Jump to content

razlika izmedju Blizzardovog i Xpamovog servera


Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

danas si igrao vs njega a zadnja ladder partija mu je odigrana 8.8?!?btw ima 8-0 sto ne dokazuje bukvalno nista,50% ljudi odavde mogu i bolje...

Ma bre nisam igrao na northrendu protiv njega... nego na xpamu, sa odlichnim neutralnim hostom (2mb iz Slovenije)... Ne kazem da je igra neshto extra... ali je dobar i sigurno nema stat 13-40 ili koliko vec reche neko iznad mene...

Link to comment
Share on other sites

nije i_am_a_girl prvi. decko sabija, ali ima i boljih.

prvi je Naje, ali ima izuzetno los score. najbolji su likovi iz PBT-a

heh, ja sam iz PBT-a :)))

mada ja sam samo peon :(

Dobro igraju momci... nemojte da lupetate... onaj lik sto sam rekao da je prvi i sto sam vam dao link njegovog accaounta na norhu je shaman iz PBT-a... Imaju i klan northu, takodje PBT... nije neki skor tamo kao na xpam-u, ali nisu boolje...

Edit: Taj klan na northu nisu isti likovi kao na xpam-u... clan je postojao i pre na northu sa igrachima sa xpam-a, ali su ga remake-ovali ( iz nekih samo njima poznatih razloga ) pa su sad samo ubacili neke likove chisto da ih ima 10...

Vecina je iz Makedonije iz ovog klana, dobro igraju, ali je chinjenica da u njihovom gradu imaju samo jednog providera koji je teski krsh i da zbog toga bas ne mogu da pokazu sve sto znaju...

Edited by Mario^^
Link to comment
Share on other sites

Sve u svemu kad se pogleda north je bolji od xpama to stoji i to ce tako uvek biti. Ako oces da igrash normalno, igraj na northu, a ne na xpamu koji je pun bagova.

Ja lichno, ne igram ladder na xpamu. Dolazim tamo zato sto znam mnogo likova sa njihovog foruma iz okolnih zemalja. Dodjem malo da chatujem s njima, malo igramo cg sa sve spectatorima. Tu je ona zabavu kakvu ne mogu dobiti nikad na northrendu.

Mogu slobodno da kazem da ih odlichno znam preko foruma i servera iako ih u zivotu nikad nisam video... napravimo channel samo za nas, zajebancija, malo se igramo, kombinujemo 2 vs 2, neki od njih imaju dobar host ( 1.5 mb-2 ) tako da se igra bez laga ... Ostala mesta su popunjena spectatorima... mislim sve u svemu, tu se mnogo bolje zabavim nego laderujuci na northrendu...

Link to comment
Share on other sites

Si ti normalan  [:D]

Pa oni bi i 2 insane dobili narucito taj saje naje kako vec

sta ti mislish kao da si neki igrach weasel pa da ponizavash drugoga?? igrao sam protiv njega i moram reci da je prilicno dobar i ne shvatam poentu vashu ako neko igra na xpamu da je losh. ima tu dosta dobrih igraca

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

sta ti mislish kao da si neki igrach weasel pa da ponizavash drugoga?? igrao sam protiv njega i moram reci da je prilicno dobar i ne shvatam poentu vashu ako neko igra na xpamu da je losh. ima tu dosta dobrih igraca

To da su igrachi na northu bolji od igracha na xpamu stoji iz prostog razloga zato sto ih ima vishe pa je laksi izbor, sto ljudi koji tu igraju imaju vishe uslova... Jednostavno, nemaju svi pare za originalnu igru...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...