Jump to content

Na


Mist_01

Recommended Posts

Sve zavisi od wara , tj tanka ako cemo tako :)

btw Ko proneveri prista da mu se odseche desna ruka :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Evo da i ja probam malo da pomognem i olaksam pocetak, iz iskustva znam da je prelazak sa srpskog na english jako tezak, te shodno tome apelujem da se lepo od prvog dana pocne sa engleskim... Tako ces barem imati vise vremena da ga malo naucis i provezbas a dok udju stranci ima da pricas english ko Svaba bre :) A svi ovde znamo kako on prica :)))

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Pa ja znam jednog prista koji nece odustati posto sam levelovao druida do 60ice i znam sta je pain in the ass tako da /me ne odustaje .....

PPS: cleanse/decurse ekipa je najvaznija ako mene pitas iz mojih iskustava ... warrior tenkuje pa tenkuje .... sunder + shield bash i eto ti agroa ... ako krene bezi taunt i to relativno lako mozes da naucis svakoga ... ono gde sam ja nailazio na problem je kad treba 10 ak paladina da naucis da skidaju magic i da bafuju non stop .... grrrr

tako da ako je analogno sa hordom ovde cemo imati problema sa shamanima :PPP

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

imaju da se skinu modovi za automatsko bacanje i skidanje buffova. Decursive i buffahoy, ne koristim ih pa ne znam bash tacna imena ,ali su dosta korisni u vecim grupama.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Licno vise volim class raspored u ctraidu i rucno odradjivanje toga ... inteligentnije je od addona ...

a inace paladini su generalno tolko dementirani da im ni sa addonom ne ide bas najbolje .... a tvrde da ga imaju svi ...

danas mi je 10 puta iskucao lucifironov dot do kraja popizdeo sam ....

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Suuuper je shto smo se svi odluchili jednoglasno :))

[iz mojih usta u bozje ushi]Konachno da se i mi slozimo[/iz mojih usta u bozje ushi] i da svi izaberemo stranu i server :]

Josh samo 4 sata do _glory of the horde_ gilde [:D]

@Mohican hvala za pomoc u uldamanu, bio sam skroz skenjan od glavobolje, mada su me ona 3 itema na kraju koje sam dobio na rollu oraspolozila :))

@Elyuk ko bi dobio ti ili elvina da se nije resetovao serv ?

Peace !

Link to comment
Share on other sites

Pa ja znam jednog prista koji nece odustati posto sam levelovao druida do 60ice i znam sta je pain in the ass tako da /me ne odustaje .....

ja znam jos jednog priesta koji nece izdati [:)]

mislio sam da pocinjem sa hunterom na novom serveru, ali sinoc kad sam malo upalio da se oprostim od svog priesta na dunemaulu shvatio sam koliko mi se svidjaju priestovi i odlucio sam se da opet pocnem jednog.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...