Jump to content

ime za novu gildu @ haumarush 2


Sajro

Recommended Posts

poshto vidim da su imena na aneketi napravila raspravu, vetjina misli da su imena "od heavy metal bendova, da su mrachna, napucana" etc ajde onda ovako, svako neka predlozi JEDNO ime za guildu i neka napishe OBRAZLOZENJE zashto bi trebalo da ga koristimo.

pravila:

1) neka se na ovom topiku javljaju samo ljudi koji tje da igraju sa nama na h. serveru!

2) svake gluposti tipa "e da, to ime rulz, tjao zdravo", ":)))) lolz omg ffz ovo ime mora da bude KILLERS is the best" i slichno tju da brishem a usere tju da prijavim glavnom baji za ban sa ovog foruma.

ajde sada, svi koji ste se zalili na imena i originalnost, javite se do uveche, jer oko podneva moram znati koje ime tju da stavim u guild charter.

unapred zahvaljujem na totalnoj ozbiljnosti.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

moj predlog: Ministry Of Pain.

obrazlozenje: jednostavno svidja mi se ime kao prvo, kao drugo odlichno je za hordu i mislim da nije nabudzeno, nije klinachki (klinachki je "Shadow Killers without Mercy" i slichno) i smorio sam se gledajutji warcraftrealms.com da vidim da li neki vetji guild ima to ime (koliko sam video - postoji samo jedan guild sa tim imenom) + ne postoji bend (ber ne poznati bend) koji ima ime Ministry Of Pain (neko se zalio na to, ne vidim zashto!).

e sada shto se tiche tog guilda koji se zove Ministry of Pain. rech je o US guildu, koji igra na Mannoroth serveru, nisu ni u 15 najvetjih guildova na serveru ali recimo rade MC (shto se ochekuje od bilo kog iole ozbiljnog guilda na US serverima), imaju sajt koji je dosta jednostavan (www.ministryofpain.org) a statistike membera su im: 145 Mains + 84 Alts = 229 total characters of which 57 are level 60.

ali imajte na umu da postoji preko 215 servera samo u evropi i americi i da tje svako iole nomalno i okej ime biti zauzeto od nekog guilda.. mislim da nam je primarno po tom pitanju da to ime ne koristi neki evropski guild i da nije jedan od najboljih na svom serveru. ministry of pain from Mannoroth nije niti iz evrope niti neshto specialno dobar guild, prosek po mom mishljenju.

ali da ne bude posle, nisam vas obavestio.. zelim da budete totalno informisani kada budete glasali.

hvala na paznji.

Link to comment
Share on other sites

Ne bih OPET da pokrecjem Diskusiju (srp. svadju) oko dve/tri rechi, ali cju opet postaviti isto pitanje:

SHTA OVAJ GILD TREBA DA PREDSTAVJA U KALAMDORU???

Shto to mi trteba da budemo? Orkovski klan? feudalni stalezh? kapitalistichko gradjanstvo? paravojna formacija? tajni kult obozhavanja necheg visheg/ SHTA???

Kada nadjete smisao gilde, lako cjemo do imena.

Link to comment
Share on other sites

shekelor: hotjesh smisao? smisao je da okupimo komunu igracha koji bi igrali on daily basis igru i svog lika na ovom serveru. smisao je takodje da ta komuna postane jednog dana jedan od najboljih ako ne najbolji gild na tom serveru. i smisao samog imena jeste.. zapravo da izgleda lepo. ja nisam "lore fanatic" a verujem da nije ni vetjina tako da nam nije primarno da se ime slaze sa wow/wc prichom - to je meni lichno poslednje na dnevnom planu oko gilde. ja samo zelim da ljudi sa ovog foruma, mi sa ovih prostora, igramo pod jednim imenom, zajedno i da rulamo. naravno uvek su nam dobro-doshli stranci i to je to. jednostavno.

Link to comment
Share on other sites

naziv je sasvim ok ,sto kaze cira nije prenabudzen ali evo par predloga i od mene :

Nightmare ili Insomnia

Obrazlozenje: nisam normalno spavao od kad sam nabavio ovu zarazu od igre a predpostavljam da nisam jedini sa ovim sindromom [:D] .To bi bilo recimo za insomniu.

A za Nightmare ,hm recimo da smo nightmare za alijansu,gde god nas vide ima da beze jer smo najjaci.For the horde !

