Jump to content

Par pocetnickih pitanja


Lonely Waya

Recommended Posts

Procitao sam brdo toga na ovom forumu i par stvari mi nije jasno.

1. Gde u BG-u mogu da kupim WoW? Sve sto sam video je da mogu za nekih 4k dindzi ali ne i gde.

2. Da li sa istim charom mogu da igram i na PvE i na PvP serverima? Mislim da ne mogu ali da proverim.

3. Ako ne mogu recite mi na kom serveru ima vise nasih ljudi i sta je zanimljivije (citaj teze)? Horda me zanima.

Hvala.

Link to comment
Share on other sites

pasto se tice kupovine nisam bas najbolje obavesten, al znam da je goran nabavljao wow (njegov broj mozes naci u nekom od topica --> use search :) a cinimi se da ima i u palatou al to bolje nek ti kaze neko ko je bolje upucen...

Sto se tice chara definitivno nemozes da igras sa istim charom na pvp i pve serverima jer su charovi vezani za server sto znaci kad jednom napravis lika na nekom serveru sa tim likom mozes samo na tom serveru da igras (nemozes da selis likove sa servera na server)

U principu pvp serveri su mnogo zanimljivi al i tezi za lvlovanje, ja sam licno igrao u pocetku na pve serveru al sad kad pogledam nebih se nikad tamo vratio, jednostavno nije to ono pravo :)

Sto se tice horde imas Dunemaul, al bi ti ja preporucio da napravis lika na ovom novom serveru (Haumarush) jer sad bas dosta nasih igraca krece tamo od pocetka i server je totalno nov, znaci nema high lvl likova jos i dobar je za pocetak...kad se srede malo ove liste cekanja sto ce se desiti za par dana....

Eh...da

Link to comment
Share on other sites

Ajde ja da ti odgovorim!

1.WoW imash u Xtreme-u na (U Knez Mihajlovoj)

Imash u Pyramid shopu (Na BG sajmu)

2.Ne

3. Ako mislish Hordu da igrash moj predlog Dunemaul!

Imash i novi Realm Humarush, ali sacekaj jedno 5-10 dana da se malo oslobodi server pa kreni da igrash!

Inace, ako si gledao topice po forumu mozda si primetio da na Humarush serveru pravimo guild, pa ako si zainteresovan prvo procitaj

ovo, a ovde mozesh da se prijavish ako hocesh da igrash sa nama!

Poz!

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Upravo tako ... Ja sam kupio WoW preko ortaka u piramidi u blokovima .

Shto se tiche likova ,Sauron ti je sve rekao.Glavna stvar u vezi pvp pve ti je , da na pve serveru mozes da iskljuchish pvp (player vs player) tako da suprotna strana (horda ili alijansa) ne moze da te napadne shto je malo glupo , gledano na realnost. Neki kazhu :"Ma to je do jaja , nema niko da te smara...".Znachi uglavnom ces ici i zavrshavati questove bez ikakvih problema da te neko smori onako da te ubija po pola sata , ali isto tako kada ti vidish nekoga , necesh moci da ga napadnesh ako mu je isljuchen pvp.Najgluplja fora na tom pve serveru je kad ti dodje 30 levela manji lik i krene da igra pred tobom , zajebava te (izvinite na izrazu) a ti mu ne mozesh nishta.Tako da ti toplo preporuchujem PvP server, josh plus tamo su skoro svi ljudi odavde.Na dunemaul-u ima dosta nashih likova , iako ja ne igram na njemu znam da su svi okej...Imash i ovaj novi server Haumarush , koji je pretrpan tako da ce na njemu moci lepo da se igra tek za 15-20 dana.

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...