Jump to content

nervoza, smorenost, depresija


Recommended Posts

Pod jedan:

Bezanje od realnosti je kad si ti svestan tih stvari i dotichu te , a ti se trudis da te ne dotichu. Ja nit sam "mnogo" svestan , nit me dotichu.

Pod dva:

Izgleda da sam zivotinja

Pod tri:

Sta je on koji kurac morao da se pravi lud (kosarkas) , davno sam na ulici/ u kvartu/ u gradu naucio da vlada pravilo jacheg , sto se on pravio mangup kad je znao kakav je on (taj klinac) , sad ce hejt , brate ali ja znam svoje mogucnosti i znam koliko mogu sebi da dozvolim i kome sta smem da govorim i kako smem da se odnosim prema odredjenim osobama

Pod cetiri:

Ja zivim svoj zivot i u svakom pogledu gledam da sebi sto vishe ugodim i stvaram sebi neku buducnost i ne zamaram se ZA MENE bespotrebnim stvarima , samim tim postajem srecniji jer gledam stvari koje mene dotichu.A ja asolutno nemam nikakve veze sa tim likovima .Nikada nisam nikome solio pamet da misli kao ja i uvek sam imao svoje misljenje za neke stvari koje nisam nametao niti sam iznosio jer ja stvaram zakon za sebe i sebi ugadjam i to sto radi za mene , ne radi za drugog , i neiteresuju nas iste stvari i tachno me boli sta ko misli o meni i sta ja radim pogresno ako se meni to svidja...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa o tome ti pricam , zbog ljudi kao sto si ti zivimo gde zivimo, zato sto tebe boli kurac sto si bacio koru od banane na ulicu, zato sto te boli kurac sto ti je komsinica nestala na 5 dana , zato sto te boli kurac da operesh ruke nakon sto pishsash, zato STO SMO MI SVEMOCNI SRBI BRACA NAJBOLJA , jesmo braca ali nas boli kurac za bratstvo...

Joj sad ga zasra skroz!

To sto ljudi rade nije bezanje od realnosti, nego kada vide takve stvari jednostavno iskuliraju, zato sto su navikli na to,bar sto se mene tice. ch1zra uopste nije mislio na to, nego je rekao da nisu njegovi problemi neki kosarkas, i neki klinci sa pistoljima, niti je njegov problem sto mu nema komsinice. Otkud ti znas da on ne pere ruke posle pisanja, sta ti umisljas? Da je vise ljudi ko ch1zra, a manje takvih kao ti, ovde bi se verovatno bolje zivelo.

Spomenuo si negde rat za resursima, koji qrac ima ja da gledam CNN i sva ta razna sranja i te vesti, i da se nerviram za dzabe, ajde da mogu nesto da promenim, ali ne mogu, pa sto bi se zamarao? Bolje mi je da zivim kao Longleyyy i da mislim pozitvino(sto naravno i radim). I rekao si slusas sta se desava po kraju, znaci samo slusas? Pa to opet nije tvoj problem. Stvarno mi nisi jasan.

skipper.jpg

The only light at the end of the tunnel is light of upcoming train.

Link to comment
Share on other sites

Pod jedan:

Bezanje od realnosti je kad si ti svestan tih stvari i dotichu te , a ti se trudis da te ne dotichu. Ja nit sam "mnogo" svestan , nit me dotichu.

Pod dva:

Izgleda da sam zivotinja

Pod tri:

Sta je on koji kurac morao da se pravi lud (kosarkas) , davno sam na ulici/ u kvartu/ u gradu naucio da vlada pravilo jacheg , sto se on pravio mangup kad je znao kakav je on (taj klinac) , sad ce hejt , brate ali ja znam svoje mogucnosti i znam koliko mogu sebi da dozvolim i kome sta smem da govorim i kako smem da se odnosim prema odredjenim osobama

Pod cetiri:

