Jump to content

Smorili su vise


Recommended Posts

Krenem ja da otpratim drugaricu u grad i odma ispred zgrade

situacija #1

Dolazi kornjaca(murkan) i kaze sacekajte.Vadi neke papire i gleda jedno 5 min i na kraju aj sloboda si

Krenem ka stanici i izmedju bloka 70 i 70a grupa 5-6 kornjaca :)

situacija #2

Prvo mi traze licnu kartu

Ja im kazem nemam imam 17 godina

oni ok aj vadi sve iz dzepova

ja povadim i dam im u rkue (2 pakel cigara, upljac, kljucevi,mobilni i neke pare)

Oni pocnu da kenjaju kako sam zanimljiv zato sto imam 2 pakle LOL

A onda me pitaju sta imam ispod trenerke

ja im kazem gace a oni:jel ti to nas zajebavas

ja:ne

oni: ok slobodan si

Odem u grad odsedim u kaficu i krenem kuci i kod beogradjanke

sitacija # 3 (poslednja :)

kornjaca:daj licnu kartu

ja:nemam

jedan od njih pita koliko imam godina

ja : 17

ovaj drugi kaze sto lazes kad imas 18

ja kazem pa 87 sam godiste ali u novembru

oni se zamislili i kad su shvatili da imam 17 kazu:pa moras licnu sa 17

ja "LOL" nisam znao

Oni:sta ces ti na ulici sa 17 godiina i gde zivis

ja:blok 70

oni:KAKO JE TEBI PALO NA PAMET DA DOLAZIS CAK OVDE -- ROFLMAO

ja:pa onako

oni:dobro aj mozes da ides

Znaci sve debil do debila.Smorili su me ko nikad

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sta te boli qrac,vazno je da znas da si dobar covek :)

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Idem sa ortakom ulicom, startuje nas murjak kod Pionirskog, negde pola 2...

Murjak: Dobro veche dechaci

Ja i ortak: Dobro veche..

M: Lichne karte na pregled

Ortak: Nemam kod sebe ostala mi u drugoj jakni

Dobro uzme mu tu podatke, jel si privodjen jesam, javi mu na motorolu ovaj prolazi, startuje mene...

Ja: Nemam lichnu kartu maloletan sam

M: Jesi nekad privodjen?

Ja: Nisam

M: Shto lazhesh ? Ocesh da proverim ?

Ja: Proveri

M: Shto si tako bezobrazan? Ocesh da ti puknem shamar?

Ja: Slobodno

On tu iskulira i kao daj podatke, ja mu dam..

M: A sad cemo lepo da zovemo tvoju majku i da joj isprichamo shta se desilo

Ja: Shta se desilo? A i dzabe zovete, zhena je na moru

M: Aha, tako znachi... Dobro, onda ce ti stici na kucu poziv za sud...

Ja: Kakav bre poziv za sud ?

M: Ma zajebavam te... Lepo se provedite momci...

Zhasu.

Edited by Pajser

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

mene izluđuje saobraćajna policija, ovi obični me uglavnom ne diraju, valjda nemam takvu facu..

saobraćajci su odavno prestali i da se pretvaraju da ih brine bezbednost saobraćaja, nego otvoreno otimaju pare za gluposti.

Link to comment
Share on other sites

bah umeju panduri da smore samo tako

od skora sam poceo da nosim licnu kartu iako je imam vec 2 godine;)

mene i ortaka su startovali na kanarevom i trazili da ispraznimo dzepove

al ne lezi vraze ortak ide da kupi hranu(miseve) za zmiju (pitona) i nosi ogromnu teglu obmotanu izolir trakom

posle pola sata objasnjavanja pandurima sta ce nam tegla puste nas uz pracenje do lokacije gde kupujemo miseve i posle nas ponovo navataju i trazili da im pokazemo miseve;))

uvek me ozrace

mada skoro sam bio kod bazena na parkingu sa ortacima na cirku i startovala nas interventna kad matori neki drot prepoznao ortaka sto drzi kafanu u kraju i pustili nas pod izgovorom "ovo su dobri momci bio sam kod njega u kafani";))

edesi.org :)

Link to comment
Share on other sites

rade ljudi svoj posao.. whats the big fuckin deal...

