Jump to content

Kladionice.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Khimki (-10) 1H

FMP (-7) 2H

Lietuvos (-10) 1H

Ventspils (-3.5) 1H

NO Hornets 2

Sto u singlu, sto u raznim dubl i trebl varijantama... Jos samo da dodje! :)

kako ces samo da popusis kurac na Khimki :))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ujeb Kup, al su me kladionice spasile ooogrooomnooog gubitka! :D

BB nije dao Khimki da se igra, a na veci hend u drugoj kladionici nisam smeo. Meridian nije dao bilo sta u singlu pa sam propustio i Ventspils. Padoh na Lietuvos u singlu, al to je za samo pola std uloga. :) Ceka se jos Gran Canaria za std ulog, za sad je bas kako treba posto imaju +1.

EDIT: FMP 70-64 FT, meni odgovara. I eto me na nuli nekako... :)))

Edited by brank0
Link to comment
Share on other sites

Ujeb Kup, al su me kladionice spasile ooogrooomnooog gubitka! :D

BB nije dao Khimki da se igra, a na veci hend u drugoj kladionici nisam smeo. Meridian nije dao bilo sta u singlu pa sam propustio i Ventspils. Padoh na Lietuvos u singlu, al to je za samo pola std uloga. :) Ceka se jos Gran Canaria za std ulog, za sad je bas kako treba posto imaju +1.

EDIT: FMP 70-64 FT, meni odgovara. I eto me na nuli nekako... :)))

Strasno stvarno strasno .... !!!

Ortak igrao te tekme ali fazon +150 koseva ... i kao manje od 120 ...

O boze gde je tu dobitak

sva sreca pa si se izvukao

Edited by _Gotti_

don't grow up it's a trap

Link to comment
Share on other sites

Neverovatno kako sam se izvukao... Sreca prati hrabre! :D Elem, za Netse nocas nece igrati Kidd, to je dobra sansa da Spursi dodju do pobede posle 2 vezana poraza, a i under je veoma izgledan. Hornetsi su pre neko vece razguzili Memphis na svom terenu, ne vidim zasto bi se nesto drugacije desilo nocas... Zato: singl NOH 2, dubl NOH 2 + SAS 2, zmija NOH 2 + SAS 2 + Velez 2 + Kostarika 2

Link to comment
Share on other sites

Neverovatno kako sam se izvukao... Sreca prati hrabre! :D Elem, za Netse nocas nece igrati Kidd, to je dobra sansa da Spursi dodju do pobede posle 2 vezana poraza, a i under je veoma izgledan. Hornetsi su pre neko vece razguzili Memphis na svom terenu, ne vidim zasto bi se nesto drugacije desilo nocas... Zato: singl NOH 2, dubl NOH 2 + SAS 2, zmija NOH 2 + SAS 2 + Velez 2 + Kostarika 2

SAS lagano, al je NO uspeo da od gotovog napravi veresiju u poslednja 3-4 minuta... Jbg, vise srece danas! :)

Link to comment
Share on other sites

Uzeo danas soma na lans,bragu,seltu x2 i njukastl.Nadam se da kladionice sirom sveta ispastaju posto su svi igrali lans i usao je i to u hendikepu :)

Ps.Sto se tice Reala imam jedno zlatno pravilo a to je da se kladim na njih samo kad izgube od nekog tima iz donjeg dela tabele...e onda uglavnom dobijaju sledecu.Inace ovako da se kladim na njih,no way...kvote jadne ko da su najjaci tim na svetu.

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

htedoh danas staviti jake pare na Spartak...koja sreca sto nemam para hahhaa :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...