Nisam bas nesto mnogo kreativan ali eto to bi bili neki moji predlozi

Link to comment
Share on other sites

ja predlazem West Coast Utd. ili varijacije

zasto? zato sto je kalimdor jelte na zapadu... a ko hoce da cepidlaci i spomene uc onda se moze reci i da je uc na zapadu istocnih kraljevstva.

zasto jos? pa zato sto zvuci nekako old school.... mada, ja sam samo peon u novoj firmi tako da se slazem i sa ministry, cak sam i glasao. sve dok nije neko space sonic bum trash kvazi jako ime ja sam za.

Link to comment
Share on other sites

e... mene to ne intereusuje... ja bi voleo da se guild vodi razumno

i da ne bude demokratije... ako ti se svidja ministry of pain neka bude

al necu posle da chujem da se nekom ne svidja...

Nece posle ali hocesh odma :P Meni se ne svidja ima guild-a :-) Mislim ono, nije mi uzas ili neshto ali jednostavno mi se ne svidja. Ukusi su razlichiti, tako da ce se uvek naci neshto da se nekom svidja a nekom ne, tako da nikada necemo naci ime koje se svima svidja :-) Na onom poll-u Ministry Of Pain je ima dosta glasova i ako se odluchite za njega ja nemam nishta protiv.

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

pouchen iskustvom ovako nikad necemo doci do imena .. uvek ce biti neko kome se ime ne svidja .. tako da najbolje da cira kao GL izabere ime i zavrshi to za nas .. josh ce biti i iznenadjenje shta je izabrao [:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Moj predlog za ime:

Vengeance unlimited

Ako je neko gledao istoimenu seriju zna koliko je dobar fazon :) Ili ako ste u fazonu da date guildi nesto sto sadrzi dozu humora i bude dobro prihvaceno od strane ljudi koji nas prvi put vide a ne deluje "nadrkano" meni je stvarno gotivno ime

Ganksters paradise

Moze i Ministry Of Pain (pretpostavljam Tjirina ideja za ime, nije lose u principu ali ne volim pain, death, suffering u imenu gilde nikako :) Ortak pandur ce isto da igra pa ce da mu skracenica za gildu lici na MUP u kom radi ;)

Link to comment
Share on other sites

pouchen iskustvom ovako nikad necemo doci do imena .. uvek ce biti neko kome se ime ne svidja .. tako da najbolje da cira kao GL izabere ime i zavrshi to za nas .. josh ce biti i iznenadjenje shta je izabrao [:D]

i to shto kazesh. ajde onda vi ovde predlazite imena a ja tju sutra da odluchim.

btw

Syndrome, shta mislite o tom imenu? zvuchi mi kul i originalno. mozemo da stavimo i neshto tipa Syndrome eSports. shta mislite?

Link to comment
Share on other sites

Allied Against Alliance!

=o)

x puta rekoh da sam pobornik kratkh, jednostavnih imena, no generalno chak i ako bude nesto smeshno i dechije igratju pod tim banerom...samo molim vas bez greshaka u pisanju pri pravljenju imena guilda =o))

1 word imena: Tribe, Brotherhood, Storm, Snaga! =oP

Link to comment
Share on other sites

i to shto kazesh. ajde onda vi ovde predlazite imena a ja tju sutra da odluchim.

btw

Syndrome, shta mislite o tom imenu? zvuchi mi kul i originalno. mozemo da stavimo i neshto tipa Syndrome eSports. shta mislite?

Nemoj to eSports molim te znaci bas je los fazon pogotovo za wow guildu, mislim da igramo CS pa ajde....

Eh...da

Link to comment
Share on other sites

shekelor: hotjesh smisao? smisao je da okupimo komunu igracha koji bi igrali on daily basis igru i svog lika na ovom serveru. smisao je takodje da ta komuna postane jednog dana jedan od najboljih ako ne najbolji gild na tom serveru. i smisao samog imena jeste.. zapravo da izgleda lepo. ja nisam "lore fanatic" a verujem da nije ni vetjina tako da nam nije primarno da se ime slaze sa wow/wc prichom - to je meni lichno poslednje na dnevnom planu oko gilde. ja samo zelim da ljudi sa ovog foruma, mi sa ovih prostora, igramo pod jednim imenom, zajedno i da rulamo. naravno uvek su nam dobro-doshli stranci i to je to. jednostavno.

