Jump to content

NEvUD KAKO??????????...


Recommended Posts

e ljuudi evo vec sat vremena igram na battlenetu sa ne v ud i smo sam JEDNU DOBIO!!! (inache sam igrao cetri)... [:(!] [:(!] [:(!]

kad igram protiv njega idem na demona i na to da sho pre dobijem medjede....

ili da odmah nabijem brdo archerki i hanti i shto pre napadam...

ljudi plz ostavite neki tip i za mene... [?][?][?]

e da i josh nesto pre sat vremena sam postovo ovakav isto topick ali nigde ga nema ne znam koji je trip....

Edited by pomija
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast gubis kao NE od UDa treba da te prime u SK kao primer kako ne treba razmisljati...

Imas replayeve ne moze tebi neko da objasni kako da ubijes UD a dok sam ne shvatis...

Ali evo kako mene sabijaju :

DH,samo burn,nista vishe,cim ti se omoguci kupis BootsOfSpeed,i nastavis,za to vreme gradis 6 archera i do 30/30,onda jos 2 wella i hunters hall.Cim dobijes t2 3 wispa i 2 AoL-a.Cim izadje 3ci wisp odmah tech na t3.Bez dryada samo mede.Kad dodje t3 imaces 4,5 medveda,kupis orb demonu,sa kojim kripujes dok se techujes na t3,onda expo,i napad sa DH i pandom.Sa DH uzimas burn i evasion kao skillove a sa pandom prvo pivo,pa vatru 2 puta i onda pivo,vatra ...Ako ide na destrose dodas par dryada i cuvas heroje od nukea(invul pot)...Ne bi trebalo da gubis uopste od Undeada osim ako ti se nenajebe keve u pocetku

Link to comment
Share on other sites

hmmm mozes ovako: zabodes altar moonwell i huntress hall masa wispova i dh-a... upgrade cim imas drva... odma protektor ali moras lepo da ga zabodes... npr izmedju glavne baze altara hunt halla i moonwella... onda ides 2x lore izvuces 6 drijada (lupam) drugi panda kripujes na 3ci lvl... ides mede i drijade ... to ti je klasika... mada mozes i warden/panda...

moras na pocetku da mu uletis u bazu i lupas zgrade cisto da se zanima dok ti ne izadje protektor, uglavnom samo ga smaraj bilo kako...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

hmmm mozes ovako: zabodes altar moonwell i huntress hall masa wispova i dh-a... upgrade cim imas drva... odma protektor ali moras lepo da ga zabodes... npr izmedju glavne baze altara hunt halla i moonwella... onda ides 2x lore izvuces 6 drijada (lupam) drugi panda kripujes na 3ci lvl... ides mede i drijade ... to ti je klasika... mada mozes i warden/panda...

moras na pocetku da mu uletis u bazu i lupas zgrade cisto da se zanima dok ti ne izadje protektor, uglavnom samo ga smaraj bilo kako...

eto ja slicno igram "mas wispove,altar odma well posle prvog wispa koj se napravi...skupim pare i drva za war i hall,posle toga cim stigne 40 drva josh jedan well,posle prve huntresice upgrade baze,massovanje huntova ali sacuvaj pare za dve gradjevine za driade(zaboravio sam kako se zove)kupovanje pande odma posle upgradea. a pre svega toga smaranje sa demonom i slanje wispova po mapi da ne uzme exp(ili ako necesh da se cimash ko ja skini maphack :))

i meni je bio und problem ali sada vishe ne

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Ajde necu da kenjam , ali ne kontam...Ja od 1.14 neigram wc , i poceo sam ponovo , i normalno taktike i nacini igranja su se izmenili , uglavnom kada ne znam kako vs ud , odem lepo www.wcreplays.com , pa odem na search , pa podesim NE vs UD , pa nadjem partije gde je elf dobio , pa skines 5-6 komada i eto ti resenja...

Link to comment
Share on other sites

znas kako ? alt+q+q i onda tri cetri puta esc pa posle ides start>controll panel>add or remove programs nadjes warcraft 3 i kliknes change/remove malo sacekas onda ides start/shut down kliknes na shut down sacekas malo i posle bacis komp kroz prozor neka ga uzmu cigani

Edited by Shiver [SiD]
Link to comment
Share on other sites

znas kako ? alt+q+q i onda tri cetri puta esc pa posle ides start>controll panel>add or remove programs nadjes warcraft 3 i kliknes change/remove malo sacekas onda ides start/shut down kliknes na shut down sacekas malo i posle bacis komp kroz prozor neka ga uzmu cigani

I sta ce cigani sa kompom ?!?

Link to comment
Share on other sites

............ E ovako ja nebi iso na jebene mecke,vec nesto drugo isprobo..... sto ne bi isprobo:) da ides na talonce ,driade,arcere {MASA}===,1 do 2 dzajanta i tako to:)).....,2 leptira za statue i heroje da im sise manu,.....ii to je to heroj koji??, to je vec slobodan izbor,..ja bi bista i NAGU ili jos bolje REndzerku............ii tako ti je to.... bice bolje....poz. sa zlatibora....:))) {isprobaj ko zna} ja sam dobiao! By-RAGE-JF![moB.] o.O he,he

HisterijA b.net

Link to comment
Share on other sites

............ E ovako ja nebi iso na jebene mecke,vec nesto drugo isprobo..... sto ne bi isprobo:) da ides na talonce ,driade,arcere {MASA}===,1 do 2 dzajanta i tako to:)).....,2 leptira za statue i heroje da im sise manu,.....ii to je to heroj koji??, to je vec slobodan izbor,..ja bi bista i NAGU ili jos bolje REndzerku............ii tako ti je to.... bice bolje....poz. sa zlatibora....:))) {isprobaj ko zna} ja sam dobiao! By-RAGE-JF![moB.] o.O he,he

HisterijA b.net

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...