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Hehe ... ovde sam master ;>> Ne znam da li imam facu kao kriminalac (mislim da nemam, al' ako imam onda se nadam da imam facu masterminda a ne da me startuju zato sto izgledam kao onaj koji "prlja ruke" ;)) tek, svako malo mene zaustave panduri, ali ne mogu da omanu.

Znaci cim vidim nekoliko pandura da idu zajedno, znam da ce me zaustaviti. Mislim da sam to bas pisao ovde na forumu, ali idem bulevarom, ispred mene trojica odvaljenih kao dupeta, onda ja, onda jos petorica likova iza mene onako prilicno dalje, i panduri prolaze i zaustavljaju mene, ove prve pustili a i ove posle. No imam dva najnovija "encountera", jedan od pre recimo mesec dana drugi od pre recimo nedelju.

MESEC:

Ja idem peske do bigza, nosim stampac u torbi, i slusham ziku. Zaustavlja me tip i kao pokazuje da skinem slushalice, skinem, a on u civilu i vadi legitimaciju i kao, stani, sta imas u torbi. Izvalim da su jos dva lika tu pored mene, takodje u civilu.

P(andur): Sta imas u torbi?

J(a): Stampac

P: Otvori da vidimo *otvorim* ... A ciji ti je to stampac?

J: Moj.

P *izvali da u torbi imam jos jednu torbu, gde su mi licne stvari * .. A sta je ovo?

J: Torba sa stvarima

P: Sta imas unutra?

J: Mobilni, svesku ...

P: A sta ti je onda ovo u dzepu * pokazuje na n-gage *

J: N-gage

P * zbunjen, posle dve sec * - A, ok.

P2: Imas licnu kartu?

J: Da

P2: Daj

J: Evo

P2: Jel si nekad privodjen, osudjivan?

J: Ne

P2: Sigurno, mogu da proverim?

J: Proveri.

P2: OK, hvala * vraca licnu kartu *

P: A gde zivis?

J: Tu dve ulice dalje.

P: Od kada?

J: Od rodjenja.

P: OK, hvala ti, cao.

Situacija od pre nedelju dana, prolazim Nemanjinom i vidim dva pandura, vidim da ce da me zaustave al' kuliram. Naravno, zaustavlja me matoriji (posto je isao sa nekim klincem od tipa 15 godina).

P: Dobar dan, licnu kartu

J *Smejem se* - Izvolite

P *Izvaljuje al' kulira*

J: Moram nesto da vas pitam.

P: Izvolite?

J: Jel ja imam neku facu kriminalca pa me zato zaustavljate ili kako?

P: Ma ne, nikako, nego mi to rutinski ...

J: A, ok, posto me bas cesto zaustavljaju policajci i legitimishu.

P: I sta vam kazu?

J: Nista, trazhe licnu kartu, pitaju da li sam osudjivan i privodjen, ja kazhem da nisam, oni kazu mozhemo da proverimo, ja kazhem proverite, oni me pogledaju, vrate licnu kartu i kazu hvala vam prijatno.

P *neprijatna tishina* © maha i bledi pogled ... posle par sec ... Pa jel ste osudjivani?

J: Nisam!

P: Aha ... Dobro, neka tako i ostane! Prijatno!

Jeeee ... kao da nemaju sta drugo da rade. Doslo mi da ga pitam a jel zaustavlja i ove mrshtave momke sa "visom italijankom" al' sam bio siguran da ce reci "da, da, naravno" pa mi je bilo glupo da ga pitam za odgovor koji sam vec znao.