Ja zivim svoj zivot i u svakom pogledu gledam da sebi sto vishe ugodim i stvaram sebi neku buducnost i ne zamaram se ZA MENE bespotrebnim stvarima , samim tim postajem srecniji jer gledam stvari koje mene dotichu.A ja asolutno nemam nikakve veze sa tim likovima .Nikada nisam nikome solio pamet da misli kao ja i uvek sam imao svoje misljenje za neke stvari koje nisam nametao niti sam iznosio jer ja stvaram zakon za sebe i sebi ugadjam i to sto radi za mene , ne radi za drugog , i neiteresuju nas iste stvari i tachno me boli sta ko misli o meni i sta ja radim pogresno ako se meni to svidja...

zavisi na kojem nivou je tvoje razmishljanje, ako razmisljash na sebe kao deo ove planete onda te dotice, ako zamishljash sebe kao deo jedne omanje porodice, onda te boli kurac, svako ima razlicite stavove.

nadam se da je ovaj deo foruma za nabacivanje ovako random postova ...... [:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Ti si stvarno prso, pa sto neko da razmislja za sebe kao deo planete? Ajde moze da je ne unistava i ne ugrozava, ali sta me bole qrac sto nemam pojma neke fabrike zagadjuju nesto, pa nisu moje ne mogu tu nista da promenim, nisam ni predsednik, niti neki od jacih svetskih politicara pa da to mogu da promenim.

skipper.jpg

The only light at the end of the tunnel is light of upcoming train.

Link to comment
Share on other sites

Joj sad ga zasra skroz!

To sto ljudi rade nije bezanje od realnosti, nego kada vide takve stvari jednostavno iskuliraju, zato sto su navikli na to,bar sto se mene tice. ch1zra uopste nije mislio na to, nego je rekao da nisu njegovi problemi neki kosarkas, i neki klinci sa pistoljima, niti je njegov problem sto mu nema komsinice. Otkud ti znas da on ne pere ruke posle pisanja, sta ti umisljas? Da je vise ljudi ko ch1zra, a manje takvih kao ti, ovde bi se verovatno bolje zivelo.

Spomenuo si negde rat za resursima, koji qrac ima ja da gledam CNN i sva ta razna sranja i te vesti, i da se nerviram za dzabe, ajde da mogu nesto da promenim, ali ne mogu, pa sto bi se zamarao? Bolje mi je da zivim kao Longleyyy i da mislim pozitvino(sto naravno i radim). I rekao si slusas sta se desava po kraju, znaci samo slusas? Pa to opet nije tvoj problem. Stvarno mi nisi jasan.

ma, brate ja imam 17 god, tako da ono, nemoj nista licno da uzimash, ja jednostavno iznosim svoj pogled.

bezanje od realnosti = kuliranje, posto taj decko sa pistoljima ce mozda sutra tvojoj cerci da razbije glavu sa pikslom a tvojoj zeni da raznese koleno.

sve zavisi od pogleda ljudi na ovaj svet, kolko ja vidim ovde vecina ljudi ne gleda socijalno na bilo sta, posto ih zapravo boli kurac, ali u pravu ste, najlakse je biti sebican, za sve te boli kurac, furash svoj zivot, na kraju mozda kupish nekog vucjaka i zivish u jednosobnom stanu.

sto se tice klinje sa pistoljima, ima polomljena 4 rebra i vecinu prstiju...

ne, nisam ga ja tukao...

a taj kosarkas nije ni poznavao tu klinku kojoj je razbijena glava.... ali jbg nije bio

iskulirao, koji debil , zar ne?

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

~kill

[:D]

Inache ako moju cerku/zenu dira to postaje stvar koja me dotiche i tada reagujem , kapirash?

argh, pa ono sto hocu da ti kazem , da u tom trenutku ce tvoja cerka i zena biti mrtve zbog krvarenja a taj mali smrad ce otici u zatvor , a da se to sve nebi desavalo......

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Da , obichno ja to tako...

Nebitno vishe , ti se uzrujavaj/skenjavaj/padaj u depresiju kada Japan pogodi zemljotres , kad su poplave u Indiji , kad se dva tebi nepoznata lika pobiju , kada vidish cigane kako prose po ulici , a ja netju i gotovo...

Objasnio sam ti vetj dovoljno puta moj stav i zasto je tako , pa ono...

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Da , obichno ja to tako...

