Jump to content

domaci repovi (replays) u zadnje vreme ocajno???


Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ Vladica neporazen sampion nase drzave 2 godine... MY ASS :)

right :)

net plus i bh 2x, nuff said :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

To sto je tebi do jaja da gledas repove sa nasih turnira tipa : killer-vs-devil,gde je pobednik onaj ko zna da napravi altar i ++ well/zigg/burrow/farmu !! i plus je multitasker,to ne znaci da nekom nije bolje da gleda Grubbyja kako sabija lik sve redom...etc,etc...

Kad human ide na FE naravno da ga treba ismarati kao stoku i dici destrose sto pre a da on nema drva ni za rifle...Plus mu pokidas i do 10 towera po bazi...

Decko usput samo sam dao primer nemora sa expom ili sa destroy nego inacee kopiraju i kako klikcu misem a ne samo taktike . Sablonska igraa to sam hteo da kazem . PS: a ko da ja nemznam sta treba protiv humana na fast expu pa neigram ja war 1 dan :) pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Decko usput samo sam dao primer nemora sa expom ili sa destroy nego inacee kopiraju i kako klikcu misem  a ne samo taktike .  Sablonska igraa to sam hteo da kazem . PS: a ko da ja nemznam sta treba protiv humana na fast expu pa neigram ja war 1 dan :) pozdrav

blah to ti kazem i onda kad neko dodje sa novom taktikom uu koji no skill bla bla ..

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

blah to ti kazem i onda kad neko dodje sa novom taktikom uu koji no skill bla bla ..

Hahah, tachno tako. Iz replayeva moze mnogo da se nauchi, ali znaju i da te zaglupe... :)

Jedne prilike sam igrao lost temple hu_vs_hu... Imao sam archimage-a, 4,5 footmana... kad lik dolazi, stancovo iz 2 barake i uopste nije upgradeovao bazu... imao je nekih 10-12 footmana i samo stizu ... Kad tako izgubim stvarno popizdim. Jednom sam na taj fazon izgubio orc_vs_orc ... Lik, 2 barake i stanca, verovali ili ne head huntere. Bio je turtle rock, a sponovo se do mene, a svi znamo kako se brzi prave head hunteri... Ma ne znam, pobio sam mu sigurno duplo vishe vojske nego on meni, ali ne vredi :)

Link to comment
Share on other sites

Do onog prvog TFT turnira je bio nepobediv,zakljucno sa tim turnirom,valjda on i Razorman,a posle krece TFT,imba abuse etc(Sharky :P)...

Mene je DaviN sabio na DR+MASSSSS HeadHuntera sa berserker upgom,i mogu reci da je do jaj taktika,ja imao fazon 10 abominacija a on DR+Panda+15 HH i sabio me,ne vredi ni nova+impale...

Link to comment
Share on other sites

Do onog prvog TFT turnira je bio nepobediv,zakljucno sa tim turnirom,valjda on i Razorman,a posle krece TFT,imba abuse etc(Sharky :P)...

Mene je DaviN sabio na DR+MASSSSS HeadHuntera sa berserker upgom,i mogu reci da je do jaj taktika,ja imao fazon 10 abominacija a on DR+Panda+15 HH i sabio me,ne vredi ni nova+impale...

netachno

razor u netplusu 2-1

prvi bh pele - vladica 3-0

drugi bh izgubio od kura, pa od crove

i prvi roc turnir takodje nije uzeo, ne secam se od koga je izgubio

za ostatak mu skidam kapu, stvarno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ako toliko trazite repove, slacu ja josh neke moju gosu partije :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...