Jump to content

Zanimljiv replay :)


Recommended Posts

to su ti majti ghulovi koji biju tier 3 medvede! bez frezyi-a -.-

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

vidi se da nije neki ex igrac cim mi pao hero na creepovanju:(

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Smorio sam se chekajuci da misha odgovori, pa sam pogledao rep :))

to su ti majti ghulovi koji biju tier 3 medvede! bez frezyi-a -.-

Imao je frenzy.

Pa dobro i da se hvali opet...Nisam gledao replay ali ocigledno elf nema ni gram mozga cim je izgubio od ghoulova...

Odgledaj replay.

vidi se da nije neki ex igrac cim mi pao hero na creepovanju:(

Ne lupaj, OMA.S.Jack je veoma dobar igrach, jedan od najboljih bugara.

Link to comment
Share on other sites

Ovo mu dodje kao nesto sto se prica unucima,u fazonu:kad sam ja gazio ghoulovima mecke.... :) respect

Ipak ne mogu da se otmem utisku da le lik noob,ili mu samo nije bio dan(ili jutro,je li :)

koji ce mu krasni BeastMaster??????????Da se nije zajebo pri kupovini?

:)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Sleep i cao mozak,koja je vajda od sleepa kad ce ga dispelovati dryade?a treba ti jako ta nova...

Ta Rangerka treba da bije da bi koristila za bilo shta, a ako non-stop spava ne mozhe bash nishta da uradi. On te usleepuje, prvo si neunishtiv jedno 2.5 sekundi, pa dok ti kliknesh dispel i sa delayem od jedne sekunde on dispeluje, stici cesh da udarish jednu jedinicu(i to neku random), i chim kliknesh na bilo shta, stizhe novi sleep, jer je cooldown 5 sekundi. A ne zaboravi da te u isto vreme kolje 20 ghoulova koji imaju DK-ovu auru i frenzy, i ulete u tvoju vojsku za chas, a ti njemu ne mozhesh da ubijesh skoro nishta ako idesh na medvede, jer su debele mrcine i ne mogu da se pokrenu, i nema shanse da u jednom trenutku vishe od 3 tvoje jedinice biju jednu njegovu, pa on mozhe da izmicruje opushteno, i josh ga od nazad lechi statua(2 u ovom sluchaju da se pokrije cela bitka), i onda i kad uspesh da mu skinesh neki helt, eto scroll-a of healing.

Protiv ovoga pomazhi samo high level panda i/ili warden.

Link to comment
Share on other sites

Ta Rangerka treba da bije da bi koristila za bilo shta, a ako non-stop spava ne mozhe bash nishta da uradi. On te usleepuje, prvo si neunishtiv jedno 2.5 sekundi, pa dok ti kliknesh dispel i sa delayem od jedne sekunde on dispeluje, stici cesh da udarish jednu jedinicu(i to neku random), i chim kliknesh na bilo shta, stizhe novi sleep, jer je cooldown 5 sekundi. A ne zaboravi da te u isto vreme kolje 20 ghoulova koji imaju DK-ovu auru i frenzy, i ulete u tvoju vojsku za chas, a ti njemu ne mozhesh da ubijesh skoro nishta ako idesh na medvede, jer su debele mrcine i ne mogu da se pokrenu, i nema shanse da u jednom trenutku vishe od 3 tvoje jedinice biju jednu njegovu, pa on mozhe da izmicruje opushteno, i josh ga od nazad lechi statua(2 u ovom sluchaju da se pokrije cela bitka), i onda i kad uspesh da mu skinesh neki helt, eto scroll-a of healing.

Protiv ovoga pomazhi samo high level panda i/ili warden.

Samo sto ce bilo koji igrac koji ima 3 grama mozga izvuci bar 1 chimaeru i gg gulovi,to ti je kao da trese svake 2 sekunde chain.Ovo za cooldown od 5 sekundi nije tacno,i da jeste nije DLov mana kapacitet 1233300 pa da ima non-stop sleep,Na lvl 2 sleepu imas max 4 sleepa zajedno sa hilom statue za manu.Taj sleep traje duplo manje na heroje nego na jedinice.OK,jesu gulovi sa frenzyjem vrh kad ti ulete u vojsku,ali veruj mi da 10 ghoulova koliko obicno UD izvuce ili cak i 20 kao sto ti kazes,lako ownuju 5,6 medveda + 4,5 dryada sa onim stafom za TP.I pored 2 skrola za heal,invulnerability pot za pandu+mana pot i imam fire breath non-stop.Jesu medvedi spori ali uporedi im damage vs damagea ghoulova=1-1 medvedi imaju negde 50 +roar oko 60 damagea,mozda +-,a 1-1 ghoulovi imaju 16 damagea.Udaraju 2,neka bude i 3 puta brze ali opet medvedi nadoknadjuju to+ghoul sa 2 skrola umre od 3 breatha zajedno sa damageom koje nanose NE jedinice.Znaci bez 4 destroyera sa manom ne mozes ubiti medvede...

Link to comment
Share on other sites

zeroxe dl moze da baci nekih 5-6 puta sleep na lvl 2.

e sad da je lik izvukao 5 chimera nije vuduman mutav ima 2 crypta tonu kesha

lako se izvuku 10 gargova, gholovi neka riknu on se prebacio na mass garg i opet nista mu ne moze elf.

ne moze 5-6 sleepova igrao sam sa njim oko 239847298472983 puta.Kad ovaj izvuce 10 gargsa,sto uopste nije lako na brzinu,ovaj ce pustiti pandu 1,2 BoFa i DH sa orbom i GG za 4 sekunde svima gargsima.Plus ce krenuti mass hipogrifa...elf>ud veoma lako

Link to comment
Share on other sites

ne moze 5-6 sleepova igrao sam sa njim oko 239847298472983 puta.Kad ovaj izvuce 10 gargsa,sto uopste nije lako na brzinu,ovaj ce pustiti pandu 1,2 BoFa i DH sa orbom i GG za 4 sekunde svima gargsima.Plus ce krenuti mass hipogrifa...elf>ud veoma lako

Jbt, odgledaj vishe jebeni replay, i nemoj da seresh dok to ne uradish. Ne znash ni kako se partija odvijala, svi se ubishe da te demantuju, a ti i dalje po starom.

Link to comment
Share on other sites

decko prica u globalu nije ni pogledao rep.

zeroxe samo cu ti reci nikako nisi upravu iole igrac koji ima mozga ima hotkeyeve za zgrade i cim vidi chimere za vreme pegle posto ima 1902983901823 golda jelte pocne da stanca gargove i ti dok pobegnes ili sta god vec imas 2 garga gotova i jos 2 koja su na pola i dok on dodje do tebe imas ih vec 4 i dolaze jos 2, 2 tower-a dignes i kraj. mora da se povuce jedino ako je 100x bolji od tebe i ti ne znas da pomeris jedinicu.

mass ghouls>elf-a lagano.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...