Jump to content

Recommended Posts

Nisam hteo da radim c/p sa wcreplaysa jer ste svi vec videli,samo me zanima sta mislite ko osvaja ove godine.Ja mislim GoStop ili Moon,ali ako Grubby konacno prihvati poziv nikad se ne zna.Bice zanimljivo dodatno jer ce se igrati kvalifikacije za WEG,tako da ce ovo mozda biti najkvalitetniji WEG do sada.Inace sve je to samo pokusaj da wc3 scena u koreji ne umre ali boze pomozi...Znaci moj tip:

Moon,GoStop,Grubby ili Zacard-koji je opet u Koreji i igra u zivotnoj formi...Mislim da ce ozbiljno ugroziti Grubbyja na WCGu.

Link to comment
Share on other sites

grubby nece prihvatiti poziv, i ja ga razumem

2 meseca na drugom kontinentu, sa drugim uslovima zivota, hranom i sl, a igra se bo1..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ironija? Naravno da bi prihvatio da me zovu, shta je s' mozgom!

Da bi te zvali moras da budes zivotinja,najslabiji igrac koji je bio pozvan je bio Caravaggio u najjacoj fori,a videli ste sta je uradio Duke-a,tada drugom SCG igracu.U prevodu moras da zanemaris RL i krenes tipa PlayHardGoPro(ne kao Fata^^)i ono za WG4 te mozda i pozovu...

Link to comment
Share on other sites

Taj neki rad, ne bi ni ja prihvatio [:p]

nisi skapirao, normalno da bi svako od nas buljasha, a i ostalih svetskih buljasha prihvatio

Ovako grubby je nepobedjen van koreje, dok bi u koreji izgubio 2 meseca, ne bi mogao da uchestvuje na wcg-u (jer je wcg u novermbru,a ko igra weg ne sme da igra druge turnire, tako pishe u ugovoru), te se njemu sigurno ne isplati

tu je i odsustvovanje sa faxa ili iz shkole (grubby i heman su obnavljali razred, moglo je da se vidi iz intervjua sa njima dvojicom), i on je sam napisao da on u bo1 sistemu nema shta da trazhi, jer nije naviknut na koreanske mape (blue rose etc), i da ne zeli da gubi vreme. Mozda je kukavica, ali sigurno ima logike u njegovom postu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Kako su Duck,ToD,DIDI8 i Short igrali i na CPLu i na WEGu ako ne sme na 2 tura Highl1?Inso,FoV su igrali ESWC a WinneR ce WCG2005

tad su svi vec zavrshili svoje mecheve care, short je igrao protiv winnera krajem juna, i imao vremena da se vrati na cpl, dok su duck tod i did ispali mnogo ranije. Winner ce morati da odluchi ako stigne opet puno na WEG-u, shta ce da igra ili weg ili wcg

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nisi skapirao, normalno da bi svako od nas buljasha, a i ostalih svetskih buljasha prihvatio

Ovako grubby je nepobedjen van koreje, dok bi u koreji izgubio 2 meseca, ne bi mogao da uchestvuje na wcg-u (jer je wcg u novermbru,a ko igra weg ne sme da igra druge turnire, tako pishe u ugovoru), te se njemu sigurno ne isplati

tu je i odsustvovanje sa faxa ili iz shkole (grubby i heman su obnavljali razred, moglo je da se vidi iz intervjua sa njima dvojicom), i on je sam napisao da on u bo1 sistemu nema shta da trazhi, jer nije naviknut na koreanske mape (blue rose etc), i da ne zeli da gubi vreme. Mozda je kukavica, ali sigurno ima logike u njegovom postu

Jesi mene sluchajno quote-ovao, ili da pochnem da se brinem za tebe?

Ok shto Fata i Zerox nisu shvatili shta sam hteo da kazhem, ali ti?!?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...