Jump to content

dva pitanja


HellFire)

Recommended Posts

Ok,odlucio sam da uzmem wow(znam znam,kasnim ali bolje ikad nego nikad:)) pa me interesuju dve stvari:

1.Da li mogu da napravim account sa brojem ortakove kreditne kartice (i on je napravio acc sa tom kreditnom) a da ne bude problema za blizzardom i sl.

2.Placao bi preko game card-ova pa me interesuje sta se desi kada mi nakon 2 meseca istekne taj game card tj da li mogu da napravim pauzu koliko ocu a da mi blizzard ne cacka acc nego mi samo onemoguci logovanje,i npr kupim novi game card posle recimo mesec-dva pauze i normalno nastavim sa igrom.

Hvala unapred na odgovorima

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Hvala,inace ne bi ja ovaj topic postavljao nego sam procitao onu EULA-u za wow pa sam se skenjao.Pise nesto tipa ako ne ukucas novi game card kad ti istekne prethodni imaju pravo da ti suspenduju ili ukinu acc:)).Sto se tice horde nju svakako igram,verovatno undead warlock ili sl a sto se tice haumarush-a cujem da je queue ogroman pa cemo videti:)

E da,jos jedno pitanje: Da li ce meni broj te kreditne trebati kada se prebacim na game card ili mi treba samo pri pravljenju accounta? (broj kreditne nije od ortaka nego od ortakovog ortaka pa da ne bude frke:)))

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Hm,uzeo sam igru,ukucao onaj guest pass ali sam morao da odaberem tip pretplate (1,3 ili 6 meseci) i sada nigde to ne mogu da menjam.Da li cu moci da to ukinem posle 10 dana kada ukucam authentication key i da jednostavno stavim da mi frozuju acc ako ne kupim gamecard?

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Hm,uzeo sam igru,ukucao onaj guest pass ali sam morao da odaberem tip pretplate (1,3 ili 6 meseci) i sada nigde to ne mogu da menjam.Da li cu moci da to ukinem posle 10 dana kada ukucam authentication key i da jednostavno stavim da mi frozuju acc ako ne kupim gamecard?

Mozes da promenis ja mislim kad istekne tih 10 dana.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...