Nebitno vishe , ti se uzrujavaj/skenjavaj/padaj u depresiju kada Japan pogodi zemljotres , kad su poplave u Indiji , kad se dva tebi nepoznata lika pobiju , kada vidish cigane kako prose po ulici , a ja netju i gotovo...

dobro brate nemoj da pucash [:D]

iskreno da ti kazem podpuno je bezveze prica ti nastavi da gledash ultimejt fajt a ja cu cnn el moze ? [:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

argh, pa ono sto hocu da ti kazem , da u tom trenutku ce tvoja cerka i zena biti mrtve zbog krvarenja a taj mali smrad ce otici u zatvor , a da se to sve nebi desavalo......

A to se sve ne bi desavalo da se ja interesujem sto su se pobila ona dva lika i sto u zemlji ima ljudi koji nemaju sta da jedu?

Gde si leba ti ubacio ultimate fight odjednom??

Al ajd.

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

A to se sve ne bi desavalo da se ja interesujem sto su se pobila ona dva lika i sto u zemlji ima ljudi koji nemaju sta da jedu?

Gde si leba ti ubacio ultimate fight odjednom??

Al ajd.

ahahahshghahghaghahg, znaci neznam, ovo je tolko do jaja, ali necu opet ovo da pravim, posto vam je tesko da shvatite da je zezanje, u pocetku sam se psihicki mucio da izvucem pricu , a ona ti je najbolja

"tek kada mi diraju zenu i cerku, tada me to dotice"

sta si ti , neki panisher? [:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Jbt Longleyy, kako ne shvatash da se Ghost smorio za sve pare i da kenja bezveze vec od svog 2. posta, i da vas lozhi najstrashnije.

Ko da njemu stvarno puca kurac za poplave u Indiji...

kkeekekekek [:D]

sharki prosvetli me, kada dobijam drugu kockicu....

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Jadan ti u Nemackoj... Zalimo te evo svi :)

bas vala, nema izgovora za depresiju... skokni do amsterdama [:D]

Ocigledno da nemas prijatelja ovde u Srbiji,pa si zato poludeo.

boze gluposti.... imam gomilu prijatelja ovde i shvatam koji je to bless.... ali opet bi otisao iz ove kanalizacije bilo kada

ako pochnete da sa 20 godina ocajavate, sa 40 cete biti na plavim i crvenim pilulicama

a sta ako sam sa 20 na pilulama?

Zamisljam sebe kao jedinku koja se trudi da joj zivot sto kvalitetnije i bolje protece neobaziruci se na gluposti koje meni nisu od velike/nikakve vaznosti.

Ako ovo nije dovoljno jasno kucaj kill.

brate kad budes bio jedini na svetu treba da razmisljas kao jedinka, pa ima gomila stvari za koje ti verovatno mislis da te nedoticu a u stvari upravljaju tvojim zivotom....

Da ti neko ubije kevu/sestru/caleta ti bi bio savrseno kul i opusten , svaka cast , aj kucaj onaj kill.

ja kapiram da je on hteo da kaze da treba da sprecis da ti neko rokne gore nabrojane tako sto neces kulirati bezobraznog klinca od 15 sa utokom ili ne.

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

da li ste se nashli nekada u situaciji da vam je van domashaja sve shto volite?

ja se trenutno nalazim na milion kilometara od moje devojke, kompa, muzike, prijatelja, teretane i novog sada

Verujesh li mi brate da u poslednjih par dana zelim da dodjem u tu situaciju. Da se potpunom odsechem od sveta i odem nekih nedelju dana negde gde me niko nezna, gde nikog netju chuti i sl.

Znachi tolko me ozrachila ova godina da je to nevidjeno...

Link to comment
Share on other sites

Bio sam u pravoj depresiji jednom, i to zbog toga shto sam ostao bez posla i gajbe u stranoj zemlji (ne svojom krivicom shto je josh dolilo ulja na vatru)... Jebiga nije lako. Ali sam zato to preziveo i shvatio da sve zavisi samo i iskljuchivo od mene - ako ne zelim neshto da radim, niko me nece naterati, ako zelim da isplivam iz sranja, isplivacu.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...