Jump to content

haumarush


MiGsa

Recommended Posts

  • Replies 356
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vrlo je moguce da ce otvoriti josh jedan ili dva servera kad pochnu ljudi da se zale da je nemoguce igrati na ovom serveru...

posle preko 20 topika oko extra high novog servera i queue od oko 4-7k konachno se javio neko iz blizzarda i to na ovaj nachin: na pitanje da li tje otvarati ovih dana josh neki server da rasterete queue recheno je "No." a na pitanje shta tje blizzard da radi povodom ovakvog stanja na novom serveru odgovorili su "There will always be different opinions on this. Let's just see what happens.".. hahha! =)

Link to comment
Share on other sites

realno ko je stigao ispod 1500 potrudice se da ne napusti

a ja koji sam bio 5000-ti malopre sad sam 4700-ti i kaze mi 100min...

da... i onda je chkolada zavila mrmota u palachinku

ma oni su rasteretili ostale servere

a za ovaj shta ih boli tuki

Edited by pimpin`

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

i umestro da me proda centrala to je uchinio sezampro...krv i smrt svima u sezamu, izbacilo me iz qua idem da se smirim...

au bedak ... shit happens.

ja cu da probam posle 20h ... ako bude veliki red, idem da igram za maina ... na tom novom cu da igram tek kad se situacija ustalo, i bude neki normalan queue ( posto ce cekanja sigurno da bude ... )

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

kao shto sam rekao vetj 10 puta, nema shta da odustajesh.. pa nije greda da pochesh sa nama, koji tjemo da trpimo queo od 1-5k, ni za par dana kada se unormalizuje server i queue bude normalan. samo opushteno.. igraj na drugom serveru or something, izadji napolje i seti se kako je imati pravi zivot po poslednji put! [:D] [:D] [:D]

Nije brate u tome problem. Razumijem ja o čemu priča

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...