Jump to content

nervoza, smorenost, depresija


Recommended Posts

deshava mi se to chesto,ali je to obichno kad ne radim nishta, tj kad imam dosta slobodnog vremena. A shto se tiche leta, uvek znam da ce da bude sranje, pa se onda obradujem kad ima shta da se radi/negde da se ide/ sa nekim da se bleji.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niste mi jasni, posebno atomic.

Kada su moji palili preko na 4 godine, ja sam poludeo jer nisam mogo da idem (mada je i ovde bilo super).

A kad sam isao tamo na par meseci, padao sam u depresiju kad se vratim ovde. :)

Alo lage, u nemackoj si...skokni bar do Berlina :)

Ocigledno da nemas prijatelja ovde u Srbiji,pa si zato poludeo.

that's my problem. imam visoka ocekivanja, i onda se izbedacim kada ne bude onako kako sam zamislio.

Da razumem te.Ali zato - nema ocekivanja -> nema razocaranja.

Veruj mi,mnogo bolje prodje kada se ne nadas nicemu.Moze cesto da se desi da ces se prijatno iznenaditi.

Link to comment
Share on other sites

Ja ponekad zbog devojcice. Onda malo gledam njenu sliku, shvatim neke stvari (da izgleda ko da su je pravili po mom zamisljanju idealne devojke+da je volim :) i krenem da se smejem sam sebi. Zato sto sam, sto bi reko Cizra, zaljubljen ko svinja. :)

Sto se tice inostranstva, putovanje negde mi je zivotna zelja. Rado bi se menjao sa nostalgicarima. Mozda bi posle promenio misljenje, ali sada bi ugrabio svaku priliku.

Link to comment
Share on other sites

Ja ponekad zbog devojcice. Onda malo gledam njenu sliku, shvatim neke stvari (da izgleda ko da su je pravili po mom zamisljanju idealne devojke+da je volim :) i krenem da se smejem sam sebi. Zato sto sam, sto bi reko Cizra, zaljubljen ko svinja. :)

Sto se tice inostranstva, putovanje negde mi je zivotna zelja. Rado bi se menjao sa nostalgicarima. Mozda bi posle promenio misljenje, ali sada bi ugrabio svaku priliku.

dve male ispravke :

1. ch1zra

2. kao njasvi [:D]

btw, i ja sam atm na nekoj nuli.. mozda mali minus, ali podnosljivo... bice uskoro veliki plus [;)]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Nakon vishesatne analize moj psiholog i ja smo dosli do zakljucka da svi patite od hronicne depresije, tako da bih vas sve zamolio da posetite KBC Dragise Misovic na dedinju i ispricate opsirnije o vashim problemima doktorki N. Bradic, hvala.

prekinite da smarate sa "jadan ja" topicima i neznam ni ja cime, svi na lecenje u TIRsHOvu odmah, samo prebacujete negativnu energiju na ostatak foruma, koji vam je kurac?! Sada zato sto se jednom liku spustilo nebo, mora ostatak da pati, i tako on jedino moze da se oporavi, tako sto prenosi negativnu energiju na druge ljude ispoljavanjem trenutnih osetjanja, super je tom liku, ali ja sam se smorio i sada jebeno moram da se setim kako pre neznam ni ja kolko leta sam bio na nekom 5om mestu, razmishljajuci sta rade ljudi u srbiji.......

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

pa, da se sad nisi nasmejao, mozda bi i upalilo.. ali posto se kezis, znaci da je sve oke..

tako da trt [:D]

upalilo sta?, nasmejao sam se, zato sto sam se osecao nekako pobednicki nakon svih mogucih napushavanja od strane moje razredne, i na kraju je saznala istinu od profesionalnog psihologa, kekekeke, samo da ste videli kako je zena od 40 godina ispustala dushu i izvinjavala i blamirala pred celom skolom nakon sto je saznala uzroke mog ponasanja [:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Sve vishe me plasite!!!

Leto je ubedljivo najbolje godisnje doba polugole curice , plaza , izlasci , cuga ,ortaci , more , exit ZLO

A sto se tice skenjavanja - jako jako retko mi se desi mozda jednom u 6 meseci , uglavnom sam stalno sretan , nasmejan , i jedva cekam sutra da bude bolje od danas/juche.

Jedino izuzetci su raskid/svadja/ispala od strane ribe neke.

Link to comment
Share on other sites

pa ajde onda.. mojne samo da kenjas u prazno.. daj da widimo

spomenucu samo nekoliko osobina, cisto da imash ideju, a verujem da ce ovde mnogi sa foruma prepoznati sebe...

osecaj socijalne neprihvacenosti, strah od neuspeha, suicidalne ideje, bezanje od realnosti, strah od menjanja drustva/okoline.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Sve vishe me plasite!!!

Leto je ubedljivo najbolje godisnje doba polugole curice , plaza , izlasci , cuga ,ortaci , more , exit ZLO

A sto se tice skenjavanja - jako jako retko mi se desi mozda jednom u 6 meseci , uglavnom sam stalno sretan , nasmejan , i jedva cekam sutra da bude bolje od danas/juche.

Jedino izuzetci su raskid/svadja/ispala od strane ribe neke.

ma super si ti , to se zove bezanje od realnosti, zapravo ne zelish da razmishljash o problemima, to je ono sto sam i ja radio, mozda i josh uvek radim, ali nikad nisam imao hrabrosti da pogledam "sta sutra?", zato sto je to jebeno prazno, JEDNO VELIKO NISTA.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

osecaj socijalne neprihvacenosti, strah od neuspeha, suicidalne ideje, bezanje od realnosti, strah od menjanja drustva/okoline.

hmm.. ae ovako :

1. osecam da sam drustveno neprihvacen, i drago mi je... uvek sam bio u nekom solo 3pu... i najvise volim kad me niko ne dira.