To sam hteo da chujem!!! [:D]

Shto se imena tiche, ako uspe The Shtadoe Counsil, ja sam vash covek

[:D][;)]

A ako ne, Ministry of Pain je moji drugi izbor [:)]

Mada, ministarstvo i horda, hmmm ...

Ma, ko ga jebe, ovo je ipak samo igra [:D][:D][:D]

Link to comment
Share on other sites

NWO je rekao da tje pitati GM-a or something da li bi to ime bilo problem.. ako je okej, bitje najverovatnije to! The Shadow Council bash lepo zvuchi, just my 2c.

Pitao sam na tech support forumu ali je obrisano iz momenta :/

Citao sam naming policy na blizzardovoj strani i (kao buduci pravnik [:D] ) ne vidim osnov da nas disbanduju zbog imena "The Shadow Council" iz bilo kog dela onoga sto tamo pise.

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
The Naming Policy is part of the World of Warcraft Terms of Use that governs your play on World of Warcraft. Below are guidelines to help you determine whether or not the name you have chosen is appropriate for your character, guild, or pet. Hopefully, we have encompassed all manner of offensive names, however there may be inappropriate names that do not fit into any of these categories. The GM staff will only change a character's name if it is indeed found inappropriate; we will not change character names for any other reason. We reserve the right to evaluate each incident on a case-by-case basis and in extreme cases, take action not detailed here. Please remember that World of Warcraft European servers will gather many players of different nationalities and languages. So please avoid any name that could offend a specific European nationality

Highly Inappropriate

Names which fall under the following categories are deemed to be highly inappropriate. Clarification on what constitutes each category can be found by clicking on the links below.

Paedophilia

Racial/Ethnic

Sexuality/Violence

National

Sexual Orientation

Obscene/Vulgar

Though we have varying tolerance for repeated or extreme abuse of each category, any name that violates one of these categories will most likely:

Be assigned a randomly generated temporary name, to be changed via the online ticket system

Be temporarily or permanently suspended from the game

Moderately Inappropriate

Names which fall under the following categories are deemed to be mildly inappropriate. Clarification on what constitutes each category can be found by clicking on the links below.

Inappropriate

Harassing or Defamatory

Religions or Religious Figures

Political groups or Political Figures

Blizzard Employees

Illegal Drugs or Activities

Advertising

Trademarks (Does not apply to locations and regions within World of Warcraft for Guild Names).

Popular Culture and Media Figures

Pure Gibberish (Does not apply to Guild Names)

Titles from World of Warcraft Game System (Does not apply to Guild or Pet Names)

Only applied on the Roleplaying Servers

Names which fall under the following categories are deemed to be mildly inappropriate but only on the Roleplay servers of World of Warcraft. Clarification on what constitutes each category can be found by clicking on the links below.

Partial or Complete Sentences (Does not apply to Guild Names)

Real World References

Contain "Leet" or "Dudespeak"

Immersion breaking titles

Though we have varying tolerance for repeated and extreme abuse of each category, any name that violates one of these categories will most likely:

Be assigned a randomly generated temporary name, to be change via the online ticket system

Be given a warning

Be temporarily or permanently suspended from the game

IMPORTANT

Repeatedly violating any area of the Terms Of Use, including the areas detailed above, will often result in temporary suspension from the game.

This policy is not language-restrictive. Names that fall under this policy will always be subject to the repercussions listed, whether they are inappropriate in English or any other language.

Questionable names may not be changed immediately, but at a later date, pending further review. Blizzard reserves the right to change any names we deem inappropriate or that violate policy.

Players found to be in violation of the above policies may be assigned a randomly generated temporary name for their character, guild, or pet. An E-mail will be sent to the account's registered E-mail address with instructions on how to change his/her temporary name to one of their choice if he/she is not online.

The bottom line is that we want World of Warcraft to be a fun and safe environment for all players. World of Warcraft is an MMORPG, and the key words are "Massively Multiplayer." In playing this game, you will encounter thousands of other players who share different experiences and come from vastly different backgrounds. While a certain name may not be offensive to you, consider the fact that that same name may have a completely different effect on someone else. We've done everything we can to make this a great game but now it's up to you, the players, to breathe life into the world. Choose wisely my friends..

Edited by New Order Footman (NWO)
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...