Jump to content

Zaljubio sam sem a jos uvek sam nevin :(


Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ mario

brate, to ti se deshava zato sto ne idesh po pravilu, prvo se zadovoljava zensko pa onda musko, znaci morash da je istroshish na naki nacin, makar to trajalo 2-3 sata ili vishe, znaci predigra , ljubljenje, zhvalavljenje itd itd, posle kada krenes da je zadovoljavash na standardni nacin onda pokusaj da mislish na masovne grobnice i/ ili neke grozne stvari da bi mogao da istrajesh, nakon toga necesh imati potrebe da je zadovoljavash po drugi put, ako se desi da morash nekim slucajem da uradish ponovo, idi do wc-a ispishaj se, umi se, pa aj jovo nanovo, ako josh i to nije dovoljno, reci devojci da prekine da koristi narkotike i/ ili ti kreni da ih koristish, mada ja glasam za ovo prvo [:)]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ali to sa masovnim grobnicama, gladnom decom i oljom beckovic mi nikad nije bilo jasno. jeste li vi doshli da jebete ili da gledate vesti?

mmm to je samo antistimulacija za zavrshavanje jednog veoma prijatnog procesa... umesto da ga zavrsish, samo ga prolongirash sa par neprijatnih flesheva... neznam sta fali ninfomaniji, al ajde.

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

E takve odgovore volim :)

Evo ovako, najvishe je pogodila Dz [:)]

Najvishe je promashio ghost [:D]

Mlad sam jos... tako da nije sramota reci da sam to radio samo sa jednom ribom, ali mnogo, mnogo puta... Znamo se jos od prvog razreda ( i tad smo imali neke akcije [}:)] )

Dakle, zasto je Dz bila najbliza... zato sto je rekla da mislim da radim nesto pogresno... Naime, nikad nisam bio u vezi sa dotichnom... to je vishe bilo "drugarstvo", a imao sam utisak celog zivota, ma bio sam siguran 100% da se ja njoj strasno svidjam iako mi to nikad nije rekla, ali je pokusavala mnogo puta onako izokola da dodje do teme... a ja sam naravno tu temu izbegavao... A i poznavali su nam se roditelji... ziveli jedno preko puta drugog... Bilo je rizichno mnogo puta da neko ne sazna... Znam da zvuchim kao totalni idiot i kreten, mada se nije ni ona nikad zalila na ovakvu "vezu" [;)] Znala je kad imam vezu i nikad joj to nije smetalo ( bar nije to pokazivala ), ja sam znao kad ona ima tako da...

Zasto je Ghost pogresio... pa zato shto je rekao potpuno suprotno od onog sto je stvarno bilo :)

Dakle predigre su bile jako duge, najchesce su bile oko 2 sata... nekad i po 3... Uvek je bilo ok i njoj i meni, ali jednostavno posle toga... ona bi da razgovaramo,ne, znachi ne trazi sex, bilo joj je dosta... Verovatno je htela nesto vishe od toga, ali stvarno nikad nisam nishta prema njoj osecao... mozda sam od toga bezao... Preselila se... Nisam je video godinu dana... chujemo se ponekad i to je to... Neznam kako bi to bilo sad...

Eto. My life story [:D]

Link to comment
Share on other sites

Sjajan topik =)

Secam se kad ja prcao prvi put. Riba je mislila da je zajebavam da mi je prvi put pa nisam imao problema. Ah kako sam bio dobar, mlad, lep i zgodan [:D]

A sad mi ne veruju da sam ikad jebao [roflmao]

Hahahahahaha :))

kruko ftw :)

I kurgan nije normalan :)

Svi ste vi ludi :)

Isti fazon i kod mene, ta devojka verovatno ni dan-danas ne veruje da mi je to bilo tad prvi put, sto je najgore ono bas je bila u fazonu da se i nadrka zato sto sam je jelte "lagao".

Ali raznih nas ima kaj ne ?

Link to comment
Share on other sites

U principu svako moze da se valja u krevetu 2-3 sata. No po meni je najbolji spontani sex gde se sve desi za pola sata.

slažem se 101%

al kad si mlađi (ili kad si ćile :P), uvek si u balonu sa dokazivanjem da si mnogo dobar, da si je odvalio, itd..

ima maraton svojih prednosti, kao i sex na ex, al ne treba forsirati ni jedno ni drugo, nego kako ti kad odgovara.

Link to comment
Share on other sites

Strava...

Na ovom forumu bre sve sex maratonci, isqusni likovi koji mogu celu noc, bla, bla, la, la [:D]

U principu svako moze da se valja u krevetu 2-3 sata. No po meni je najbolji spontani sex gde se sve desi za pola sata.

Pa i ovo je kod mene bilo spontano... ta 2-3 sata... Zato sto uvek kad dodje kao nece, a na kraju se uvek isto zavrshi :)

Link to comment
Share on other sites

slažem se 101%

al kad si mlađi (ili kad si ćile :P), uvek si u balonu sa dokazivanjem da si mnogo dobar, da si je odvalio, itd..

ima maraton svojih prednosti, kao i sex na ex, al ne treba forsirati ni jedno ni drugo, nego kako ti kad odgovara.

a shta ti prcanje pretvarash u simfoniju pa se divish "muzici" [roflmao]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...