2. svi se boje neuspeha, samo je fora nauciti da nece doci kraj sveta ako dozivis neuspeh. i to sam naucio [:D]

3. svi ponekad imaju takve ideje, ali naravno, kao i kod prethodne stavke.. uostalom, evo ti pa citaj

4. ovo ne kontam.. sta, kad te neko/nesto iznervira/uplasi/stagod ti utripujes kako si na plazi, cirkas neki koktel/piwo ???

5. ovo je normalno, ali u granicama. ali, posto sam ja takav kakav sam (stavka 1), ocigledno nisam kompetentan da pricam na ovu temu. tu trebaju da odgovore neki mladi i urbani drugari sa foruma.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

errr , pa ja sam rekao da jedva cekam sutra , i nikad nisam bezao od problema bilo kakvih , e sad drugo je to sto nemam problema , uostalom ni ne znas me a prdis...

I sto leba ti bezanje od realnosti , pojasni.

i dada, zalazimo u filozofski deo [:D]

evo ovako, sta vidish oko sebe.... ja vidim ljude bez nogu na ulicama mrshave ko cackalice , a nemaju leba da jedu. Vidim kako klinac od 15 godina vadi magnum na parkingu i raznosi koleno veoma dobrom mladom kosarkasu koji ga je prebio zato sto je jebeni klinac razbio glavu ribi pepeljarom..... vidim kako se ljudi masovno ubijaju zbog prekopotrebnih resursa, vidim kako ljudi daju svoj zivot zbog neke religije, vidim kako mi upaljena elisa camca prolazi pored glave u plicaku dok je dno camca preko moje glave, i onda se pitam, e jebote zasto ja nisam ostao bez glave, umesto sto je decko od 18 godina ostao bez mesa na kolenu i sa smrskanom hrskavicom i pola koske, koji bi uradio nesto u svom zivotu, koji je bio dovoljno jak da se zaleti na malog degenerika od 15 godina koji je imao pistolj koji ima cev dovoljno siroku da ti stane prst, zasto?

zato sto bog ne postoji , zato sto je religija isto bezanje od realnosti, zato sto bi malo ljudi izdrzalo bez vere u ovom svetu , u prevodu to bi bile zivotinje.

E sada, ako mi ti kazesh da tebe ne zanima sta se desava u svetu, to znaci da si zivotinja, a ako mi kazesh da pokushavash da ne razmishljash o tome , to znaci da bezish od realnosti.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

onda sam ja zivotinja.

boli me kuraz za tog kosarkasa, i za tebe, isto kao sto i tebe i njega boli kurac za mene... a ako vas ne boli, onda imate problema.. jer da je manje ljudi koji stalno brinu tudje brige, svet bi bio mnogo lepse mesto.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

4. ovo ne kontam.. sta, kad te neko/nesto iznervira/uplasi/stagod ti utripujes kako si na plazi, cirkas neki koktel/piwo ???

jeeeste sad , hahahahahah , znaci ulepsao si mi vece [:D]

ma gledaj, bezanje od realnosti ti je ovo sto upravo radimo .... mislim blejanje na forumu do 5-6 ujutru da bi onda prespavao ceo dan i tako opet blejao bezveze. Neznam sta sam sve sad mogao da uradim po kuci.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

i dada, zalazimo u filozofski deo  [:D]

evo ovako, sta vidish oko sebe.... ja vidim ljude bez nogu na ulicama mrshave ko cackalice , a nemaju leba da jedu. Vidim kako klinac od 15 godina vadi magnum na parkingu i raznosi koleno veoma dobrom mladom kosarkasu koji ga je prebio zato sto je jebeni klinac razbio glavu ribi pepeljarom..... vidim kako se ljudi masovno ubijaju zbog prekopotrebnih resursa, vidim kako ljudi daju svoj zivot zbog neke religije, vidim kako mi upaljena elisa camca prolazi pored glave u plicaku dok je dno camca preko moje glave, i onda se pitam, e jebote zasto ja nisam ostao bez glave, umesto sto je decko od 18 godina ostao bez mesa na kolenu i sa smrskanom hrskavicom i pola koske, koji bi uradio nesto u svom zivotu, koji je bio dovoljno jak da se zaleti na malog degenerika od 15 godina koji je imao pistolj koji ima cev dovoljno siroku da ti stane prst, zasto?

zato sto bog ne postoji , zato sto je religija isto bezanje od realnosti, zato sto bi malo ljudi izdrzalo bez vere u ovom svetu , u prevodu to bi bile zivotinje.

E sada, ako mi ti kazesh da tebe ne zanima sta se desava u svetu, to znaci da si zivotinja, a ako mi kazesh da pokushavash da ne razmishljash o tome , to znaci da bezish od realnosti.

Na kojim si drogama dok ti ovavke "rime" ispadaju iz mozga [;)]

Link to comment
Share on other sites

onda sam ja zivotinja.

boli me kuraz za tog kosarkasa, i za tebe, isto kao sto i tebe i njega boli kurac za mene... a ako vas ne boli, onda imate problema.. jer da je manje ljudi koji stalno brinu tudje brige, svet bi bio mnogo lepse mesto.

pa o tome ti pricam , zbog ljudi kao sto si ti zivimo gde zivimo, zato sto tebe boli kurac sto si bacio koru od banane na ulicu, zato sto te boli kurac sto ti je komsinica nestala na 5 dana , zato sto te boli kurac da operesh ruke nakon sto pishsash, zato STO SMO MI SVEMOCNI SRBI BRACA NAJBOLJA , jesmo braca ali nas boli kurac za bratstvo...

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...