Jump to content

Hitno potrebna pomoc


Recommended Posts

Znachi, igram na XPAMU neki turnir, imam 3 orca u grupi... mrzim mirrore i retko igram protiv orcova, tako da nisam nesto izvestio mirrore. Igram vecheras oko 9, ako mozete do tad da postujete koja 2 heroja da pravim, koliko gruntova da vadim, dal' da pravim 2 beastery-ja, dal' da vadim neke spell castere, da pravim catapulte. Mozete da zatvorite topic posle 9, samo mi do tad treba pomoc.

Pls, dajte neke savete i ako moze po mapama da mi kazete koje heroje da pravim.

thx

Link to comment
Share on other sites

Sharky ne bih se slozio sa tobom,ja bih rekao da kad igras tavern mape uvek idi fire lorda jer ce vrlo lako izmasovati spawnove u miroru,ako on ide SH,ti odmah tower rush.Ofc na echou i 2r idi Bladea jer je mnogo korisniji na malim mapama.I uvek skautuj expo,cim on krene odma sjebi,jer ce bezveze baciti pare,a ti posle dobijas opusteno ;]

Link to comment
Share on other sites

Sharky ne bih se slozio sa tobom,ja bih rekao da kad igras tavern mape uvek idi fire lorda jer ce vrlo lako izmasovati spawnove u miroru,ako on ide SH,ti odmah tower rush.Ofc na echou i 2r idi Bladea jer je mnogo korisniji na malim mapama.I uvek skautuj expo,cim on krene odma sjebi,jer ce bezveze baciti pare,a ti posle dobijas opusteno ;]

Kakav bre blade na 2r, shta je s' tobom? njega treba uzimati samo na mapama sa fontanom, i onim gde mozhe lako ga izglodari protivniku creepa, ili da ocreepuje sam.

A za to sa FL-om se slazhem da je do jaja, ali treba i sachuvati firespawn-ove od instant focusa, shto je zajebano.

1 beasteri je dovoljan. Ako imash exp napravi josh 1.

Link to comment
Share on other sites

Kakav bre blade na 2r, shta je s' tobom? njega treba uzimati samo na mapama sa fontanom, i onim gde mozhe lako ga izglodari protivniku creepa, ili da ocreepuje sam.

A za to sa FL-om se slazhem da je do jaja, ali treba i sachuvati firespawn-ove od instant focusa, shto je zajebano.

1 beasteri je dovoljan. Ako imash exp napravi josh 1.

na 2r sa blejdom mu samo juris FS-a i najverovatnije ces ga ubiti,plus iskripujes lvl3-uzmes lvl 2 wind walk,i posle sh sa hexom(primarnim),ensnare i samo hero nuke,znaci nikada nisam izgubio orc miror na 2r sa ovim,zato sam i rekao...2r je uska mapa i nema gde da bezi

Link to comment
Share on other sites

na 2r sa blejdom mu samo juris FS-a i najverovatnije ces ga ubiti,plus iskripujes lvl3-uzmes lvl 2 wind walk,i posle sh sa hexom(primarnim),ensnare i samo hero nuke,znaci nikada nisam izgubio orc miror na 2r sa ovim,zato sam i rekao...2r je uska mapa i nema gde da bezi

Shta ima da bezhi, okrene se i ubije te :)

Link to comment
Share on other sites

4 ridera ti uopste ne trebaju, 2 su dovoljna !!!

uvek imaj 2 ridera, a ako hoces da vidis kako gruntovi siluju ridere ti pravi vise :D

nemoj da se zavaras mozda ga iznenadi sa windrider-ima. jer mozda nece praviti baraku neko prvo unaprediti glavnu pa tek baraku mad je moguce da ce tada praviti kodobeast. u svakom slucaju tada mu je blademaster prvi heroj

Link to comment
Share on other sites

u redu... al ajd objasni sta ce ti 4 ridera ???????????

Ocesh li prestati da pishesh po 10 nepotrebnih upitnika? Hvala!

Da bi mogao da ubijesh protivnichkog heroja, treba ti bar 4 raidera da bi on stajao u mestu svo vreme, ako ima pun helt. Ako ima kodo-beastove, raideri im prave 150% damagea, pa i njih lako ubijesh. Takodje kad ti se protivnik zalece masom vojske, ti mu npr ensnarujesh 2 grunta dok josh nisu ni prishla(i oni su van bitke po 12 sekundi koliko traje ensnare) a onda vezhesh josh 2 jedinice koje cesh da bijesh. I uz to ako on ide na

expanziju, ili ima isturene zgrade, najlakshe cesh ih ubili raiderima.

Dovoljno razloga?

Link to comment
Share on other sites

Ocesh li prestati da pishesh po 10 nepotrebnih upitnika? Hvala!

Da bi mogao da ubijesh protivnichkog heroja, treba ti bar 4 raidera da bi on stajao u mestu svo vreme, ako ima pun helt. Ako ima kodo-beastove, raideri im prave 150% damagea, pa i njih lako ubijesh. Takodje kad ti se protivnik zalece masom vojske, ti mu npr ensnarujesh 2 grunta dok josh nisu ni prishla(i oni su van bitke po 12 sekundi koliko traje ensnare) a onda vezhesh josh 2 jedinice koje cesh da bijesh. I uz to ako on ide na 

expanziju, ili ima isturene zgrade, najlakshe cesh ih ubili raiderima.

Dovoljno razloga?

prestigo si me u odgovoru. tacno tako ko je pametan pravice ih vise od 2 uostalom moguce je da ce ih ubiti

Link to comment
Share on other sites

Evo sam sad zavrshio... dobio jednu i jednu izgubio...

Ovu sto sam izgubio igrali smo na 2 pobede posto nismo mogli da se dogovorimo oko mape... Trebalo nam je 3 sata da zavrshimo jer nismo mogli da nadjemo normalnog hosta... On je iz Izraela... pa mu svuda laguje... onda on digne server pa meni laguje i tako... Popizdeo sam na kraju i rekao da me boli kurac ko ce da hostuje i odigro sam chisto da "odigram" i da izadjem iz ovog shugavog agd-a... Skuv'o sam se... Moracu da pitam za ostale mecheve da neko iz mojo-a instalira XPAM samo na 2,3 sata dok odigram preostale 2 partije... Ne mogu da igram vishe na ovim krshevima... Valjda ce neko hteti...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...