Jump to content

razlika izmedju Blizzardovog i Xpamovog servera


Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa ja kad sam igrao kod ortaka imao sam 6-0 i plus 7. za malo da dobijem a warcraft nisam igro jedno godinu dana pa sam poco ponovo malo pre 15 dana

ti tisina woonashu jedan :p ... e aj se nadjemo negde da opeglamo maolo moze?

...povedi i mog drugara wolfy-ja da mu pruzim revanshicu :) ...razlika izmedju onih servera....pa na orginalu igraju gosui..to je dovoljno :) ...bar tako ja mislim :D

Link to comment
Share on other sites

Serveri se ne mogu porediti po igrachima... Na originalu ima vishe ljudi, shodno tome ima vishe gosu-a i noob-ova... Dakle, da prestanemo da seremo, osnovna razlika je u tome shto na North-u hostuje bnet, a na xpam-u hostuje jedan od dvojice igracha, pa ako onaj koji hostuje ima loshu konekciju, tebi ce lagovati.

Dakle, da rezimiramo, ako oces da igrash iole ozbiljno, kupi org.

Link to comment
Share on other sites

Na originalu igraju gosu? lol..... Boze kad mi padnu samo nobovci u timu a ti pizdis...

pa znas sta ako si tako dobar napravi 8-0 i vise.. tipa 15-0 i docice ti neki lik 49-55 lvl... ii igraces sa naj igracima war-a.... nadam se da razumes... ili si abjuzovao ledder i poceo sa 0-10 pa su ti dolazili noob.ovi ...

Link to comment
Share on other sites

offtopic-zeroxe boga ti dje nadje taj avatar,najacije (mada je crtac najaci ikad izmisljen)

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

ti tisina woonashu jedan :p ... e aj se nadjemo negde da opeglamo maolo moze?

...povedi i mog drugara wolfy-ja da mu pruzim revanshicu :) ...razlika izmedju onih servera....pa na orginalu igraju gosui..to je dovoljno :) ...bar tako ja mislim :D

TT ok mada je vise nisam dobar ko pre a ni tad nisam bio

nego rece mi wolfy da se neso ti naljuti.

Igro si na accu nesa_ vs wildthing a to je wolfy

Odro te i kad ti reko da je to on GG niga ti pobeze sa b-neta :)

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

Aman kako to na originalu igraju gosu. Kad sam ja naleteo vie od 10 puta na nobove.... I nece niko da me ubedi suprotno..... Znaci i ja sam gosu svako ko se nakaci na battle.net je gosu a na pvpgn su noobovci.... ???

naletish na nubove kad i sam imash 50-60% pobeda,ako ne i nize..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Aman kako to na originalu igraju gosu. Kad sam ja naleteo vie od 10 puta na nobove.... I nece niko da me ubedi suprotno..... Znaci i ja sam gosu svako ko se nakaci na battle.net je gosu a na pvpgn su noobovci.... ???

Napravi neki besniji malo skor i videces kako ce ti dolaziti veliki lvl-i i dobri igraci...ali nemoj prvo da puknes 15 partija za po 0 min (nemoj da abuse-ujes battle.net)....eee najbolje ti meni reci koji ti je acc na b.netu pa cemo da kazemo da li si noob ili nisi..posto tvrdis da si gosu

Edited by Stator
Link to comment
Share on other sites

Btw, kao sto vecina vas zna, server je down, trenutno se skupljaju donacije od igracha da se plati link za prosli mesec ( potrebno nekih 100 eura ), a kako kazu, za sledeci mesec ce imati pare od bannera... Otvoren je neki da kazem alternativni server za free od strane nekog Nemca za free. Jedan od glavnih admina sa XPAM-a je trebao da dobije admina i na tom alternativnom serveru, ali ga je neko pretekao i napravio accaount pre njega na tom serveru i ovaj Nemac mu da admina misleci da je on pravi lik ( Marshall ) pa je ovaj malo drkao po serveru :)

Uglavnom pravi Marshall je provalio da je lik iz Strumice ( mali grad u Makedoniji ) i banovao ceo grad :D Bio sam online na channelu kad je bila rasprava izmedju tog lika iz Strumice i Marshalla, interesantna rasprava s obzirom da je tesko ikad chuti bilo shta od Marshalla :)

Link to comment
Share on other sites

Vidim da ste svasta nabrbljari ali nvm , evo ja cu da kazem o xpamu nesto iz iskustva najgore je sto kad igras laddera veci lvl je HOST i naravno bugloosse nema bugwin normalno , prednosti sto mozes da lvlupujes tj. freewin ali i kad igras zapravo nemozes dobiti dobrog igraca do jedno 15 lvl dotle samo smor i smor.... i ti " gosu " igraci na xpamu koji drze rank1 sve sam ih dobio sigurno po 1 put, xpam neradi povremeno... lag konstantno , e sada koja rec o originalu gosu igraci svugde jeste da ima par nobara ali to je do tvog skora npr. napravis 4-0 dobices dobrog igraca za protivnika i nemas hosta tj server je host znaci ti imas dobar net nema laga imas los net lag :) , i kad bi igrali evropa rank1 igraci vs xpam nemoram ni da kazem koji ce rez biti ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...