Jump to content

Humanski Lame Na LT CROSSU


Recommended Posts

http://www.replays.net/bbs/htm_data/167/0508/224629.html

perfekno odigran lame tenkova i girosa od strane care je prebijen od strane apm-a na lt crossu samo kad ste svi istracali sa informacijom da je imba i da je nepobedljivo

ja mozda nemam lek za sharkijevu strategiju hunterka drajada warden panda ali ja priznejm da sam glup i da nemogu da smislim i pokusavam vec 2 god da smislim a vi ste posle celog 1 dana pokusavanja da counterujete ovaj start rekli da je imba eto vam rep i vidite da nije kao sto ima i rep envi vs apm-a koji prikazuje isto ITO NA LT-u nemozete zamisliti na ostalim mapama de human nema fe.....

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

EDIT: Ispisao sam potpuni komentar na ovaj replay, ali sam obrisao sve, jer da si ovo prochitao, Vlad, tek onda ne bih imao shanse da te dobijem na WCG-u. Ochekujte ponovni reply na ovaj topic posle WCG-a [:D]

brate sharky TI SI LIK ZA POSMATRANJE

ROFLMAO

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

covek salje 2 tenkica na jedan exp i 2 na drugi ovaj odbrani samo sa protekorima morsa 4 na jedan 5 na drugi girosi na main i lupas 2 expa sa 16 kula i moras ranije uzeti ostrva sa tim girosima znaci on nesme imati vise od main i 3 expa a ti 8 i onda ga rusis lagano :)i nema svichovanja ko sto rade cara i envious ako ides lame ides lame moras imati dublje razumevanje lama :) to reci nemogu da objasne :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

brate sharky TI SI LIK ZA POSMATRANJE

ROFLMAO

matori, sharky jeste lik za posmatranje... zato jedva cekam repse sa wcg-a :)

da mi posle ovoga kaze sarmo oces da otvaramo ortacku firmu... pristao bih na keca... totalni je pro ^^

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Samo mu ti reci...nego, za SVAKI strat ima counter, ali morash da priznash da je ovaj strat JEBENO TESHKO counterovati (ako nisi apm70 [;)]). Ali, ja sam isto pri onome, win je win, ulog je veliki.

.

p.s. postojao je i counter za rush ancient-ima ali si trebao da budes u goloj vodi, dok je elf mogao qrcem da micro-ise...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Vladice jel' se ovo ti i Tod znate ? :)

http://www.wcreplays.com/_replays/6051/20050830/[wcr20050830]4K_ToDoNtE_(H)_SK_Novopashyn_(N)_3.w3g

Znachi strasno :)

Edit : Oznachite ceo link, copy pa paste... mrzi me sad da se bakcem oko sredjivanja url-a... Dakle nemojte samo da kliknete nego prekopirajte ceo link i pastujte ga u browser...

Edited by Mario^^
Link to comment
Share on other sites

Vladice jel' se ovo ti i Tod znate ? :)

http://www.wcreplays.com/_replays/6051/20050830/[wcr20050830]4K_ToDoNtE_(H)_SK_Novopashyn_(N)_3.w3g

Znachi strasno :)

Edit : Oznachite ceo link, copy pa paste... mrzi me sad da se bakcem oko sredjivanja url-a... Dakle nemojte samo da kliknete nego prekopirajte ceo link i pastujte ga u browser...

bogme ovo je najbolje i najprofi uradjen lame..gledao sam na wtv partiju.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

EDIT: Ispisao sam potpuni komentar na ovaj replay, ali sam obrisao sve, jer da si ovo prochitao, Vlad, tek onda ne bih imao shanse da te dobijem na WCG-u. Ochekujte ponovni reply na ovaj topic posle WCG-a [:D]

WCG je proshao,duzan si nam original ovog posta gore :P

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...