Jump to content

haumarush


MiGsa

Recommended Posts

  • Replies 356
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma bio sam ja danas online negde do 4 kad me diskovalo....sto se tice nikova jbg na kraju je ispalo retardirano, ja cu veceras (ili sutra ujutru najkasnije) online pa cu ih sve pobrisem, ono iz najbojle namere ispade sranje...

e da kole ako naletim an techa ja cu mu prebaciti tvoj, ja sam ga danas video al bukvalno sam stigao da mu kazem cao pre nego me diskovalo, a i tek sam kasnije procitao da treba da mu prebacim nick, mada i ovako nebih stigao...

Neznam ja licno razmisljam da iskuliram ovaj server par dana, mislim jbg ako svaki put moram da pustam komp 4 sata pre nego sto ocu da igram da se loguje onda jbg....ono sacekacu dok se stvari srede ili da barem lista opadne na neki normalan broj (ono 100-200 ljudi max) pa cu onda da pikam normalno..

Sto se tice ovog da nema dovoljno kripova ja sam danas skoro sasvim normalno radio questove i nisam imao nekih vecih problem sa kripovima...doduse ne ide sve bas sve glatko negde mora po malo da se priceka al nije uopste tako strasno (barem u ovim zonama do 12tog lvl-a) jedino sto je za mene problem je cinjenica da je lista cekanja ipak predugacka za neko lepo igranje....

Edited by Sauron

Eh...da

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...