Jump to content

liga


brank0

Da li biste ucestvovali u ligaskom takmicenju koje ne bi imalo nagradni fond?  

83 members have voted

  1. 1. Da li biste ucestvovali u ligaskom takmicenju koje ne bi imalo nagradni fond?

    • Da
      64
    • Ne
      19


Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

igrao bi kada se ekipe nebi ufurali i sve igrale ligu pa bi se mooozda digla scena , ali ovo sto suba kaze da dam ufur a da na kraju dobijem ki.u mislim nije uredu :D

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

samo da ufur nije preterano veliki...nema veze shto nema nagradnog fonda ionako igram zabave radi :)

Bez davanja bilo kakve kotizacije, naravno! Ili, eventualno, uz neki zalog koji bi se vraćao učesnicima na kraju sezone, da ne bi bilo rasturanja klanova i sličnih stvari. Da se mečevi igraju isključivo online, osim u izuzetnim slučajevima ili saglasnost obe ekipe, da postoji jasan i striktan pravilnik. A ako se nađe neko ko bi prilo

Link to comment
Share on other sites

Npr da se odrede parovi u napred i da svaka ekipa MORA da odigra taj metch u roku od nedelju dana u terminu koji njima odgovara a o kome bi obavestili org (koliko je vec potrebno ranije) kako bi se zakazao termin u igraonici itd... Ako se uopshte bude igralo u lan-u a shto se nas tiche, mi smo samo tako "in"... :)

:D

Link to comment
Share on other sites

e kada startuje amater ili pro? mi smo naravno za bilo kakvu 1.6 ligu samo da se sto vise igra cs.

npr mi zbog bana na esl imamo josh 2-3 ekipe koje oce da igraju cisto iz zezanja tj.ne na nekoj ligi (a da ne ispale) tako da mislm da je neka nasa liga mnogo potrebna nasoj sceni!

+ sto pola manjih klanova nikad nije culo za ESL l tako da ni ne mogu da se prijave(i nece da se cimaju)

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

brank0 mi ( sa nasim ) ekipama netjemo imati EPS u narednih barem 2 godine a verovatno i vise...

a postoji vetj takmicenje koje si pomenuo da moze da bude solidno. Zove se Balkanska liga... i u njoj ucestvuju nase, bugarske, madjarske i grcke ekipe...

Nemojte da me shvatite pogre

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...