Jump to content

Haumarush, Syndrome, Herbalisti!


Kole

Recommended Posts

Eto kako se polako svi penju kroz 20te ka 30tim nivoima polako cete pocheti da harvestujete Kingsblood, biljku koja je prbo bila jako jeftina, a onda je krenulo skupljanje reputacije za recepte i cena otishla u 3 lepe...

Zanchi, kada neko naidje na Kingsblood, shalje ga na Synbank, takodje i alhemichare koji sami harvestuju molimo da sto manje koriste navedenu biljku jer nam je u endgameu treba TONU! =o)

Finaly, i ostali, non herbalist, non alchemy drugari ce nailaziti na KB, sto u chestovima, sto u dropovima od nature elemental class kripova, sto od *shudder* morrowgrain kvestova (da, i horda ih ima... )

Hvala na razumevanju i saradnji =o)

Link to comment
Share on other sites

sem glavnih postoje i sporedne frakcije u igri...kao npr thorium brotherhood, timbermaw furbolzi ili arnget dawn...i da bi dobio nesto lepo od njh (u ovom sluchaju jure se recepti za tailoring, blachsmithing, enchating...) morash biti revered i/ili exaulted....a to zahteva stotine kingsblooda, ovi receptis u uvek bop tako da onog kog budzhimo taj kupuje samo za sebe...

Link to comment
Share on other sites

To ti je za honored q za Thorium brotherhood, threba 4 kingsblooda, devilsaur scale i neki ore. To daje 50 rep.-a ja mislim. E posle toga ide onaj iron ili kako bese iz brda sto patuljci bacaju...

Treba okupno oko 320 kingsbloda za honored ja mislim...

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

To ti je za honored q za Thorium brotherhood, threba 4 kingsblooda, devilsaur scale i neki ore. To daje 50 rep.-a ja mislim. E

Zar nije indencosaur scale, ili kako se vec pishe?

ja vas i dalje ne razumem, shta tje vam itemi da bi ste dobili reputation od neke frakcije? tipa dajete im iteme i oni vas vishe vole?

Na primer dobijes quest od TB frakcije u searing gorge-u da skupis 10 kingsblooda i 40 indencosaur scale-a. Uradis quest i kako to uvek biva kad uradis quest za nekoga, kod te frakcije ti se povecava reputacija. Pojedine frakcije ti prodaju high level recepte samo ako imas odlicnu reputaciju kod njih.

Verovatno si vec video slichnu stvar u IF-u gde recimo u Great Forge-u stoji neka zena koja ti kaze donesi mi 60 silk clotha i 60 woolean clotha da bi te mi vishe gotivili [:)]

Link to comment
Share on other sites

ja vas i dalje ne razumem, shta tje vam itemi da bi ste dobili reputation od neke frakcije? tipa dajete im iteme i oni vas vishe vole?

Stvar je prosta, recimo ponovo taj +22 int na 2h recept. Njega prodaje neki vendor u torijum broth. ali iskljucivo kada si exalted sa njima i naravno bop je. Sto u prevodu znaci da ce recimo mohi kao glavni ench. morati da da brdo kingsblooda njima kada za to dodje vreme da bi mogao da kupi taj recept.

Link to comment
Share on other sites

Dobro je da ste rekli! Taman sam hteo da pocnem da prodajem moju zalihicu KB-a!

A kakva je situacija sa Swiftthistle travuljinom? ona je beshe za Rouge caj??

Ja imam alchemy na Shattered handu.Swiftthistle ti se nalazi samo uz briarthorn , koga ima dosta u barrensu (tachno znam gde se spawnuje).Ne znam koliki je procenat da nadjesh swiftthistle , mozda 30-50% , ali se uglavnom nalazi 2:1 ili 3:1 u "korist" briarthorna.On ti treba za potion of swifttness , povecava ti brzinu za 50% na 15 sekundi , shto je prilichno dobro za bezhaniju , kao i da stignesh nekoga ili u WSG-u kad uzmesh zastavu.

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...