Jump to content

Recommended Posts

After a lot of rumors and discussions yesterday, inCup Admins used the time until now for further investigations and we finally came to the result that SK.Zacard, who is a good friend of mouz.Romeo, played his third half-final game on Treasure Island. Due to all obvious facts we decided to set a second, clear signal after the kick of Sujin against cheating, acc-sharing and all other kings of abuse during inCup tournaments and announce officially that both players will be banned from the current Summer Season.

InCup's aim is to provide fair and equal conditions for every player and any actions against the tournaments rules will be jugded with all necessary consequences, no matter about famous names or clantags. Finally I want to say thank you to everyone who helped to prove the supposition such as Grubby, the inWarcraft Replaystaff and especially g-FM.Feanor. Additionally I have to say sorry to all players who suffered under the actions of those two players, especially HeroGhoul.

Ovde je c/p nekih izjava u vezi sa varanjem SK.Zacarda i mouz.Romea.Posto svi znate da ovo prevedete ,samo cu reci da nisam verovao da jedan Zacard i jedan Romeo koji su proGameri mogu da na ovako jadan nacin probaju nekoga da izbace sa turnira...Ako se to desi od ovakvih igraca,sta treba ubuduce ocekivati u inCupu?Da igraju Grubby npr.i kad ispadne uzme Zerterov,Rotterdamov,Snodeov acc i nastavi opusteno...stvarno lol...

Link to comment
Share on other sites

tt zerox pise se kinds an ne kings of abuse...pa su normalni idioti  jedni...

ok jel su tebi cale i keva brat i sestra ili? (joke)

pise lepo da je c/p -copy/paste,sto znaci da nisam ja pisao nego neko drugi a ja samo stavio ovde da ljudi vide ovo djubre...sad treba svi nasi igraci kojima je frka da li ce da prodju da daju meni da im igram..eh...^^

Link to comment
Share on other sites

jeste smorio, ali su smorili i ti koreanci u incupu, menjaju accove i sharuju ih, plus stalno kukaju oko hosta.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Stvarno su smradovi, nije im dosta shto zaradjuju na koreansik tourovima, pa cheatuju da bi uzeli i sve evropske... neka idu tamo gde im je mesto, em imaju mnogo vishe tourova od nas, em su mnogo bolje platjeni... ali ipak zanimljivije je kada icup uzme neki koreanac, Grubby je vec smorio -.-

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

pa ok

mislim...

sta uhvaceni su sa rukom u tegli meda... pa sta sad

smak sveta.... kao da drugi to nisu radili..

Jeli njihova krivica veca zato sto su progameri i "world stars" pa cemo ih sada razapinjati na krst...

Vec su kaznjeni diskvalifikacijom... i sta sad?

Kad je pre mozda mesec dana vladica shareovao acc za yurijem (koji je UMESTO VLADICE pobedio Suboshija) onda ste ga podrzavali i zezali se u stilu "kako su ga zajebali i sl." zato sto su u pitanju nasi ljudi verovatno, ili zato sto ih znate - pa je bilo ok...

E, kad to radi neko drugi onda Uuuuuuuuuu...

pih... kako ste dvolicni

[:)]

ONE & ONLY: XWOLF

Link to comment
Share on other sites

kako mogu biti 100% sigurni da je igrao neko drugi? ako niko nije squelchovao romea ili ako je ovaj igrao sa istog kompa (a u ostalom ko mu brani da menja komp?!) ,jos obojica orkovi, i sta sada oni kao gledaju bindovi itd, ono bas glupo i onda kao naknadno nesto dokazuju

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

jeste grubi stvarno svugde tura nos, voli puno da filozofira i isteruje pravdu, bio sam prisutan na eswc-u kad su mu rekli da igra svoj prvi mec protiv ne znam koga na main stage-u cemu se on zestoko protivio uz obrazlozenje "zasto ja da igram na main stage-u kad ja nisam ni nosilac a necete da se igra partija 2 nosioca (neka druga random) na main stage-u" i onda kad su ga na kraju ubedili da ide tamo i igra onako ljutito se popeo i bacio mouse pad negde sa strane i misa nesto lupio o sto onako sve ljuto :)

Link to comment
Share on other sites

iskompleksiran je mnogo,misli ako je najbolji wc3 igrac da moze da smara svakoga,pogledajte replay na echou CW je bio 4K-vs-x6,host ga nakraju kikovao iz partije zato sto mu je srao nesto :)),ali ovako iz replayeva nikada ne bih rekao da je smarac neki...najjace mi je da gledam chat furyja,toda i zeusa kad nekoga zajebavaju :P

Link to comment
Share on other sites

mislim da od toda veceg smaraca nema,cudo on nije tu imesao svoju guzicu

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Ko da mi nikad nismo radili slichne stvari, dajte molim vas... A i radicemo ko zna koliko josh puta...

jeste grubi stvarno svugde tura nos, voli puno da filozofira i isteruje pravdu, bio sam prisutan na eswc-u kad su mu rekli da igra svoj prvi mec protiv ne znam koga na main stage-u cemu se on zestoko protivio uz obrazlozenje "zasto ja da igram na main stage-u kad ja nisam ni nosilac a necete da se igra partija 2 nosioca (neka druga random) na main stage-u" i onda kad su ga na kraju ubedili da ide tamo i igra onako ljutito se popeo i bacio mouse pad negde sa strane i misa nesto lupio o sto onako sve ljuto :)

I treba da se zhali za to na main stage-u, u pravu je u potpunosti.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...