od Petrzalke nisu stvorili nijednu sansu ali su zato ostali na nivou - bez ijednog gola 7,5 sati igre :))) kakvi mentoli...

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Iako ne navijam za Vojvodinu, mnogo mi je krivo kad gledam sta se desava sa klubom iz mog grada...bila bi bruka i sramota da Vosha ispadne, ne samo za Novi Sad, vec za celu zemlju...

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...