Jump to content

haumarush


MiGsa

Recommended Posts

  • Replies 356
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

baj d vej, meni sada na 2700. kaze da tju chekati 370 minuta.. hahaha =) zanimljivo. bash ono shto je kole rekao, shto smo blizi ulasku to tjemo vishe chekati, jer niko nije lud da izadje tamo kada dodje ispod 2500. na queue jer zna da ga posle cheka red od 5-7k ljudi! :/

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ortaku razbio glavu sa tanjirom kad mi obriso lika u Diablu

au, bolje da ne pricham ja shta radim kada se iznerviram zbog igrica! =)

par zanimljivih situacija: dok sam igrao kanter redovno sam gadjao ortake pepeljarom ili stolicom, dok sam igrao wc3:tft jednom sam bacio fotelju na staklena vrata od terase u stanu, kada me gankuju u wowu ne zelish da me vidish =)) i tako..

Link to comment
Share on other sites

au, bolje da ne pricham ja shta radim kada se iznerviram zbog igrica! =)

par zanimljivih situacija: dok sam igrao kanter redovno sam gadjao ortake pepeljarom ili stolicom, dok sam igrao wc3:tft jednom sam bacio fotelju na staklena vrata od terase u stanu, kada me gankuju u wowu ne zelish da me vidish =)) i tako..

ovo je za svako postovanje!:)

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

Znaci opisacu sada detaljno situaciju:

Igrao sam Diablo par sati svaki dan na Battle net-u i jedno vece dosao moj ortak da mu pokazem Diablo i napravim mu ja druida i on pocne da igra i bilo je negde oko 6 ujutru budi me on i kaze e brate izvini ja ti obriso lika znaci u toj sekundi sam zgrabio tanjir sa stola i opalio ga po glavi znaci decko je stojao nije mogo da veruje sta se desava....Par dana me je izbegavao na ulici ali sada je sve ok posledica od udarca nema!

Link to comment
Share on other sites

Znaci opisacu sada detaljno situaciju:

Igrao sam Diablo par sati svaki dan na Battle net-u i jedno vece dosao moj ortak da mu pokazem Diablo i napravim mu ja druida i on pocne da igra i bilo je negde oko 6 ujutru budi me on i kaze e brate izvini ja ti obriso lika znaci u toj sekundi sam zgrabio tanjir sa stola i opalio ga po glavi znaci decko je stojao nije mogo da veruje sta se desava....Par dana me je izbegavao na ulici ali sada je sve ok posledica od udarca nema!

hahahahhahhahahahah [:D] [:D] [:D] zamisljam situaciju kako ti lik izgovara "sorry bate izbrisao sam ti lika", ti hvatash tanjir.. i udarac tanjirom o glavu onako usporen a-la-matrix fazon... hahahhaha =)) dechko nije znao shta ga je snashlo ... pa i ja bih te izbegavao, for eternity! [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...