Link to comment
Share on other sites

a pazi laki, ti realno izgledash kao umetnik

a umetnici imaju nekakvu shansu da upadnu u visoko drushtvo i onda prichaju kako nashi panduri redovno zaustavljaju masu

e sad, ti cesh ih mozhda pljuvati ali oni koje niko nikada nije zaustavio zato shto su prevelike baje za tako neshto ce to shvatiti kao valjanost nashe policije i temeljnost shto se kontrole tiche i kao nagradu ulozhice vishe para u domace policijske stanice koje su pandurima kao dom

eto, sad ti je jasno

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Scena broj 1.

Ja sa devojkom u kolima u nardnog fronta. Krecem ka zelenom vencu na uglu kod Balkanske i krecem ti ja i moja pametna devojka zaboravila nesto da vidi i ja krecem da se obrcem ka Kneza Milosa. Kako sam pravio polukruzno neki kombi iza mene krene da ablenduje i da trubi. Ja u tom trenutku kazem sad cu da mu jebem mamu i cekam ga da prodje pored mene. Kad ono beli kombi i pishe milicija. I naravno da stanem i onako sa prozora mi kaze sta je bilo oces da me bijes. I ja kazem ne. I on pa ajde sad, i ja tu onako vec nadrkan razmisljam ili da mu kazem pa da me isprebijaju ali nece posto sam tu sa ribom ili da mu se uslihtam i iskuliram. E ja ne bi bio ja da nisam rekao, pa sta mi trubite jer vam se zuri negde.U ovom gradu su svi nadrkani, ja najnormalnije radim polukruzno vi odma na sirenu. Ne razumem. Ne moze 10 sekundi da se saceka. I on onako zabezeknuto gleda i cuti, cuti i kaze prijatno...

Jos jaca scena 2 ne naravno isti dan. Zaustavalja me interventna, ja izlazim iz kola i pita me privodjen, osudjivan i ja kazem privodjen nikad osudjivan i on me gleda, vrati dokumenta i kaze prijatno. Strasno. Btw kad je bila "Sablja" i dok sam vozio audija mislim da su me zaustavili jedno 34 puta i svaki put me detaljno pretresli.

Kako jedan nas kaze: U sred bela dana ubila coveka na stakama, a sta su radili momci u plavim jaknama. E vidis oni su tad imali pametnija posla, da startuju mene, jer nosim kapuljacu preko kape, a nijednog pravog krimosa da cape. A sad kao fol Legija ovo ono, ma UDAVITE SE SVI U GOVNA JEBO VAS LEGIJA ! ! !

Edited by zEki

V

Link to comment
Share on other sites

a pazi laki, ti realno izgledash kao umetnik

a umetnici imaju nekakvu shansu da upadnu u visoko drushtvo i onda prichaju kako nashi panduri redovno zaustavljaju masu

e sad, ti cesh ih mozhda pljuvati ali oni koje niko nikada nije zaustavio zato shto su prevelike baje za tako neshto ce to shvatiti kao valjanost nashe policije i temeljnost shto se kontrole tiche i kao nagradu ulozhice vishe para u domace policijske stanice koje su pandurima kao dom

eto, sad ti je jasno

Jeste, sve mi je jasno kao dan!

Od sada cu na cuvare reda i mira gledati na potpuno drugojachiji nacin!

Link to comment
Share on other sites

Mene kod pandura u metrou ( a tamo ih bash puno ima ) nervira jedna stvar.

Zato sto ulaze u igraonice bez ikakvog naloga, maltretiraju, smaraju, pretresaju i naravno, nikad nishta ne nadju. U redu da je tako u svim igraonicama tako... ali u jednu ih nikad, ali nikad nisam video da ulaze. Jedino pravo objasnjenje je to sto znaju ko je cale vlasnika te igraonice. Necu da je imenujem, mada verujem da svi znaju o chemu pricham...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...