Jump to content

Kladionice.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

videces koja je sreca kad te budem sreo posto mene nije mrzelo :))

cimam se,odigrao sam 200kinti tiket,puko sam na sve zivo jbt :)

pozdravi Nakatu :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pozdravi Nakatu :))

Cekam ga da dodje za vikend [b)]

A lepo sam ti rekao, da je javio bice dvojka bez razmisljanja bi stavio kucu, ovako... :)))

Eo ti i komentar utakmice :P

U Apatinu danas cista sprdnja, utakmica dogovorena( trebao je domacin dobiti 3 za 3 ),igralo se skroz prijateljski, vosini fudbaleri su se smicali da Mladost postigne gol, a kad su videli da ovi to ne bih uradili ni do "treceg dnevnika" odlucili su postici gol i pobediti!Trebalo je videti njihova lica na kraju utakmice, nisu znali dali da se raduju ili ne -utakmicu koju su trebali izgubiti ,dobili su

Edited by shoosh

fml

Link to comment
Share on other sites

ja vezo juce amiens i trabzon,dovoljno

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jebote uzmem kintu

uzmem dovoljno kinte

ali ne uzmem onu kintu,onu prelomnu,da ih ubijem,da ih zatvorim

zato sto me ruse u 90+

dokle vise jebem im mater

kazem 10tekmi

i dodje 9

odigram 4

promasim samo tu jednu

u 90+

pa jebo mater,ja sam toliki baksuz,da otvorim prodavnicu sesira,deca bi se radjala bez glave,jebem ti zivot...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

imam neki shugav osecaj za nedelju, znam da ce neshto biti budjavo, al kad znam!

inter mi smrdi, lazio manje-vishe, al rasing jebo mater, imam osecaj da ce da pobede. kvota je 5 i tachno znam da ako pobede da cu se kajati ko konj.

al necu da ih igram. kurton sam i necu.

Alan Smith ftw.

Link to comment
Share on other sites

Uvek je tako grujo,odigrao ti 4 ili 12 utakmica jedna ce da srusi :).Juce sam nabio kvotu 450...sa sve fenerbahceom iz dvojke,rendzersom,bayernom X i slicnim pizdarijama,i danas bi cekao arsenal za 600 evra da me jebeni REDING NIJE JEDINI SRUSIO NA TOM TIKETU NA KVOTU 1.45

edit : e da,evo vam sajt sa povredama i suspenzijama bar za ove vece lige http://www.totalctrl.info/

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

haha bravo :)

ushao mi verder singl tako kad oduzmem sve shto sam igrao danas sam dobar vec 15e, a ako mi udje i marsej sad onda ~60e chistog profita. AJMO MARSEJ ! :) a umalo da dobijem srchku zbog brage mrtve...

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...